reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

No własnie te przeciaganie terminu i tak nic chyba nie daje.Ja mówiłam ze koniec listopada albo raczej poczatek grudnia a i tak co chwile każdy sie pyta.Moja siostra pod konic ciąży juz nie odpisywała na zadne smsy ani gg bo na samo pytanie kiedy dostawala nerwów bo sama juz nie mogła sie doczekac kiedy urodzi.

Trzymajcie sie dziewczyny w dwupaczkach jak najdłuzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dobre z tym powiedzeniem że termin na miesiąc później :) Ja dzisiaj dostałam pierwszego smsa czy to już ale jakoś się nie zdenerwowałam, pewnie jak będę bliżej terminu to już nie będzie tak wesoło. Małż stwierdził, że mam jakoś niżej brzuch, może wreszcie się szyjka skraca, mam nadzieję.

Goncia- co do ketonów to może zadzwoń do swojego gina bo to może być niestety niebezpieczne... Wiem bo mnie na to bardzo uczulali. Lepiej zadzwonić i się zapytać.
 
Witam Was dziewczynki :) Jako, ze to watek listopadowych mamus i ja sie wtrace :):) Bo u mnie juz za niedlugo, termin na 11- go listopada :)
Co do skurczy to nie martwcie sie, to normalne, ja przy Olence mialam skurcze wyczuwalne od 33 tc, to normalne bo dzieki Nim macica sie poszerza i szykuje sie na przyjscie maluszka :) W tej chwili skurczy brak, za to kregoslup nawala :| a Nasz przyszly maly czlowieczek kopie jak szalony po pecherzu i zebrach
 
Daissy skoro tak mówisz to jutro zadzwonię i się spytam. Jak szukałam informacji na ten temat to nic konkretnego nie znalazłam. Ale masz rację, jak najszybciej skontaktuję się z ginem.
 
Goncia mi jak wyszły ketony w moczu to musiałam zrobić ponownie obciążenie glukozą i okazało się że po 32 tygodniu zaczęła się u mnie cukrzyca ciążowa.
A ciała ketonowe w moczu oznaczają w skrócie że dziecko głoduje, o której jesz ostatni posiłek?
U mnie ketony pojawiają się jak nie zjem kolacji o 22.....
 
Amerie właściwie to jadam coś tam nawet późnym wieczorem, ale pewnie trzeba by było jeść posiłki a nie przekąski. Miesiąc temu miałam robiony test obciążenia glukozą i wtedy było ok, ale w tym czasie mogło się zmienić. No nic, zobaczymy jutro jak mnie lekarz pokieruje dalej.
 
Hej dziewczyny!

Ostatnio chodzi za mną temat dotyczący macierzyństwa, a dokładniej okresu jego trwania. Czy któraś z was byłaby w stanie przybliżyć mi ile macierzyński trwa. Noszę się z zamiarem wykonania telefonu do kadr w celu wyliczenia okresu, który mogłabym spędzić z maleństwem (macierzyński + dni urlopu).

Pozdrawiam i całuję wszystkie mamusie i brzuszki :*
 
reklama
Do góry