reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Leczę się domowymi sposobami, bo lekarz innych metod nie zna :szok: powiedział, że nie mogę brać nic na przeziębienie i mam się ratować czosnkiem, herbatami, miodem i cytryną. A jak się pogorszy to wtedy przepisze mi antybiotyk.

Niech ci mąż ugotuje rosól jeszcze i do łóżka wskakuj.
Dużo płynów pij również.
Zdrówka życzę!
 
reklama
Leczę się domowymi sposobami, bo lekarz innych metod nie zna :szok: powiedział, że nie mogę brać nic na przeziębienie i mam się ratować czosnkiem, herbatami, miodem i cytryną. A jak się pogorszy to wtedy przepisze mi antybiotyk.

Dawałam ci już przepis na syrop cebulowy? Jeśli nie: 2 cebule pokroić w plasterki, posłodzić, dodać ząbek czosnku w słoik i odstawić na noc - rano będzie syrop - po jednej łyżce rano i wieczorem. Naprawde skuteczny.
W wersji przyspieszonej: do piekarnika na 50-70 stopni po godzinie dwóch gotowy.
 
Dziewczyny co do rwy kulszowej - jak przeczytałam wasze posty to juz wiem co mnie chwyciło tydzień temu. Pomógł mi magnez (zawsze pomagał mi na skurcze czy "drżenia" mięśni) - po jedniu dniu ból zelżał, po trzech przeszło :-)
 
Hej dziewczyny,
Wlasnie uslyszalam, ze u rodzacych w Polsce kobiet, ktore maja termin na listopad 99% to beda dziewczynki. Ja co prawda jestem w Iranie, ale tez bede miala dziewczynke. I co wy na to?
 
I ja tez robie testy glukozy z obciazeniem 50g. Juz trzeci raz w tej ciazy. Pierwszy wyszedl zle, drugi dobrze, na wynik trzeciego czekam....
 
Hej dziewczyny,
Wlasnie uslyszalam, ze u rodzacych w Polsce kobiet, ktore maja termin na listopad 99% to beda dziewczynki. Ja co prawda jestem w Iranie, ale tez bede miala dziewczynke. I co wy na to?

a skad oni wiedza takie rzeczy???jakas bzdura!!na jakiej podstawie tak twierdza??z tego co sie orientuje to juz troche facecikow na naszym forum jest!!
 
Cytat:
Napisał miran
Hej dziewczyny,
Wlasnie uslyszalam, ze u rodzacych w Polsce kobiet, ktore maja termin na listopad 99% to beda dziewczynki. Ja co prawda jestem w Iranie, ale tez bede miala dziewczynke. I co wy na to?


a skad oni wiedza takie rzeczy???jakas bzdura!!na jakiej podstawie tak twierdza??z tego co sie orientuje to juz troche facecikow na naszym forum jest!!

Myślę, że to bzdury :) Moje 3 koleżanki miały termin na listopad, tak też rodziły i 3 mają chłopaków :)

 
natalunia antybiotyk zażywaj tylko wtedy gdy pojawi ci się gorączka powyżej 38 bo to ona jest niebezpieczna w ciąży. Ja niestety musiałam brać przez 5 dni a lepiej się tego wystrzegać. Bo przy antybiotyku zawsze można jeszcze jakiegoś grzybka złapać lub inną infekcje. Ważne żeby dużo pić. Ja piłam też actimele z probiotykami bo pomagają. Na gardło polecam tantum verde i dentosept do płukania. A tak to kołderka i leżenie w łóżku przez 3 dni minimum.
 
Witajcie!!!!!!!! Został mi do zaliczenia jeszcze jeden egzamin w czwartek a mam takiego lenia , że nie wiem , czy się ogarnę :-) Czuję już powiew wakacji . Tydzień temu (19tc1d) poczułam moje maleństwo , to było cudne uczucie - tak jakbym miała w brzuchu motyla i on mnie tak muskał skrzydełkami :-) Teraz zdarza się już , ze tak mnie puknie jak całkiem spory ptaszek ;-) W poniedziałek idę na usg 3D i mam nadzieję , że dowiem się jaka to płeć (Antek , czy Zosia).
Mam do Was takie pytanie. Chodzę do lekarza prywatnie i wszystkie badania też robię prywatnie więc z publiczną służbą zdrowia niewiele mam wspólnego , oprócz tego , ze jestem ubezpioczona. Czy możecie mi wyjaśnić , czy chodzicie do jakiejś położnej? Czy macie swoją położną? Ja nie wiem co powinno się zrobić- iść do przychodni i umówić się do niej na wizytę i właściwie po co?Czy jeżeli jakąś mi przydzielą chodz się do niej jak do lekarza? Czy ona musi być przy porodzie? Jak dla mnie to taka zamotana sprawa , różnie już słyszałam więc wolę zapytać u żródła :-)
 
reklama
:-)Witajcie

Oj dawno mnie niebylo,duzo sie u mnie dzialo.
Mialam goscia mame i ogromna pomoc :tak:Zrobilam ostateczny egzamin na prawko i juz bujam sie fura:-pPrababcie mam w szpitalu dzis wychodzi miala operacje nogi.
Zaliczylam sama wizyte w pewien weekend w szpitalu bo cisnienie mi skakalo naszczescie wszystko ok,wizyte u mojego gina mam za tydzien w srode.Mam nadzieje,ze wszystko ok bo jakos tak dzidzi nieczuje,a jednak w pierwszej ciazy czulam juz w 18 tyg.

Niestety jestem do tylu z lekturka pt listopadowki 2009:zawstydzona/y:
Jedynie co moge napisac ogolnie to gratuluje wam !!!!

Pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry