reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Chciałabym 11.11, ale to jest święto i nie wiem czy lekarz na taki dzień będzie planował cesarki.....

Ale poprosze go o 11.11.2009, a jak nie to 09.11.2009 :-)

szczęściara z Ciebie, bo wiesz kiedy urodzisz, a ja czekam jak mnie coś złapie znienacka i nie wiem kiedy. Ale bardzo bym chciała w listopadzie, tak między 1-7:tak:
 
No u mnie tez ciezko z sexem,moj stary zrobil sie bardzo oschly i nietylko do sexu :(
Brakuje mi przytulania itd.Sex jest raz na dwa tyg szybki numerek i tyle.
Do lozka przychodzi odwraca sie dupa i tyle.Ja nieczuje sie atrakcyjna,no i dla niego chyba tez niejestem:(
A w poniedzialek na wizycie pytalam jak przyspieszyc porod to powiedzial duzo sexu bo plemniczki wlasnie powoduja szybsze otwarcie szyjki,wogole przyspieszaja porod.
Mowil,ze wywolaniem przeczyszczenia mozna wywolac skorcze np lewatywa,olej rycynowy,ale odradzal bo wcale moze niepomoc tylko pogorszyc sprawe.
Mysle,ze wlasnie powinnysmy sie troche powysilyc,schody,okna,podloga na kuckach poprostu porzadki przed przyjsciem kruszynki do domu.

A ja sie boje, ze jak zaczne sprzatac i biegac po schodach to sobie zaszkodze, kregoslup mi wysiadzie i nie bede mogla sie ruszac, a porodu ani widu, ani slychu. Wiec z dwojga zlego wole spokojnie czekac na rozwiazanie niz sie wysilac, a to nic nie da :tak:

A mnie dopadlo przeziebienie... moj maz mnie zarazil, no ale tak to bywa. Gardlo szczypie i piecze no i na dodarek katar. Mam nadzieje ze mi szybko przejdzie, bo niechcialabym isc taka usmarkana rodzic..., jeszcze bym mogla dzidzie zarazic:szok: Na razie nie biore zadnych tabletek... nie mam goraczki to po co sie truc, a te proszki do ssania to takie slodkie ze mnie za raz mdli :eek: wiec zostaje mi tylko herbatka:zawstydzona/y:

Czyli predko do sklepu po czosnek, miod i cytryne. Ja tak sie wyleczylam w ciagu 2-3 dni. Raczej nie pilam herbaty, a wode z jedna wycisnieta cytryna, a na wieczor gorace mleko z trzema zabkami czosnku i dwoma lyzeczkami miodu. Okropne to bylo i smierdzial dom ale przynajmniej sie wyleczylam :tak: Ponoc pomaga na gardlo imbir, jak sie go zuje.

natalunia, sorki za pytanie, ale swedzi Cie? Bo w pierwszej ciazy to mialam tez taka twarozkowa wydzieline i okazalo sie ze to po prostu grzybica pochwy. Dostalam globulki i od razu pomoglo.
 
natalunia, sorki za pytanie, ale swedzi Cie? Bo w pierwszej ciazy to mialam tez taka twarozkowa wydzieline i okazalo sie ze to po prostu grzybica pochwy. Dostalam globulki i od razu pomoglo.

Właśnie chodzi o to, że mnie nie swędzi ani nic. I to nie przypomina tego twarożku grzybicowego. To bym od razu poznała ;-) Ani nie swędzi, ani nie piecze... Tylko od czasu do czasu (nie zawsze) z upławem wypłyną jakieś grudki dziwne przezroczyste albo żółtawe...
 
z nudow zaczynam pakowac torbe do szpitala :-)

zastanawiam sie czy pranie wstawic, bo w domku to bedzie schlo z dwa dni, a na dwor nie wywiesze bo pada ... troche mi sie nazbieralo ...:-(
 
reklama
Do góry