reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Super Agrafka!!
Fajnie powspominać, ja najpierw pisałam na staraczkach, a na Listopadówkach jak poszłam na L4 bo nie wyrabiałam z czasem :(

U nas nocka tragedia, o 1:30 mój kochany pies włączył odkurzacz (swoją drogą nie wiem jakim cudem, był podłączony do kontaktu, więc chyba nacisnął włącznik :szok: )
Ja oczywiście do męża że to duchy, albo jakiś zły znak, jak już się obudziłam to nie mogłam wyczuć czy maleństwo się rusza, więc w stres, koło 2:15 walnął mnie w pęcherz, więc sobie myślę ok. w porządku, to idziemy spać, no ale gdzie.....
Jak mnie zaczęło wszystko swędzieć to myślałam że oszaleję, rozebrałam się do naga, bo mnie drapały ubrania i bielizna, potem znowu o skórę ocierała się kołdra i prześcieradło, więc drapałam się wszędzie, a mój małż ciągle się budził i na mnie krzyczał żebym się nie drapała......:sorry2:
Zasnęłam po 4, ale musiałam wstać o 6 bo pojechałam powtórzyć badania na tą cholerną cholestazę.
Dodatkowo w laboratorium lekarka powiedziała mi, że lepiej się drapać niż brać leki, bo nie zbadano jakie te lekarstwa mają wpływ na płód :confused:

Życzę miłego dnia pomimo przygnębiającej pogody!
 
reklama
Brrr, ale pogoda w Krakowie. Ponuro i zimno. Na szczęście się zagrzeję i pouśmiecham do ubranek, bo zamierzam dziś prasować:)
Amerie - ale noc, spróbuj odespać, zawsze taka godzinka drzemki pomoże.

Mnie od wczoraj męczy potworna zgaga, ale to chyba nie tylko jedzonko ale i kopniaki się dokładają do niej.
 
Witam wszystkie Mamuski!
Ja wlaśnie zjadałam sniadanko, przejrzałam forum i wracam do łóżka spać jak tylko zmierzę cukier. Kolejna nieprzespana noc za mną. Wstawałam chyba z 8 razy. Normalnie mam już tego dość bo po takiej nocy starsznie boli mnie głowa ;-( Na szczeście mogę sobie odespać w dzień :-). Wczoraj byli teściowie, przywieźli trochę żarełka więc nie muszę dzić nic robić :-).
Miłego dnia dla wszytskich!!!
 
Amerie, Agusiar - biedaczki, współczuję choć ja też dołączam do niedospanych. Jest nawet wspólny mianownik - drapanie, ale nie moje tylko mojego psa Dingusia :-) biedak ma alergię i strasznie się drapie. Nie wiemy jeszcze na co a testy można zrobić dopiero w listopadzie... I tak się męczy - bidulka. Rozdrapał sobie sutki, powygryzał sierść spomiędzy opuszków. Najgorsze jest to, że nie możemy mu na razie dawać leków bo każda dawka leku opóźnia możliwość zrobienia testów alergenowych. Ech, błędne koło... A drugi powód mojego niewyspania jest taki, że mój R. dziś musiał wcześnie wstać, to moje chrapanie go budzi i jakoś podświadomie sobie wbiłam do głowy, że za każdym razem jak zaczynałam chrapać to się budziłam i mówiłam przepraszam (tak jakby to go nie budziło... :-) ).

agrafka - fajnie powspominać, dzięki :-)

Ja dziś popołudniu lecę na wizytę i mam nadzieję, że czegoś w końcu się dowiem. Nie wiem czy jest sens brać kolejną dawkę antybiotyku, tamten (augmentin) nie zadziałał w ogóle... Już jestem przygotowana na to, że się dowiem, że czeka mnie cc... Chcę już po prostu wiedzieć na czym stoję...
 
Hej, dziewczyny ja jakoś z dnia na dzień sie posypałam. Wszystko było ok do ostatniego czwartku właściwie nic mnie nie bolało i nie dokuczało, a teraz to ciagle coś ciagnie i boli, skurcze też mam brzuchowo krzyżowe a jak przejdzie przez brzuch to jeszcze za pachwiny trzyma. Gin powiedział że główka nisko ale szyjka długa, a ja myslalam ze jak sie główka obniża to sie szyjka skraca, ale widać nie.
Czy u was też tak jest ze jak rozmawiacie z kobietami z pokolenia wyżej to one wydają sie nic z okresu okołoporodowego nie pamiętać? Moja mama (2dzieci) nie wie co to są skurcze przepowiadające, jak powiedziałam teściowej ze mi brzuch twardnieje to sie zapytała "a co to znaczy?". Wiem narzekam troche ale nie mam sie za bardzo komu wyzalic bo jak z moim M rozmawiam to mi wymysla jakies zadania albo puszcza film zebym sie czyms zajeła. Pozdrowionka dla was wszystkich, gdyby nie wy to bym sie czuła jak jedyna ciężarówka na globie
 
Witam z rana :)

Mi się dziś w nocy spało doskonale :) Wstałam o 6 wyprawić A. do pracy i już mi się nie chciało spać więc wskoczyłam do łóżeczka i czytałam książkę :) Teraz mój kochany synuś rozpoczął poranna jogę i brzuszek wygina mi się we wszystkie strony :) Ciekawa jestem, może te wygibasy spowodują jego odwrócenie główką w dół ;)

Przyjemnego poranka Wam życzę :*
 
Hej,

I ja się witam poniedziałkowo :-)

Właśnie jem sobie śniadanko. A wszystkim mamusiom, które nie przespały dobrze nocki współczuję :-(. Ja jakoś oprócz wstawania siusiu parę razy , wysypiam się bardzo dobrze co noc. Wsatję do kibelka na śpiocha a jak się kładę to od razu zasypiam. I tak codziennie :-).

Życzę miłego dzionka wszystkim :-)
 
Witam wszystkie mamusie!!

ja nocka super, wstawanko na siku tylko raz i pobudka o 10:) Na dworze 0stopni ale słoneczko ślicznie świeci i jest cudnie:D

holly- Witaj w klubie, mój mąż ostatnio powiedział mi, że chrapię... Sama tego nie słyszę i nie budzi mnie to. Mam nadzieję, że przejdzie po ciąży...

MałaAnka- mam dokładnie tak samo z moją mamą, wczoraj byłam u niej na kawce i mówię, że w sobotę dopadły mnie te skurcze przepowiadające a ona, ale że jak? jak to? co to jest? Matko, czy kiedyś kobiety tego nie miały?
 
reklama
Hej dziewczynki :)
Ja juz mam naprawionego lapka wiec bede na bierzaco, niestety tyle stron do nadrobienia ze nie dam rady zrobic tego teraz :p Poprostu mi sie nie chce :)
 
Do góry