reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Madziek - nieee warunkiem otrzymania becikowego będzie tylko zaświadczenie od lekarza że uczęszczałaś do lekarza od 10 tygodnia ciąży, karta ciąży nie ma nic do tego! Tylko wcześniej z dziewczynami rozważałyśmy takie opcje. Na razie nie martw się tym bo w ogóle nie wiadomo czy ten przepis w ogóle wejdzie, bo niby ma wejść dopiero od 1 listopada 2009....a do tego czasu to się może jeszcze komuś w rządzie odwidzieć ;)

Gawit - skoro ta "koleżanka" drinken machen to co ona się dziwi że ma skopane wyniki? Na pewno jej wątroba nawala!

Jezu ale mnie dziś mdli..... idę zaraz na spacer bo już w domu nie mogę wysiedzieć z tego zmulenia :/
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie było mnie na forum koło tygodnia. Niestety musze Was opuścić, ponieważ moja ciąża okazała się pozamaciczną. Zaczeło się od plamień, póżniej krwotok, szpital i zabieg. Dzisiaj dopiero wyszłam ze szpitala.
 
Cześć Mamuśki!!
Dzisiaj wmusiłam w siebie bułkę z masłem i żurek z jajkiem...:-p nie chce jeść bo jest mi nie dobrze :(( Czy zauważyłyście u siebie spadek wagi?? ja mimo że nie wymiotuję to zleciało mi 2 kg... w sumie miało z czego bo chuda to ja nie jestem, ale martwi mnie to troszkę... w sumie staram się jeść przynajmniej 3 razy dziennie :zawstydzona/y:
Niunias - widzę że mamy ciąże w jednym terminie - na kiedy masz wyznaczony termin porodu??? Co do USG 3czy 4 D to jeszcze nie rozmawiałam o tym z lekarzem, u mnie w mieście zapewne też go nie ma, musiałby mi kogoś polecić, bo nie wystarczy mieć dobry sprzęt musi też to badanie zrobić dobry lekarz a nie byle kto. Myślę, że porozmawiam o tym z Ginem, ale jest jeszcze na to wszystko czas...na razie wole nie wybiegać tak mocno w przyszłość :)
Mi jeszcz gin nie wyznaczał terminu bo powiedział że dzidzi jest takie jak na 6 tydzień, a przy moich nieregularnych cyklach od 34-37 dni to dopiero dokładniej będzie wiedział po kolejnych badaniach. Wstępnie ok 18 listopada ale może to się przesunąć nawet o 2 tygodnie. Mój gin już mi dał namiary na to usg 4d, ale powiedział że jeszcze porozmawiamy o tym później;-)

No to nie tylko ja tak wcześnie chodzę spać. Czasami uda mi się wytrzymać do 22, ale to rzadko teraz. Zrezygnowaliśmy z wieczornych wypadów do przyjaciół, bo już o 20 jestem śpiąca i zdarzyło się, że zasnęłam na kanapie u znajomych.... Ja idę do gina za tydzień i nie mogę się doczekać :D ostatnio widziałam tylko pęcherzyk i plamkę, która przypominała "coś".

