reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja to już mam chwilami dosyć:crazy:.
Najgorsze są noce:no:.
Padam ok 20tej ze zmęczenia(chociaż nic nie robię takiego przez cały dzień):cool2:
Spuchnięte mam tylko dłonie ale to nie zawsze.Przez ostatnie dwa dni miałam a dziś już nie;-).
Miewacie podczas snu ból bioder albo miednicy?Jak śpię na boczku to budzi mnie ten ból- jest nie do zniesienia:wściekła/y:.
 
reklama
Dla mnie też noce są najgorsze. Kładę się z musu choć wiem że i tak nie zasnę. Nie mogę znaleźć sobie miejsca, choć śpię już z dwoma kołdrami i dwoma poduszkami, mój biedny mąż śpi wgnieciony w kaloryfer:tak: Najgorsze jest właśnie to że jak już się ułożę i zasnę to budzi mnie ból biodra i muszę się przełożyć na drugi bok, po chwili sytuacja sie powtarza i tak się kotłuję od bólu do bólu.:-( a o spaniu na wznak nie mam mowy nawet na chwilę bo ból lędźwi jest nie do wytrzymania...
 
hej royanna
to prawda duzo juz nie zostalo 26 dni ale tak po drodze wypadla cesarka:-(dokladnie 21.10
ale smiejemy sie z dziunka 24 ze zrobie jej niespodzianke urodzinowa i pojde na cesarke 20.10;-)
 
Hej, mnie przedwczoraj dopadł bardzo silny ból głowy, czułam jakby mi głowę miażdzyło coś z wóch stron do tego doszedł silny krwotok z nosa. Czułam sie fatalnie i do 2 w nocy mnie trzymało. Wczoraj wrzuciłam na luz i trochę odpoczywałam :)))) ale popołudniu jak poszłam do apteki to znowu mnie głowa zaczęła boleć i pani w aptece zmierzyła mi ciśnienie. Wyszło 123/98 puls 107 więc trochę za wysoki puls i rozkurczowe. Mam nadzieje, że taka akcja już mi się nie powtórzy. Wizytę mam w następnym tygodniu.
Zauważyłam też, że mam sine usta, wy tez?
Dodatkowo codziennie tak na chwilę brzuch mnie boli jak na okres, mam nadzieję, że nic mi się tam nie roziwiera :)))
Dziś rano była na badaniach, oczywiście nie wszystko mam w swoim abonamencie, za toxo, cmv, wr, abtygen hbs zapłaciłam 270 zł :(((( o zgrozo, a jeszcze w nast. tygodniu czeka mnie wymaz na paciorkowca B.

A miałam do Ciebie dziś pisac co się dzieje, bo znaku życia nie dajesza tu takie wieści:szok:wypoczywaj kochana.
A dlaczego musiałaś płacic za te badania??Ja miałam teraz hbs, wr, wymaz i cos tam jeszcze w ramach ubezpieczenia, chyba że prywatnie chodzisz...oj drogie te badania strasznie ale to już końcówka na szczęście.

Ja włąsnie wróciłam z przychodni , Pani powiedziała że jak się dzidzi urodzi to wtedy się zapisuje, szpitale podobno traz nic nie wysyłają ,bo nie ma rejonizacji.Przychodnia wysyła położna na wizytę i tak to sie odbywa.
 
Cześć mamusie;-)
we wtorek wieczorem pojechałam do szpitala . Nogi spuchły mi aż tak , ze nie mogłam zginać w kolanach... Zatrzymali mnie do środy. Porobili mi wszystkie badania i niby wszystko jest ok. Cisnienie mam podwyzszone , ale w normie...Po raz kolejny usłyszałam "taki pani urok".Mam lezeć z nogami na zyrandolu i mierzyć cisnienie ...
Już mi trochę lepiej ale umieram z nudów...
 
hej martolinka
kurcze wiem ze na opuchniete nogi sa takie specjalne rajstopy lub kolanowki,ktore mozna kupic w sklepie medycznym o ile jeszcze takich nie masz
biedna jestes,moja kolezanka jest cala opuchnieta to wiem co to znaczy ale jesli lekarze mowia ze jest wszystko ok to najwazniejsze
nogi do gory i lez duzo
pa
 
dziubasek08 ja np. chodzę prywatnie na wizyty i owszem morfologię, mocz i teraz badania na przeciwciała muszę opłacić sobie sama, ale np. wymaz na paciorkowca będę miała robiony w szpitalu, w którym pracuje mój lekarz. Może zapytaj swojego, czy jest taka możliwość, sorrryyy w końcu odprowadzamy składki........................
 
hej martolinka
kurcze wiem ze na opuchniete nogi sa takie specjalne rajstopy lub kolanowki,ktore mozna kupic w sklepie medycznym o ile jeszcze takich nie masz
biedna jestes,moja kolezanka jest cala opuchnieta to wiem co to znaczy ale jesli lekarze mowia ze jest wszystko ok to najwazniejsze
nogi do gory i lez duzo
pa
Oliwka nie mam takich gadżetów i myślę , że poszukam.Może to jedyny ratunek.;-);-)
 
reklama
Kasia robisz ciacho??
Ja jak już miałam zacząć miksowac , postanowiłam włączyc piekarnik żeby się nagrzał do kontaktu...cholera jasna strzeliło coś w przedłużaczu cała ręka czarna, korki wywalone, się rozbeczałam ze strachu:-(mąż kategorycznie zakazał ruszać aż wróci ale z ciastem już nic nie zrobię:-(buuuuuu. Zasrany piekarnik już drugi raz mu coś odwaliło:-(coś się spaliło chyba:-(buuuuu
 
Do góry