reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Hej! a ja od paru dni czekam aż znikną Lipcowe mamy i my przesuniemy się o jedno oczko do przodu:tak: Już wypakowały się moje dwie koleżanki z sierpnia, jedna miała termin na 4 i dzień po urodziła, a druga miała urodzić 14 a urodziła 7:-)
Kiedy my? Już nie mogę wytrzymać, bo zakupki po mału robię, mieszkanie prawie urządzone, a tu jeszcze tyle czekania do listopada, ale w sumie bliżej jak dalej:-) 89 dni do mojego terminu.
dziś mam kontrolną wizytę u mojego ginekologa, ciekawe czy usg mi zrobi?
Zobaczysz Kochana jak to szybko zleci :) Ani sie obejrzymy, a bedziemy juz zmieniac pieluszki i przystawiac do cycycha maluchy ;)
Mi to pol roku tak szybko zleciał, ze jestem w szoku, a co dopiero 3 miesiace...
 
reklama
Już wróciłam od lekarza, słuchaliśmy serduszka, lekarz zrobił mi "przegląd techniczny" szyjka zamknięta krzyżowo- czyli dobrze, a na te bóle podbrzusza przepisał mi zastrzyki, co 5 dni po jednym, ale nie mogę się rozczytać jak to się nazywa, jak wykupię to dam znać, bo może któraś z Was miała coś takiego zalecone. Mam kolejne L4, znów na 3 tyg.
Dobrze, że masz L4, bo ja nie wyobrazam sobie np juz wrocic do pracy na sam koniec, zreszta maja zastepstwo za mnie. Teraz zdecydowanie wole myślec o tym co jeszcze potrzebuje dla maluszka, niz stresowac sie zrealizowaniem planu.

Mam nadzieje, że te bole to nic powaznego. Choc musze przyznać, że dziś tez jakos inaczej czuje swoj brzuszek, a jest juz spory. Od rana jakos tak mi ciazy do dołu.
 
Witam!!
Co tam się dzieje z waszymi brzuszkami? Czemu was tak bolą, czym to spowodowane? Madziek te zastrzyki to cos powaznego?

Jeśli chodzi o kremy na piersi to pani położna na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia podała nam nazwę kremu który mamy sobie wziasc ze sobą do szpitala: "bepanthen" To na chore sutki i pieluszkowe zapalenie skóry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc laseczki,
usze wam sie strasznie pozalic... otoz dzis nie polecialam, bo bramke zamkneli mi przed nosem 3 min. wczesniej... Najgorsze ze nie byla to moja wina. Otoz, najgorsze chyba linie na swiecie, Ryanair, w Edynburgu wprowadzily jedna, wspolna kolejke do odprawy na wszystkie loty tak, ze stoi sie w jednej dluuugiej kolejce bez wzgledu czy lot sie ma za 50 min. czy za 3 godziny. Idioci jedni. Przede mna byla taka dziewczyna i poszla ich sie zapytac czy mozna jakos szybciej to jej tylko pokazali gdzie jest koniec kolejki. Wiec stalysmy i stalysmy... dochodzimy do stoiska a angielska jedza jedna mowi nam, ze niestety, odprawa sie skonczyla 3 min. temu... Myslalam ze mnie tam rozniesie. Zadzwonila do swojej supervisor ale odmowiono.
Potem to juz tylko ganiali nas z punktu obslugi do punktu obslugi i oczywiscie jedyne, co mozna bylo zrobic to przebookowac na kolejny lot za oplata 100 funtow.
Na koniec wzielam od tej jedzy nazwisko i ja obsmaruje albo skarge zloze za jakosc obslugi bo wiadomo, zasady to zasady wiec nikt mi tej kasy nie odda...
W taksowce do domu to tylko plakalam ze zlosci, bylam tak wsciekla ze zaczal mnie kluc brzuszek... Wrocilam wiec do domku i polozylam sie, przespalam, a teraz zjadlam zupke i moja malusia zaczela mnie podkopywac, jakby wiedziala ze czekam na te ruchy bo musze sie uspokoic ze u niej wszystko okej...

No i tym sposobem, jutro o 6.30 mam kolejny lot, tym razem do Lodzi. Na lotnisku chyba bede od 4 koczowac, zeby zdazyc w tej cholernej kolejce...
 
Pianistka tylko spokoj cie uratuje, nie denerwuj się będzie dobrze. To by się można było wsciec i to nie trzeba być do tego w ciąży. Co za chamstwo to brak słow. Teraz już musisz odpuścić i się wyspac na jutro. trzymam kciuki za jutrzejszy wyjazd.

Dziewczyny coś takiego mi się pokazuje jak chę wysłać prywatną wiadomość:You have turned off private messages. You may not send private messages until you turn them on by editing your options. Wiecie może o co chodzi???
 
