reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

O obiadach piszecie? Mi gotuje teściowa ;)

szczęściara z ciebie ja muszę sama dzisiaj będą te "jeżyki z pomysłu na" zobaczymy co to warte...

a tak wogóle to cześć laseczki :-)

u nas dziś słońce więc piorę piorę i jeszcze raz piorę wczoraj kurtki zimowe wyciągnęłam więc wyjścia nie ma :-)

Igor wstał... o 5 myślałam że oszaleje przez całą noc się rzucał na łóżku nie wiecie czy jest coś dla takich maluchów "na lepszy sen"?? bo ja się wykończe z tym gadzikiem małym
 
reklama
szczęściara z ciebie ja muszę sama dzisiaj będą te "jeżyki z pomysłu na" zobaczymy co to warte...

a tak wogóle to cześć laseczki :-)

u nas dziś słońce więc piorę piorę i jeszcze raz piorę wczoraj kurtki zimowe wyciągnęłam więc wyjścia nie ma :-)

Igor wstał... o 5 myślałam że oszaleje przez całą noc się rzucał na łóżku nie wiecie czy jest coś dla takich maluchów "na lepszy sen"?? bo ja się wykończe z tym gadzikiem małym
Robilam te jezyyki :) mi smakuja :)

UWAGA UWAGA JAŚKOWI PRZEBIŁY SIE DWA ZĘBOLKI !!!! Dolna jedynka i górna dwójka mam powód nieprzespanych nocy przez 2,5 tyg.
GATULACJE !! :)
 
O obiadach piszecie? Mi gotuje teściowa ;)
Ja też tak chce... :)))
szczęściara z ciebie ja muszę sama dzisiaj będą te "jeżyki z pomysłu na" zobaczymy co to warte...

a tak wogóle to cześć laseczki :-)

u nas dziś słońce więc piorę piorę i jeszcze raz piorę wczoraj kurtki zimowe wyciągnęłam więc wyjścia nie ma :-)

Igor wstał... o 5 myślałam że oszaleje przez całą noc się rzucał na łóżku nie wiecie czy jest coś dla takich maluchów "na lepszy sen"?? bo ja się wykończe z tym gadzikiem małym
Co do jezuków to ja się nawściekałam przy nich bo mi się rozwalały ale ja jestem beztalenciem kuchennym więc pewnie coś nie tak zrobiłam. Co do prania to coś o tym wiem. Też mi się ostatnio zachciało powyciągać rzeczy na jesień i zime...
UWAGA UWAGA JAŚKOWI PRZEBIŁY SIE DWA ZĘBOLKI !!!! Dolna jedynka i górna dwójka mam powód nieprzespanych nocy przez 2,5 tyg.
To gratulacje i zyczę nareszcie przespanych nocy...
 
witam sie i ja..dopiero przy śniadaniu ;D mały na spacerku a ja jeszcze w piżamie.
Pathanka cudownie, gratuluję. Nareszcie wiesz co było przyczyną złych nocek. U nas nocki ok narazie, tfuuu........a zębów jak nie widać tak nie widać. Mały po nocnych kaszkach ma problem z ponownym spokojnym zaśnięciem więc wiruje po moim łóżku lub swoim. Zacznę czytać o zasypianiu małego, mam dwie książki na pdf. Piszą tam o regularności więc budzić o 7, kłaść o 10-11.30, 14.30-15.30 i na noc ok 20. Między dziennymi drzemkami mają być 3h przerwy, a do nocnej 4h. I oczywiście budzić jak drzemki się przeciągają itd. Ja za miękka jestem...budzić...ależ po co skoro ja mogę więcej zrobić ;D albo poleżeć. My dziś spaliśmy 21-8.40.
Nic mi się nie chce. Małego słoiczkiem nakarmię, wczoraj zjadł dużo mojej buraczkowej ale przy zabawie i zagadywaniu a wyszła taka pyszna. Zmykam na kąpiel...buziaki dziewczynki.