BTW... Też macie już rozstępy na brzuchu i gulkę z którejś strony brzucha? nie mieszczę się już w niektóre spodnie :-( to dla mnie taki szok, że dzisiaj z tego powodu płakałam... nigdy nie miałam tak, że z tygodnia na tydzień nie mogę założyć swoich ulubionych ubrań...
Ja też chodzę tak spać jak wy, ale przez dzień nie śpie i wstaje zwykle o 7 chociaż nie musze...:-)
Rozstępów na brzuszku na razie nie mam. 2 razy dziennie smaruje oliwką żeby dobrze natłuścić skóre, chociaż mi się nie chce ale mój M mnie pilnuje żebym smarowała. A jak nie mam siły to sam mi smaruje...:-) Wydaje mi się że mam większy brzuszek chociaż na razie się jeszcze mieszcze w ciuchy. Ale mi powiekszają brzuszek chyba TE WSTRĘTNE GAZY... myśle że jeszcze ciążowego nie ma :-)
oo kochane co u mnie sie dzialo przez kilka dni ... :p
we wtorek brzuszek mnie bolal w pracy mocno ze az sie zwolnilam... wzielam no-spe i trosze przeszło ale nadal pobolewał... w srode poszlam do pracy a kierowniczka na moj widok maloby nie zamdlała kazała mi isc na urlop zrobic badania ze ból brzucha to nie żarty itp...wiec wzielam urlop 3 dni.... i przełożyłam wizyte na dzis.... i bylam :) moja niunia jest WIELKA :) jak 3 tyg temu widzialam ja maluśką kropke to teraz jest wielgarna... widzialam maleńki (3mm) nosek :) i widzialam rączkę jak macha do mnie heheh :) w sumie ruszała sie i serducho biło :) wyniki wszytskie mam rewelacyjne i toksopazmoze i WR i tarczycy wszystko jest dobrze :-):-):-):-)
Pan doktor mierzył niuńke bo chyba w tym okresie juz sie robi te badania tak? patrza czy wszytsko dobrze sie rozwija...
a wiek ciazy z USG równa sie mojemu terminowi z miesiaczki :) Super :)
a i ide na zwolnienie... lekarz powiedzial ze jezeli bede czuje sie lepiej na zwolnieniu to to moja sprawa indywidualna ... wiec co ja mam wieszac sie za lada w sklepie na brzuszku jak moge w domku dla męża obiadki gotowac ;) nie no zartuje... ale jestem bardzo szcześliwa przynajmniej bede miala teraz czas prawo jazdy dokończyc bo jak bedzie już maluszek bardzo sie przyda:) moj pecherzyk (tak to sie nazwywa chyba) mierzy juz 10 cm a dzidzia jest nie wiele mniejsza od niego :)
ide narazie na zwolnienie do konca miesiaca a wizyte mam 23 dopiero :)
Pozdrawiam cieplutko :) :-)
Dobrze że już jest wszystko ok :)) duża już ta Twoja nuśka :))) fajnie... moja jest 2 tygodnie młodsza :))) Tak w zasadzie to masz bardzo wyrozumiałą szefową, aż pozazdrościć że tak się przejmuje... Pewnie siedź w domku tak jak ja. Nie przemęczysz się, masz czas dla siebie i Małż będzie zadowolony że będziesz w domku, a jak już czasami coś ugotujesz to będzie cię na renkach nosił :-) chociaż mój M. przez te moje mdłości musi jeść obiady teściowej albo swojej mamusi :))

Cześć dziewczyny, nie było mnie na forum koło tygodnia. Niestety musze Was opuścić, ponieważ moja ciąża okazała się pozamaciczną. Zaczeło się od plamień, póżniej krwotok, szpital i zabieg. Dzisiaj dopiero wyszłam ze szpitala.

Przykro mi... przytulam
 
dzięki za informacje odnośnie becikowego :)

Ja nie mam rozstępów, ale zapobiegawczo po kąpieli nawilżam skórę balsamem Nivea do skóry wrażliwej- jest rewelacyjny, skóra jest miękka i elastyczna- POLECAM!
Brzuszek lekko od dołu mi się uwypuklił :) ale jeszcze jest malutki, za to biust mam :) co prawda ciągle boli ale mam :)
 
Cześć dziewczyny, nie było mnie na forum koło tygodnia. Niestety musze Was opuścić, ponieważ moja ciąża okazała się pozamaciczną. Zaczeło się od plamień, póżniej krwotok, szpital i zabieg. Dzisiaj dopiero wyszłam ze szpitala.
Bardzo mi przykro :-(

Ejmi ta koleżanka kiedyś drinken machen ;-) teraz od jakiś 10 lat nie bierze alkoholu do ust, aczkolwiek na pewno to jej picie nie pozostało bez śladu na jej zdrowiu i bardzo mozliwe, że to od wątroby ma to OB podniesione. martwi mnie i ją zresztą też, to, że jest aż takie wysokie. no, ale porobi badania to może wyjasni się coś więcej? jutro odbiera badania wątroby.

