reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

A mnie dopadlo przeziebienie... moj maz mnie zarazil, no ale tak to bywa. Gardlo szczypie i piecze no i na dodarek katar. Mam nadzieje ze mi szybko przejdzie, bo niechcialabym isc taka usmarkana rodzic..., jeszcze bym mogla dzidzie zarazic:szok: Na razie nie biore zadnych tabletek... nie mam goraczki to po co sie truc, a te proszki do ssania to takie slodkie ze mnie za raz mdli :eek: wiec zostaje mi tylko herbatka:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja mam ciągle ochotę na sex. A w ciąży jeszcze większą... Ostatnio się śmiałam z mojego Ł, bo mówię, ze za 2 tygodnie będziemy się kochać zeby nasza niunia szybciej sie urodziła. A on na to: a nie będę jej w głowę pukał? :laugh2: No i znowu tłumaczenie ile to warstw do jej główki jeszcze tam zostaje ;-)

Znowu mam te dziwne upławy z grudkami :eek: Na szczęście jutro idę do lekarza i zapytam co to może być.
 
Zazdroszcze:-pJa sama w domu zearaz musze jechac odebrac synka z przedszkola potem obiad itd............

Kochana ja też zazwyczaj jestem sama i dzisiaj też mąż na 15 idzie a ja po córcie a później jeszcze raz z nia na wiolonczele....udało mi się go przycisnąć, żeby dzidzia miała czyściej jak przyjdziemy ze szpitala:-D:-D
Ale wspominam jak przy pierwszym dziecku mielismy wiecej czasu dla siebie i nie byłam tyle sama w domu:sorry:
 
Ja obudziłam się o 9 i od razu jak oczy otworzyłam to o niej (o Oliwce) myślałam, nie włączałam komputera, bo musiałam szybko coś na mieście załatwić, ale myślałam, że jak wrócę to już jakieś newsy będą :tak:

Kasiiula a jaki mam kupić ten pierwszy smoczek??? bo o tym to ja w ogóle nie pomyślałam.
 
reklama
Chciałabym 11.11, ale to jest święto i nie wiem czy lekarz na taki dzień będzie planował cesarki.....

Ale poprosze go o 11.11.2009, a jak nie to 09.11.2009 :-)
 
Do góry