Pianistka tylko spokoj cie uratuje, nie denerwuj się będzie dobrze. To by się można było wsciec i to nie trzeba być do tego w ciąży. Co za chamstwo to brak słow. Teraz już musisz odpuścić i się wyspac na jutro. trzymam kciuki za jutrzejszy wyjazd.

Dziewczyny coś takiego mi się pokazuje jak chę wysłać prywatną wiadomość:You have turned off private messages. You may not send private messages until you turn them on by editing your options. Wiecie może o co chodzi???

Etna, musisz wejsc do swojego profilu, wybrac Edycja Opcji i zaznaczyc jesli nie mam zaznaczone ze chcesz otrzymywac prywatne wiadomosci, tam jest taka tabelka:

Przysyłanie informacji i powiadomień Otrzymywanie e-maili Od czasu do czasu administratorzy forum mogą chcieć przesłać Ci wiadomość za pośrednictwem poczty e-mail.

Jeżeli nie życzysz sobie otrzymywania tego typu informacji odznacz tę opcję. Otrzymywanie e-maili od administratorów
Możesz również pozwolić pozostałym użytkownikom forum na przesyłanie Ci wiadomości e-mailowych. Otrzymywanie e-maili od pozostałych użytkowników forum
If you do not want to receive an email for each request of friendship, you may disable this option. Receive Friendship Request Email Domyślny tryb powiadamiania o postach Jeżeli założysz temat na forum albo napiszesz post w temacie innego użytkownika możesz automatycznie dodać go do listy śledzonych tematów. Wybierz tryb powiadamiania o nowych postach w ramach śledzonego tematu. Nie subskrybuj Baz powiadomienia na email Automatyczne powiadomienie na email Codzienne powiadomienie na E-Mail Cotygodniowe powiadomienie na E-Mail Domyślny tryb powiadamiania o postach: Prywatne przysyłanie wiadomości Forum posiada możliwość przesyłania wiadomości bezpośrednio pomiędzy użytkownikami forum.

Jeżeli nie życzysz sobie wysyłać lub otrzymywać prywatnych wiadomości wyłącz tę opcję. Przysyłanie prywatnych wiadomości
Możesz ograniczyć przesyłanie Prywatnych Wiadomości jedynie dla moderatorów oraz osób z Twoich kontaktów. Pozostali użytkownicy, którzy będą próbowali do Ciebie napisać zostaną poinformowani, iż zablokowałeś Prywatne Wiadomości. Otrzymuj Prywatne Wiadomości wyłącznie od Moderatorów oraz osób z Twojej Listy Kontaktów
Możesz ponadto otrzymywać e-mailowe powiadomienie o wysłaniu do Ciebie takiej wiadomości. Przesyłanie e-mailowego powiadomienia o otrzymaniu prywatnej wiadomości.
Jeżeli jesteś w trakcie przeglądania forum i otrzymujesz nową prywatną wiadomość możesz zostać o tym powiadomiony w formie pop-upu. Powiadamianie o otrzymywaniu prywatnej wiadomości w formie pop-upu.
Kiedy wysyłasz prywatne wiadomości, Forum może od razu zrobić kopię wiadomości w folderze "Wysłane". Zachowaj kopię wysłanych wiadomości w moim folderze Wysłanych
 
Oj, cos sie zle skopiowalo, musisz w Edycji Opcji poszperac i zaznaczyc ze chcesz przesylac prywatne wiadomosci.
Sorki za poprzedni post:)

Teraz sie odstresowuje na necie, ktory i tak slabo chodzi, musze jeszcze jakis ransport sobie z Lodzi teraz zalatwic... Eeee, tak to jest... Potem myslalam, moze jednak nie bylo nam pisane byc w tym samolocie?
Swoje dzis wyplakalam, najwazniejsza jest dzidzia i nie chce jej juz dolowac...
Jutro za to kolejne nerwy, juz mnie trzesie jak pomysle ze moge ta sama paskude w check in zobaczyc.
 
Pianistka strasznie mi przykro! ale niestety ryanair odwala takie numery! mojego znajomego mama leciała kiedyś ze Standstet do Łodzi i spóźniła się 2 minuty na odprawę i jej nie wpuścili :no: dziady jedne! dlatego my , jak już mieliśmy lecieć tymi liniami, to właśnie długo przed na lotnisku koczowaliśmy :wściekła/y:
a jak będziesz już w Łodzi lądować, to będziesz przelatywać nad moim blokiem :-)
 
reklama
Dodzwonilam sie do lekarki. Chce mnie zobaczyc za 2 dni, a do tego czasu mam dwukrotnie zwiekszyc dawke lekow rozkurczowych. To ponoc saki skurcz macicy, ktory bynajmniej nie powinien tak dlugo trwac. Oby sie to nie powtorzylo.
 
Do góry