A mnie dziś bolą plecy :-( ale tylko w pozycji siedzącej i to na fotelu :szok: jak leżę czy nawet jak siedze na krześle to jest gitara! ej ja to się mam z tymi moimi plecami ;-) we wtorek do ginki i już mam stresa, a przed gabinetem to pewnie dopiero mi ciśnienie skoczy ;-)
 
natalunia ona ma chorą wątrobę. bierze na to jakieś leki. wiesz to kobieta po 50 (fajne mam koleżanki ;-)) kiedyś ostro piła i od dawna leczy się na wątrobę, więc może to to ?

Prawdopodobnie to wina wątroby. Może się rozwinąć stan zapalny, bo wątroba nie nadąża za oczyszczaniem organizmu z toksyn. W takim wieku ciężko przekonać do czegoś ;) wiem to po swojej cioci.
 
Gawit- wszystko będzie dobrze u Ginki zobaczysz :) ja tylko czekam na Twojego pozytywnego posta wtorkowego :)
Mnie wczoraj plecy bolały, a dzisiaj mnie cholernie mdli. Mąż mnie wyciągnął na wieczorny spacer i troszkę te mdłości puściły, ale miałam tyle planów na dzisiaj do zrobienia w domu i kicha nic mi się nie chciało! Za to jutro muszę nas wyszykować do wyjazdu i w ogóle nie będzie czasu na sentymenty ;)
Ja się zastanawiam czy we wtorek też nie polecę do Gina bo mnie niepokoi jedna sprawa...dość intymna :/ Mianowicie zauważyłam że coś się dzieje z moim "dołem" tj mam dziwny naskórek na łechtaczce tak jakby mi skóra rogowaciała i schodziła..... dziwne to, nigdy wcześniej tego nie zauważyłam, nie mam pojęcia co to może być. Trzeba pewnie to czymś posmarować póki co nie mam pojęcia co może pomóc. Kiszka :/

Kaśka24- bardzo mi przykro :((((
 
czesc mam na imie karolina i chyba tez wypadnie mi termin w listopadzie hmmm albo i poczatek grudnia . Wizyte mam na wtorek 14 kwietnia wiec mam nadzieje ze sie dowiem jak najwiecej. pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie było mnie na forum koło tygodnia. Niestety musze Was opuścić, ponieważ moja ciąża okazała się pozamaciczną. Zaczeło się od plamień, póżniej krwotok, szpital i zabieg. Dzisiaj dopiero wyszłam ze szpitala.

Jest mi okropnie przykro...:-( Pozdraiwam i przytulam:)

Witajcie ciesze ze u was jest super

Bo u mnie dzis byla nerwowa... :-(

Poszlam do pracy w szpilkach...oczywiscie zadkow ich chodzie ale jakos dzis mnie naszlo...i co wywalilma sie na plytkach chodnikowych... BO ja to niezdara jestem.... No i odrazu ze mysli co z Fasolinka.... ale nic mi sie nie stalo wiec poszlam dalej siedze w pracy....i poszlam do WC bo mi sie zachcialo...i patrze KREW wiec odrazu mnie tatus do moej Gina wziol bo ona akurat miala wolna godzinke....Jestes jak ja sie balam o Fasolke....Rany....NO ale naszczecie jak juz jej serduszko widzialam to sie uspokoilam...

No i taki mialam Wielki Czwartek....

jeszcze do tego z TZ sie poklocilam ze dorazu do niego nie zadzonilam ze cos sie dzieje tylko powszystkim mu powiedzialam....no nie wiem moze i to bylo glopie ze nie zawiadomilam go ale tak naprawde to o TZ nie myslam tylko o fasolce zeby bylo z nia wszystko oki


Dobranocka;)
 
Do góry