reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

(...) a ja zaraz gosci bede miec :) kurczak barbecue sie robi :) sałatki sie chłodza jeszcze jedna z tyńczyka i finito :) aa no i Tort :) MASA SUPER !! zastygła ślicznie wiec zdecydowałam sie na nia :) na góre tylko dam bez wiórek zeby była idealnie gładka :)

Ciesze sie, ze wyszla ci ta masa. Ja wczoraj tort robilam, dzis jeszcze musze przystroic - wiecej napisze na urodzinkach.
A jak wam smakowal tort?

Asia się potknęła, upadła na buzię i górnym (chyba) ząbkiem rozcięła sobie wargę i krew się lała z dwie minuty, ja cała w niej, Asi rzeczy też, teraz cycka pije. Mam nadzieję że zęba nie naruszyła....

Biedulka, dopiero sie zaczynaja powazne upadki...a jak zabek? Nic sobie nie wcisnela do srodka?

(...) tak z ciekawosci, o ktorej wstajecie?

Ja ok. 8.30-9.00 bo tak wstaje mala, a chodze spac ok. polnocy (mala zasypia zazwyczaj m. 22-23).


Oj, ale wczoraj mialam lataniny, zakupki ostatnie do urodzinek, pieklam sernik i tort (masy to juz robilam prawie w nocy), jakos tak dzien zlecial, ze nie wiem kiedy byla 12...
Dzis juz salatke zrobilam, odkurzylam i wymopowalam podlogi i sprzatnelam druga lazienke (maz mial to zrobic i oczywiscie dal d...). Cale szczescie wczoraj mi zdolal 20 balonow napompowac i pomogl przygotowac kilka rzeczy w kuchni. Teraz usypiam mala, ale zostalo mi wykonczyc (udekorowac na wierzchu) tort, zrobic tortilla-zawijaski (przekaski) i wszystko ponakladac do misek. No i wyprawic siebie i mala na koniec hehe.
Moja rano byla marudna znowu, ale teraz na razie przeszlo, oby takj zostalo do wieczora.
 
reklama
Czesc Dziewczyny ;)

U nas straszna pogoda. Achhhh juz mam dosc tego deszczu. Ani wyjsc z Olim na spacer ani okna otworzyc nie mozna :-( Maz w pracy :/ Obiad juz ugotowalam, dzisiaj mamy hinduskie tikka massala i wlasnorecznie robiony sosik ;-)

Wczoraj bylismy na urodzinkach synka kolezanki (roczek) i bylo bardzo fajnie. Okolo 60 osob :szok: wlacznie z dziecmi. Maly byl w raju. Ciagle sie cos dzialo a ja sobie troszke odpoczelam i pogadalam z kolezankami ;-)
 
Czesc Dziewczyny ;)

U nas straszna pogoda. Achhhh juz mam dosc tego deszczu. Ani wyjsc z Olim na spacer ani okna otworzyc nie mozna :-( Maz w pracy :/ Obiad juz ugotowalam, dzisiaj mamy hinduskie tikka massala i wlasnorecznie robiony sosik ;-)

Wczoraj bylismy na urodzinkach synka kolezanki (roczek) i bylo bardzo fajnie. Okolo 60 osob :szok: wlacznie z dziecmi. Maly byl w raju. Ciagle sie cos dzialo a ja sobie troszke odpoczelam i pogadalam z kolezankami ;-)
niezla impra musiała być ! masz fotki???
daj przepis na to tika masa cos tam :D

Edit: zapomniałam napisać, ze wrociłam właśnie z basenu i Michas zachwyzonyy mimo 3 tygodniowej przerwy super sobie radził. Dopiero pod koniec zaczal noskiem kręcić, bo mu pora drzemki juz mijala, teraz sobie smacznie odsypia
 
u nas znowu pochmurno i pada co chwile.....ja dzis do 12 w szlafroku chodzilam , teraz zarzucilam tylko dresy, poprasowalam....cala tona mi sie uzbierala.... D wzial w tym czasie Amelke i pszli do znajomych a ja pije kawke i sie troche lenie....
 
Hej dziewczyny, u nas leje i leje... ale i tak maly spacerek na deszczu sobie zrobilysmy bo przeciez w domu mozna oszalec!
Biedna Joasia mam nadzieje ze zabek trzyma sie twardo ;-)

Dziewczyny dzisiaj dowiedzialam sie od mojej kolezanki, ktora ma rodzic w lutym ze dzidzia w brzuszku urodzi sie z wada serca :-( i bedzie trzeba go operowac w pierwszych dniach zycia, bo inaczej nie przezyje:-( a pozniej czekaja go jeszcze chyba dwie operacje jak bedzie starszy :shocked2:. Tak mi sie przykro zrobilo jak to uslyszlam :-(. Chcialabym im jakos pomoc, a nie wiem jak. Tak bardzo sie cieszyli z tego maluszka, kupili niedawno mieszkanko niedaleko od nas i wszystko mialo byc tak fajnie.
Dziewczyny znacie jakies dobre kliniki/lekarzy ktorzy mogliby im pomoc?
 
reklama
Hej dziewczyny, u nas leje i leje... ale i tak maly spacerek na deszczu sobie zrobilysmy bo przeciez w domu mozna oszalec!
Biedna Joasia mam nadzieje ze zabek trzyma sie twardo ;-)

Dziewczyny dzisiaj dowiedzialam sie od mojej kolezanki, ktora ma rodzic w lutym ze dzidzia w brzuszku urodzi sie z wada serca :-( i bedzie trzeba go operowac w pierwszych dniach zycia, bo inaczej nie przezyje:-( a pozniej czekaja go jeszcze chyba dwie operacje jak bedzie starszy :shocked2:. Tak mi sie przykro zrobilo jak to uslyszlam :-(. Chcialabym im jakos pomoc, a nie wiem jak. Tak bardzo sie cieszyli z tego maluszka, kupili niedawno mieszkanko niedaleko od nas i wszystko mialo byc tak fajnie.
Dziewczyny znacie jakies dobre kliniki/lekarzy ktorzy mogliby im pomoc?

OJEJJJJKUU no to smutne wiesci :-:)-( oby dzidzia nie miala wady HLHS op której słyszałam - wlasnie w tej wadzie potrzebne sa te operacje. dzidzia rodzi sie bez wytworzonej lewej komory bodajze. Mam nadzieje ze to NIE TO!! bo niestety ale ciezko bedzie z nią, bedzie sie musiała dzidzia nastarać. Jedyne co mozna zrobic to chyba zbiórke kasy zorganizowac bo podobro ch******e drogie operacje. Wiem ze jest doktor Edward Malec w Klinice Uniwersyteckiej w Monachium specjalizujacy sie w tych operacjach okolo 450 ich wykonał, w tym duzo dzieci z PL , ponadto wiem tez ze gdzies w PL jest niegorszy lekarz. Trzebaby poczytac na necie bo tez tam sie natknelam na te nazwiska
 
Ostatnia edycja:
Do góry