reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja załatwiłam podobnie moją bratową:-):-D..Będzie w tym roku dwa razy chrzestną..Z tym, że moja Marysia jest z 25 listopada, a jej siostrzeniec jest z 12 stycznia..Chrzciny małego Przemka 20 lutego, a mojej małej 7 marca:-D:-D..
 
reklama
Kamcia :szok::szok::szok:
mam nadzieję, że plany się powiodą!!!
Ja tak się zastanawiam jak to by było, będzie... jak będę w kolejnej ciąży mając już dziecko. Pierwsza ciąża to był jak dar z nieba i tak też się czułam. Lenistwo na maxa, pracowałam chyba do 2 msc ciąży czy do 3 msc co by się nie przemęczac. Zrezygnowalismy z mieszkania w W-wie w którym mieszkalismy niecały rok i wróciliśmy do pod W-wy do mojego domku z rodzicami z ogródkiem, zwierzątkami. Leniłam się całą wiosnę, lato, jesień. Byłam rozpieszczana przez męża, nie miałam żadnych obowiązków poza tymi, które sobie sama z nudów wymyśliłam, dbałam o siebie, badałam się, chodziłam do lekarzy i cały czas rozmawiałam z moim dziubkiem w brzuszku. Już mi się łezki kręcą jak pomyślę o ciąży z Oliwierkiem. A teraz mam już obowiązki itd i chyba nie miałabym czasu poświęcic się w całości kolejnej ciąży, a właśnie tego bym pragnęła.
 
Kamcia! Trzymam kciuki mocno! Pisz od razu jak test :-)

Zuzia będzie miała rodzeństwo na pewno. Jak skończy 1,5 roku, będziemy starać się o drugie. A z trzecim - będzie na pewno, ale nie wiemy jeszcze w jakim odstępie. Rodzeństwo to skarb. Nie wyobrażam sobie życia bez moich sióstr i chcę aby Zuzia też miała takie wspaniałe rodzeństwo.
 
reklama
Do góry