reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Kingule przepiekne te widoki super fotki!!!!

Jeśli chodzi o foteliki samochodowe to na szczescie moj szkram nie marudzi, czasami jak za dlugo to na mnie warczy hihihi, ale ogolnie jeszcze sie dogadujemy, a my jeszcze w tym malym foteliku i tylem ciagle :)
 
reklama
Hej laski!!dzis pogoda brzydka , pada , ale mam nadzieje , ze sie przejasni, bo chcemy isc do national museum. Jutro przepikeny windsor a pojutrze do domu:-D:-D
najgorsze jest to , ze lot mamy o 6.10, ale wstac trzeba bedzie okolo 2 w nocy zeby na Standford dojechac!!!! nie wiem jak to bedzie.

Co do lotu to maly nie czul zadnych dolegliwosci , byl wesoly i zniosł go lepiej niz ja. Pod koniec marudzil bo byl spiacy i ulozyłam go tak jak spi w chuscie sobie na brzuchu i spal..

tesknie juz za domem:eek:
 
Kingula zdjęcia przepiękne, a wrażenia z takiej podróży pewnie niezapomniane :)

Tak, widoczki piekne, na przyszly rok pewno znowu wybierzemy sie w podroz po Norwegii... chyba sie zarazilismy ;o)

Hej laski!!dzis pogoda brzydka , pada , ale mam nadzieje , ze sie przejasni, bo chcemy isc do national museum. Jutro przepikeny windsor a pojutrze do domu:-D:-D
najgorsze jest to , ze lot mamy o 6.10, ale wstac trzeba bedzie okolo 2 w nocy zeby na Standford dojechac!!!! nie wiem jak to bedzie.

Co do lotu to maly nie czul zadnych dolegliwosci , byl wesoly i zniosł go lepiej niz ja. Pod koniec marudzil bo byl spiacy i ulozyłam go tak jak spi w chuscie sobie na brzuchu i spal..

tesknie juz za domem:eek:
Martolinka a gdzie ty sie wczasujesz?
 
Dzieki za odp. dziewczyny, widze ze nie jestem sama i problem ubierania i przewijania dotyczy wiecej mam, heh, chyba wiec wyprobuje te majtki jak mala osiagnie 9 kg:) hehe
Dziunka, u mnie tez czasem sie drze jakbym ja ze skory obdzierala.
Ula, dawanie nowych rzeczy juz u nas nie dziala, zabawianie tez, trzeba ja trzymac sila, masakra.

Kinga super fotki, super miejsca.

A u nas dzis znowu deszcz i pochmurno i wietrznie, az sie nie chce z domu nosa wystawiac... mala mega marudna rano byla, teraz drzemie przy cycu. I tez mi sie marza wakacje na plazy, ale nie ma jak jechac bo maz urlopu nie ma teraz... ehhh takie zycie.
 
Martolinka no co ty?szybko zatesknilas, no miejmy nadzieje ze Antos przespi ta eskapadę na lotnisko, najwazniejsze ze jestescie zadowoleni z pobytu

My dla odmiany dzisiaj pobutka o 5 i w jednej gadce byl do 6 i padl w pol słowa i pospalismy do 9 szoook, nie wiem co to bylo może żle wymieszalam proporcje kaszki na noc hihihihihi i mu sie pokreciło (ostatnio mi sie tak strasznie wiercił w nocy i chodzilam z sincami pod oczami wiec postanowilam wrocic do starego sposobu z zageszczeniem mleka na noc i powiem wam ze do 5 zagladalam do niego tylko 2 razy i nawet sie dzisiaj wyspalam)
 
Dziewczyny z tym przebieraniem u Was ja jestem w szoku!!! Jakoś nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić. Współczuję!!!
Nie mogę sobie wyobrazić żeby mały wrzeszczał jakby go ze skóy obdzierali przy zmianie pampka lub przy wsadzaniu do fotelika, jejuuu :(
 
Dziewczyny z tym przebieraniem u Was ja jestem w szoku!!! Jakoś nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić. Współczuję!!!
Nie mogę sobie wyobrazić żeby mały wrzeszczał jakby go ze skóy obdzierali przy zmianie pampka lub przy wsadzaniu do fotelika, jejuuu :(
oj Ula, nie martw się twoja wyobraxnie z czasem zacznie siię rozwijać :D hehehe bynajmniej nie mam tu na mysli, ze zacznie SI wrzeszczeć, ale po pewnym czasie zobaczysz, ze nalezy spodziewać się WSZYSTKIEGO i nic już nie jest zaskakujące
 
Jeśli chodzi o zmiane pampersa to u nas makabra jak rozpinam to Jasiek od razu na brzuch i z gołym tyłkiem ucieka po całym łóżku to ja za nim kłade go a on znowu to samo wariactwo. Płaczu przy tym nie ma tylko perlisty śmiech że mama go goni.

Smoczek oj to od 3 m-cy najlepszy przyjaciel mego syna jak nie ma go w zasiegu wzroku to jest płacz. nie wiem jak go oducze od smoczka.
 
a u nas z przebeiraniem tez ciezko ale mam na komodzie rzeczy do dawania :d i dostaje je jak przebieram wiec nie nudza sie tylko na zmiane mam pare :) a no i jak smaruje dupke kremem to on odrazu ma cale rece w nim eh

a ja dziś jestem wykończona !!!! robilam leczo z 5kg cukinii !! ;o ;o ;o wiem wiem poszalałam ;-) ale jak jakis czas temu robilam <pierwszy raz> to dla Meza no i dla mnie posmakowałoooooo wiec ze teraz cukinia tania to zaszalałam :D a przy okazji pilnowalam pawła ;o ;o ;o dobrze ze kuchnia z salonem ;) ale przeszkody tez zrobilam z pudełka basenu i worka sako :D wiec mały nie plątał sie po kuchni a ja widzialam co robi :))))) ah

no i zbliża sie urlop na ktorym pewnie i tak nie wypoczne no ale lepiej gdzies wyjechac oderac sie od codziennosci niz w domu siedziec :) w sobote jedziemy do siostry na mazury pozniej do gdańska na 2 dni <sr/czw> i wracamy do siostry :) w niedziele chrzciny no i po chrzcinach do domu tez cała banda :D

pozatym mialam miec dzis @ !!! ;o i nie mam a zawsze z rana pojawia sie !! ;o ;o ;o... wiec czekam jak na szpilkach ;) i nie ogladam juz tych durnych programow ;-) ....

dziewczyny co sadzicie o nowym wątku ??? PIERWSZE URODZINKI NASZYCH POCIECH ??? ja Juz silnie zastanawiam sie co zrobic impreze ... za 2 miesiace niektore dzieci juz beda mialy urodzinki :) ciekawa jestem tortów i ogólnie zorganizowania przyjecia ... hmmm ... ?
 
reklama
pozatym mialam miec dzis @ !!! ;o i nie mam a zawsze z rana pojawia sie !! ;o ;o ;o... wiec czekam jak na szpilkach ;) i nie ogladam juz tych durnych programow ;-) ....

dziewczyny co sadzicie o nowym wątku ??? PIERWSZE URODZINKI NASZYCH POCIECH ??? ja Juz silnie zastanawiam sie co zrobic impreze ... za 2 miesiace niektore dzieci juz beda mialy urodzinki :) ciekawa jestem tortów i ogólnie zorganizowania przyjecia ... hmmm ... ?

Przyjdzie @ zobaczysz. Tylko sie nie stresuj bo sie bedzie spóżniać. A programów nie ogladaj!!


Myśle ze wątek warto założyc :tak:
 
Do góry