reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Witajcie! mnie nadal ppotwornie mdli i kaźą wolną chwilę spędzam nad kibelkiem. Wczoraj przeleżąłam większość dnia, nawet jak z synkiem bawiłam się kolejką to tez na leżąco na dywanie. Na nic nie mam siły. Dlatego rzadko teraz zaglądam.
Czesc witajcie!! Tak czytam was i się zastanawiam czy czasem te dzidzie nie rosną z róznym tempem. Moja fasoleczka ok 6 tygodnia miala 9mm...ciekawe ile bedzie miała w środe...acha i serduszka nie widziałam, może teraz zobacze...
ale spać mi się chce cały czas:-) w nicy, w dzień, przed jedzeniem, po jedzeniu itd....
no na pewno rozną w różnym tempie. I tak już zostanie, że jedne bęą szybciej dojrzewać inne wolniej, jedne bądą mniejsze a inne większe. Nie ma co porównywać. Nawet jak się urodzą to będą się rózniły i dalej rosly w swoim własnym tempie.
Ja robilam usg 6tc+6dni i zarodek miał 5mm a pęcherzyk 20mm i seruduszko biło.
 
reklama
Czesc
Byłam wczoraj na usg no i ciąża jest, dobrze umiejscowiona ale troche mniejsza niz wg OM. ponieważ mam długie cykle. No i serduszka jeszcze nie było :-( no ale ma prawo nie byc. Gdzies za tydz. lub 10 dni póję znowu. Jak bardzo bym chciała żeby to już minęło...
Mnie trochę mdli ale muszę chyba mniej jesc a częsciej. I brzuch mnie tak ciągnie i trochę boli ale powiedzieli mi że tak to jest. Pozdrawiam!!!!
 
Witam dziewczyny i pozdrawiam wszystkie listpoadówki szczególnie alisie i oliwke (bo maja ten sam termin co ja i dziękuje za serdeczne przywitanie).
Mnie niestety podobnie jak niektóre z was niedziela przywitała straszliwym katarem i bólem glowy, od południa leże w łóżku i biore wit. C, dopiero jutro w aptece kupie cos homeopatycznego, mam nadzieje, że pomoże.
Trzymajcie sie ciepło wszystkie.
 
Cześć Dziewczyny :-)
ja chyba też będę listopadową mamą :-)
zrobiłam dwa testy w poprzednim tygodniu (środa, czwartek) - kreseczki były bardzo, bardzo słabo widoczne. Dziś nie wytrzymałam - zrobiłam trzeci - z nieporannego moczu - kolejna kreska i do tego bardziej widoczna. Zdaje mi się, że ciąża na bank :-)
Jutro idę do ginia :-)

Przyjmijcie mnie, bo huśtawki nastrojów mam straszniste - może rozmowy z Wami jakoś pomogą przetrwać te wahania :-)
Buziaki dla wszystkich Listopadówek
 
Agusisko z tego co ja wyczytałam na jakimś forum z odpowiedziami lekarza ginekologa to nie powinno się pić czarnej herbaty. Można natomiast pić herbatki owocowe ale bez dodatku czarnej herbaty, miętę, białą herbatę. Absolutnie zabronione jest picie herbatek wyszczuplających, przeczyszczających i tych z wyciągiem z guarany.
 
ania 35 :) dzieki i na wzajem :)
na przeziebienie polecam jak najbardziej gorace mleko z miodem rozgrzewa i zabija bakterie i z tego co wiem to dobre jest oscillococcinum preparat reklamowny w naszej tv.kuruj sie kochana,zycze szybkiego powrotu do zdrowia
 
Ostatnia edycja:
kilolek wspolczuje Ci bardzo,wiem co przechodzisz,nie wymiotuje tak jak Ty ale starczy mi juz jak mnie caly dzien mdli.Jakie to jest uciazliwe.Marze tylko o tym aby sie juz skonczylo
pozdrawiam
 
Ja również słyszałam ze nie zaleca sie picia zielonej herbaty. Najlepsze są wiadomo te owocowe. Ale ja szczerze to pije najczęściej zwykłą czarną tylko słabą i obowiązkowo z cytryną. Wiem ze nie jest zbyt zdowa ale niestety tylko taka mi przechodzi. Na sam zapach owocowej lece do kibelka:no: A no i mnie strasznie ciągnie za colą, rzecz jasna sie hamuje ale nieraz nie mogę sie powstrzymać, kupiłam nawet taką tanią "nieorginalną" więc faszeruje bobaska konserwantami i sztucznymi barwnikami ale chociaz nie ma tych innych bardziej szkodliwych substancji.
 
reklama
oliwka, idę do lekarza jutro po pracy :-)
Z dziwnych "zachowań" mojego organizmu wypatrzyłam: senność, niechęć do kawy, "sterczące" :-) i dość mocno wrażliwe sutki, duża wrażliwość na zapachy, kłucie w podbrzuszu i apetyt, apetyt, apetyt :-)
Na szczęście ważę 46 kg przy wzroście 158 cm, więc tycie chyba wskazane :-)
Ostatnią @ miałam 14 lutego, kolejną powinnam dostać ok 10-11.03 i nie nadeszła :-) liczę, że to chyba już 6 tc
Jakoś jeszcze ciągle trudno mi w to uwierzyć :-)
 
Do góry