Aha...mój Ulinek ma dziś 10 miesięcy!!!!!!!!! O 13.10 będzie śpiewane Sto Lat ;D i dużo zdjęć dziś będzie.
 
witam sie i ja..dopiero przy śniadaniu ;D mały na spacerku a ja jeszcze w piżamie.
Pathanka cudownie, gratuluję. Nareszcie wiesz co było przyczyną złych nocek. U nas nocki ok narazie, tfuuu........a zębów jak nie widać tak nie widać. Mały po nocnych kaszkach ma problem z ponownym spokojnym zaśnięciem więc wiruje po moim łóżku lub swoim. Zacznę czytać o zasypianiu małego, mam dwie książki na pdf. Piszą tam o regularności więc budzić o 7, kłaść o 10-11.30, 14.30-15.30 i na noc ok 20. Między dziennymi drzemkami mają być 3h przerwy, a do nocnej 4h. I oczywiście budzić jak drzemki się przeciągają itd. Ja za miękka jestem...budzić...ależ po co skoro ja mogę więcej zrobić ;D albo poleżeć. My dziś spaliśmy 21-8.40.
Nic mi się nie chce. Małego słoiczkiem nakarmię, wczoraj zjadł dużo mojej buraczkowej ale przy zabawie i zagadywaniu a wyszła taka pyszna. Zmykam na kąpiel...buziaki dziewczynki.

Aha...mój Ulinek ma dziś 10 miesięcy!!!!!!!!! O 13.10 będzie śpiewane Sto Lat ;D i dużo zdjęć dziś będzie.

aloha kobitki:) ula tak mnie zastanawia po co te nauki?:p zle ci?:) jeszcze zeby wybudzac dziecko, daj mi namiar na autora to go zaraz wybudze jak pojdzie sie zdrzemnac;P

u mnie rowniez gotuje tesciowa lub mama!:D ale mam dobrze, a czasem jem obiad w przedszkolu:p

milego dnia laski!
 
Ja!!! :) sciagałam 2 sezony do przodu :) bo nei mogłam wytrzymac :D:D:D
a House to nigdy nie lubilam nie wiem czemu ;P moze temu ze nigdy nie obejrzałam dokladnie żadnego odcinka :D

Bo Housa trzeba obejrzec kilka odcinkow, zeby sie ostro wciagnac:) Ja zaczelam po Chirurgach i pierwsze dwa odcinki wydawaly mi sie takie nudne, a po trzecim, czwartym juz nie moglam sie oderwac:) Ale ogladalam z mezem na kompie, nie przez lata w TV:)

UWAGA UWAGA JAŚKOWI PRZEBIŁY SIE DWA ZĘBOLKI !!!! Dolna jedynka i górna dwójka mam powód nieprzespanych nocy przez 2,5 tyg.

Gratulacje, super!

Aha...mój Ulinek ma dziś 10 miesięcy!!!!!!!!! O 13.10 będzie śpiewane Sto Lat ;D i dużo zdjęć dziś będzie.

Milego dnia jubileuszowego:) i wszystkiego naj, naj:)


Moja wczoraj grzeczna i spokojna, a dzis marudzi i nie wie czego chce. U nas tez od rana pada, wiec zwalam na pogode:)
Poza tym wczoraj ugryzla mnie w cyca znowu i znowu na moja reakcje (krzyk ''auuuuu'' i pokazanie nonono jak mi ktos poradzil na karmieniu hehehe) zareagowala podejrzanym usmiechem i zrobila to znowu. Widocznie ja to bawi i myslala ze to moja zaczepka:) hehehe
A ja tez wlasnie mysle nad obiadem, mysle i mysle i wymyslic nie moge:)
 
Hej dziewczyny! Ale sie wyspalysmy dzisiaj!!! Mala zasnela o 21.30 i tak do 7.00! potem cyc i spala dalej do 9.00:-D Ale mi zrobila "dzien dziecka" a raczej "dzien matki":tak:. My dzisiaj sie spodziewamy gosci po poludniu, tak wiec zanim mala usnela musze szybko dom ogarnac :-p. Aaaa i lece znowu do PL :-) odwiedzic staruszkow :tak: Aga moze wkoncu uda nam sie spotkac bo bedziemy az bagatela 9 dni!
A i tez taka przykra wiadomosc... wczoraj odwiedzialam sie ze mojej kolezanki z klasy mlodszy brat zginal w wypadku motocyklowym przed wlasnym domem:zawstydzona/y: Mila tylko 22 lata:-(

Milego dnia dziewczyny i do uslyszonka ;-)
 
reklama
Kira tych nauk nie mam zamiaru wprowadzać ale dzięki tym książkom dużo można się dowiedzieć o snie dziecka, np fazie REM ;;D

Oj, ja czytalam jedna z tych ksiazek i nawet probowalam raz zastosowac metode, ale jak mi mala plakala przez 40 min i zasnela w wielkim szlochaniu odpuscilam sobie. Teraz zaluje, bo moze drugiego dnia by zasnela lepiej? A tak budzi sie co dwie godziny czasem, traktuje cyca jak smoka i nie usnie bez niego, a ja nie moge nic zrobic w domu itd. i nie przespalam zadnej nocy od 11 m-cy!
 
Do góry