reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

ja tez wsztwilam pranko chociaz pogoda srednia, ale jak sie tego nazbira to potemnie mozna tego ogarnac.....
u mnie na sowaczku 16 dni....dalej wierzyc mi sie nie chce jak to zlecialo...zanim sie zorientuje to zacznrodzic i strasznie nie moge sie doczekac...a dokladnie za miesiac przyjezdzaja moi rodzice i tez sie ciesze bo nie widzialam ich ponad rok....
 
reklama
Cześć dziewczyny ja znowu przez pół dnia nie miałam prądu :wściekła/y:ale dośc szybko nadrobiłam ale mam nadzieje że to nie dlatego że wszystkie jesteście na porodówce :sorry:
ja sobie wymyśliłam że może 7.11 byłby ok ale to sobota więc może jednak nie moja mama namawia mnie na 6.11 bo ma w tym dniu 50-te urodziny ;-)a Helenka i tak urodzi się kiedy będzie chciała chociaż nie ukrywam że już mam dość tej ciąży

a smoczki to nie wiem czy trzeba... nawet sie nie zastanawialam :eek: a biore jeden ze soba do szpitala wrazie czegoś lepiej miec niz nie miec po tym co slyszalam jak robia jak dziecko płaczliwe strasznie

Kasiiula jakoś trudno mi sobie wyobrazić że położne wkładają jakieś szmaty może to jakies historie z przed lat :sorry:przecież dziecko będzie cały czas z tobą a jak zapłacze to dasz mu pierś i tyle
 
Nie chcę przerywać ciekawej konwersacji o seksie, bo pod tym kątem nie mam sie czym pochwalić :-D Miętka rurka u mojego M ,co sie dziwić skoro ja z wielkim brzuchem i wiecznie stękająca ze coś boli :-D
Chciałam napisać ze jestem mile zaskoczona po rwaniu zęba, obawialam sie ze jak znieczulenie puści to bede po ścianach chodziła a tu nic- nic nie czuję, nic nie spuchłam, czuję sie super :-):-):-)
 
Cześć
Właśnie się pakuję do szpitala , jutro mam się zgłosić na badania i obawiam się, że już mnie nie puszczą, przez ostatni tydzień mam wysokie ciśnienie i już nawet leki nie pomagają. Wczoraj było 155/110, trzymajcie za mnie kciuki i mam nadzieję do "zobaczenia" przed rozwiązaniem :-):-):-)
 
Kasiiula jakoś trudno mi sobie wyobrazić że położne wkładają jakieś szmaty może to jakies historie z przed lat :sorry:przecież dziecko będzie cały czas z tobą a jak zapłacze to dasz mu pierś i tyle

no meza kolegi zona rodzila w styczniu i widziala po cesarce nie lezały z nia dzieci bo blizniaki urodzila i maz jej widzial wiec stad ta informacja ;]
 
Cześć
Właśnie się pakuję do szpitala , jutro mam się zgłosić na badania i obawiam się, że już mnie nie puszczą, przez ostatni tydzień mam wysokie ciśnienie i już nawet leki nie pomagają. Wczoraj było 155/110, trzymajcie za mnie kciuki i mam nadzieję do "zobaczenia" przed rozwiązaniem :-):-):-)


trzymam kciuki ;-)
dziunka wszystkie ciasta się udały ?:-):-)
ja właśnie wstawiłam zapiekankę i już mi ślinka cieknie kiedy już będzie gotowa;-)
Kupiliśmy wczoraj smoczek , ale kauczukowy . chyba może taki być?
 
już 8 po9... oliwka chyba nie ma przy sobie neta :cool2::-D skoro jesczze nic nie napisała. szkoda, bo złożyłabym jakieś gratulacje..
jesli zaczęli o 9 to najwcześniej koło 15 się odezwie. Wcześniej nie powinna głowy z poduszki podnosić. Musimy dac jej trochę czasu.

chcialabym zeby byly juz Swiata Bożego Narodzenia, ale by bylo fajnie, juz sie nie moge doczekac ;-). Pierwsza gwiazdka z malutkim czlowieczkiem przy boku , zapach choinki , snieg za oknem, Kevin sam w domu - jak co roku :laugh2: uuuu ale sie rozmarzylam :-D
oj ja też :tak: i sex pod choinką ... ;-)
 
reklama
Do góry