reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

oj Ula, nie martw się twoja wyobraxnie z czasem zacznie siię rozwijać :D hehehe bynajmniej nie mam tu na mysli, ze zacznie SI wrzeszczeć, ale po pewnym czasie zobaczysz, ze nalezy spodziewać się WSZYSTKIEGO i nic już nie jest zaskakujące

Prawdopodobnie tak będzie ;D Ale na dzien dzisiejszy, gdybym w jakiejś kwestii narzekała na Synka (a jestem wiecznie narzekająca na wszystko) zgrzeszyłabym. On dopiero zaczyna ćwiczyć swój charakterek ale jest kochany i ŻADNYCH problemów z nim nie mam ;D Pije z kapka, szklanki, niekapka, z łyżeczki takiej, psiakiej i owakiej, je z butli, ze smokiem takim i owakim, śpi w łóżeczku swoim i w moim - bez różnicy, no tysiące jest takich rzeczy co bym mogła wyliczać i w niczym nie mamy problemu ;D
 
reklama
a u nas z przebeiraniem tez ciezko ale mam na komodzie rzeczy do dawania :d i dostaje je jak przebieram wiec nie nudza sie tylko na zmiane mam pare :) a no i jak smaruje dupke kremem to on odrazu ma cale rece w nim eh

a ja dziś jestem wykończona !!!! robilam leczo z 5kg cukinii !! ;o ;o ;o wiem wiem poszalałam ;-) ale jak jakis czas temu robilam <pierwszy raz> to dla Meza no i dla mnie posmakowałoooooo wiec ze teraz cukinia tania to zaszalałam :D a przy okazji pilnowalam pawła ;o ;o ;o dobrze ze kuchnia z salonem ;) ale przeszkody tez zrobilam z pudełka basenu i worka sako :D wiec mały nie plątał sie po kuchni a ja widzialam co robi :))))) ah

no i zbliża sie urlop na ktorym pewnie i tak nie wypoczne no ale lepiej gdzies wyjechac oderac sie od codziennosci niz w domu siedziec :) w sobote jedziemy do siostry na mazury pozniej do gdańska na 2 dni <sr/czw> i wracamy do siostry :) w niedziele chrzciny no i po chrzcinach do domu tez cała banda :D

pozatym mialam miec dzis @ !!! ;o i nie mam a zawsze z rana pojawia sie !! ;o ;o ;o... wiec czekam jak na szpilkach ;) i nie ogladam juz tych durnych programow ;-) ....

dziewczyny co sadzicie o nowym wątku ??? PIERWSZE URODZINKI NASZYCH POCIECH ??? ja Juz silnie zastanawiam sie co zrobic impreze ... za 2 miesiace niektore dzieci juz beda mialy urodzinki :) ciekawa jestem tortów i ogólnie zorganizowania przyjecia ... hmmm ... ?
no ja już z pól roku myslę!!!
 
dziewczyny co sadzicie o nowym wątku ??? PIERWSZE URODZINKI NASZYCH POCIECH ??? ja Juz silnie zastanawiam sie co zrobic impreze ... za 2 miesiace niektore dzieci juz beda mialy urodzinki :) ciekawa jestem tortów i ogólnie zorganizowania przyjecia ... hmmm ... ?

Kasia super pomysl tez juz myslalam o takim watku bo przeciez juz niedlugo zaczna sie roczki sypac:-)
 
Kasia pomysl dobry ;o) ja jestem jak najbardziej za :tak:

Co do zakladnia pampersa to u nas nie ma placzu, ale obraca mi sie od razu na brzuch i chce uciekac z gola pupa... a ja ja za nogi i z powrotem ciagne do siebie. Mala tylko ma ubaw po pachy, a ja jestem spocona i zdyszana :eek: Dawanie nowych rzeczy juz nie pomaga, ale dzialalo skutecznie na poczatku :tak:
 
Kochane u nas też zaczęło się najpierw od przewracania na brzuch, potem było uciekanie ze śmiechem, później marudzenie ale coś do rączki pomagało a teraz już nic nie pomaga.:confused2:
Ja mogę z czystym sumieniem stwierdzić że u mojej córki nic nie jest na stałe, ciągle się coś zmienia, a to sposób zasypiania, a to sposób pielęgnacji. :tak:

Tylko że muszę podkreślić że Asia jest bardzo żywa i jest w ciągłym ruchu - każda próba ograniczenia (nie licząc chusty bo to akurat świetny sposób na jej "schwytanie") kończy się awanturą. :sorry:
Ale nie narzekam, zawsze chciałam aby moje dziecko raczkowało po całym domu, żeby nie było ciągle trzymane na rękach itd. i dążyłam do tego aby zawsze najwięcej czasu spędzała na podłodze (choć te 5 minut mogłaby czasem w spokoju wysiedzieć:laugh2:). Jest to jedynie uciążliwe u kogoś gdzie nie mogę jej na podłodze położyć bo np brud totalny lub dużo niebezpieczeństw obok, wtedy młoda się buntuje bo chce na ziemię i trudno ją na ręku utrzymać.


Kingula super wypad! Piękne widoki!
 
Hej Dziewczyny! Ale sie z tesknilam za wami.... widze ze Dziunka wrocila... bo o ile dobrze pamietam to cos sie tam porobilo??? Nie bede nadrabiac, bo nie mam sily.

Ja juz wkoncu po wczasach... uff. Czlowiek bardziej zmeczony tym niz wypoczety ;o) No ale nie moge nazekac, bo bylo super. Zjezdzilismy auto-kampem (nie wiem jak sie to pisze), od Oslo po zschodnia Norwegie Preikestolen z tamtad na poludnie do Kristiansand no i z powrotem do domku. Razem jakies 1300km. Widoki przepiekne, pogoda nam dopisala, i wybawilismy sie na calego, zaliczylismy tez ZOO .Madelenka dobrze wspolpracowala w gorskich wedrowkach. Na Norweskie Preikestolen wchodzilam z mala na plecach 2 godziny i potem kolejne 2 z powrotem. Trasa nie byla za latwa, ale warto bylo dla pieknego widoku.

Ale dobrze jest byc w domku... jeszcze tylko musze sie odsprzatac po podrozy i bede szczesliwa ;o)

Kinga pięknie zazdroszczę :-) widoki lepsze od wszystkich ciepłych krajów:-)

Hej laski!!dzis pogoda brzydka , pada , ale mam nadzieje , ze sie przejasni, bo chcemy isc do national museum. Jutro przepikeny windsor a pojutrze do domu:-D:-D
najgorsze jest to , ze lot mamy o 6.10, ale wstac trzeba bedzie okolo 2 w nocy zeby na Standford dojechac!!!! nie wiem jak to bedzie.

Co do lotu to maly nie czul zadnych dolegliwosci , byl wesoly i zniosł go lepiej niz ja. Pod koniec marudzil bo byl spiacy i ulozyłam go tak jak spi w chuscie sobie na brzuchu i spal..

tesknie juz za domem:eek:

Marta nie tesknij zwiedzaj i po sklepach szalej:-)

dziewczyny co do pampka o u nas tez tragedia ja nie wiem on chyba nienawidzi pieluszek jutro z okazji 9 m-cy kupie mu w końcu nocniczek :-)
u nas dzisiaj pięknie więc pospacerowaliśmy natomiast Igor od dłuższego czasu ma jakis ciężi okres nie wiem o co mu chodzi mam nadzieje że to ząbki, jestem wykończona jego zmianami nastroju
 
reklama
Do góry