reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

moj to by chcial 24 na dobe... no ale co z tego ze jak ma juz dojsc do czegos to mnie albo nerw lapie w krzyzach, albo tak swedzi ze nawet nie da sie myslec o niczym innym... wiec i tak i tak zle... co poniektore to powinnysmy sie mezami powymieniac na czas ciazy:-D
 
reklama
moj to by chcial 24 na dobe... no ale co z tego ze jak ma juz dojsc do czegos to mnie albo nerw lapie w krzyzach, albo tak swedzi ze nawet nie da sie myslec o niczym innym... wiec i tak i tak zle... co poniektore to powinnysmy sie mezami powymieniac na czas ciazy:-D

Tak, racja z ta wymiana :tak: Chociaz, ja od przedwczoraj nagle dostalam wielkiej ochoty na seks i mi nie przechodzi, a moj jest az przeszczesliwy z tego powodu :-D moze to tez objaw zblizajacego porodu, skoro wczesniej nie moglam nawet myslec o seksie?
 
No u mnie tez ciezko z sexem,moj stary zrobil sie bardzo oschly i nietylko do sexu :(
Brakuje mi przytulania itd.Sex jest raz na dwa tyg szybki numerek i tyle.
Do lozka przychodzi odwraca sie dupa i tyle.Ja nieczuje sie atrakcyjna,no i dla niego chyba tez niejestem:(
A w poniedzialek na wizycie pytalam jak przyspieszyc porod to powiedzial duzo sexu bo plemniczki wlasnie powoduja szybsze otwarcie szyjki,wogole przyspieszaja porod.
Mowil,ze wywolaniem przeczyszczenia mozna wywolac skorcze np lewatywa,olej rycynowy,ale odradzal bo wcale moze niepomoc tylko pogorszyc sprawe.
Mysle,ze wlasnie powinnysmy sie troche powysilyc,schody,okna,podloga na kuckach poprostu porzadki przed przyjsciem kruszynki do domu.
 
ja wysterylizowalam tylko to co bede brac do szpitala...smoczek chchociaz nie zamierzam na poczatku uzywac no ale na wszelki wypadek i dojarke tez na wszelki wypadek no i pojemniczki w ktorych sa zapakowane....
 
Czesc, widze ze narzekacie na nocne spanie wiec i ja ponarzekam. Co chwilke latalam do wc, i jeszcze wydawalo mi sie ze boli mnie brzuch jak na @ , to sie zestresowalam ze moze juz porod sie zaczyna i pozniej nie moglam zasnac ah :wściekła/y: Dzis tez niewyspana jestem, nic mi sie nie chce, oj chcialabym zeby byly juz Swiata Bożego Narodzenia, ale by bylo fajnie, juz sie nie moge doczekac ;-). Pierwsza gwiazdka z malutkim czlowieczkiem przy boku , zapach choinki , snieg za oknem, Kevin sam w domu - jak co roku :laugh2: uuuu ale sie rozmarzylam :-D
 
reklama
Do góry