reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja mam pytanie:
Czy i jak zapinacie pasy w samochodzie?? Macie te specjalne nakładki na pasy czy jakos je specjalnie przekładacie??
 
reklama
A czy któraś z Was zna moze normy dla krzywej cukrowej przy 75g glukozy?
Dziś odebrałam wyniki
na czczo mam 86
po godzinie 165
a po dwóch 106
To po godzinie duże, ale reszta chyba ok? Ktos wysnuje jakiś wniosek?
 
ja jeżdżę z tyłu i nie zapinam, a jak już musze z przodu to zapinam górny nad brzuchem a dolny pod układam
 
A czy któraś z Was zna moze normy dla krzywej cukrowej przy 75g glukozy?
Dziś odebrałam wyniki
na czczo mam 86
po godzinie 165
a po dwóch 106
To po godzinie duże, ale reszta chyba ok? Ktos wysnuje jakiś wniosek?


kilolek ja teraz codziennie pilnuję żeby nie przekroczyć norm
na czczo do 95
po godzinie 140
po dwóch 120
 
Jejku, dziewczyny
Nawet nie wpadłabym na to że na wardze sromowej może się żylak zrobić!!!
SZOK :szok:

aż mnie wszystko zabolało:cool2:

zobaczcie ile kobiety muszą znieść i jeszcze potem faceci się dziwią że kobiety w ciąży takie przewrażliwione
mnie ostatnio troszkę telepie :-pale wszystko mnie drażni mam problemy z hemoroidami dupsko mnie boli do tego ciągle upławy i stany zapalne i ta cukrzyca
na dokładkę męczy mnie pogoda
więc sobie marudzę troszkę:tak::blink:
 
A tak wogole to mam pytanie: Jak tam dosięgnełaś, żeby to zobaczyć?:-)
Jak to jak ?
LUSTERECZKO powiedz....... :-)
Ale nie jest mi do śmiechu, bo to boli i całe wejście do pochwy po stronie tej żyły mam fioletowe, a nie różowe jak zazwyczaj...

No nic-za tydzien idę do gina to niech mi tam wymaca czy nie wydziwiam....
Ale myślę, że nie....

Na zatwardzenia polecam czopki glicerynowe. Kosztuja dosłownie kilka złotych i sa bardzo bezpieczne. W szpitalu po porodzie je dają.

A mi zylaki na wargach zrobiły sie po porodzie. Wchłonęly się same po ok 3 tygodniach, ale nie powiem nieprzyjemne to bylo i przeszkadzało bardzo, bo miałam tego duzo i naprawdę wielkie. .

Dobrze wiedzieć. Dzięki

Teraz raczej nie możemy nic stosować. Gin nic mi nie przepisał. Sama nie pytałam o szczegóły, bo byłam przejęta badaniem i chciałam tylko usłyszeć, że z Maleństwem jest wszystko w porządku.
Szczerze powiem, że ja też nie wiedziałam. Nie wiem czy to jest częste. Pewnie u osób, które mają siedzącą pracę i w ciąży pracują to tak.


Czytałam troszkę w internecie na ten temat, ale niestety nic nie znalazłam. Wyczytałm tylko, że jeśli są duże to są przeciwskazaniem do porodu naturalnego.

My już zmykamy spać. Dobranoc

No właśnie... pewnie nic teraz nie można na to brać, a jak ja mam być taka fioletowa i spuchnięta do końca to dziękuję bardzo....

Ciekawe czy CC przez to nie zrobią-niby piszą , że czasem jest to wskazaniem do cesarki.

Ja mam pytanie:
Czy i jak zapinacie pasy w samochodzie?? Macie te specjalne nakładki na pasy czy jakos je specjalnie przekładacie??

Ja nie mam nakładek i zapinam pasy.
Codziennie jeżdzę do pracy.Nie potrafię jeździć bez pasów-mam nawyk ich zapinania, a poza tym nie chcę zginąc jakby coś-staram się jednak nie uciskać dziecka.

aż mnie wszystko zabolało:cool2:

zobaczcie ile kobiety muszą znieść i jeszcze potem faceci się dziwią że kobiety w ciąży takie przewrażliwione
mnie ostatnio troszkę telepie :-pale wszystko mnie drażni mam problemy z hemoroidami dupsko mnie boli do tego ciągle upławy i stany zapalne i ta cukrzyca
na dokładkę męczy mnie pogoda
więc sobie marudzę troszkę:tak::blink:

Ja też marudzę od kilku dni, dosyć , że zapalenia, że załatwiam się raz na około tydzień to jeszcze teraz fioletowa mała Mi i żylaki na sromie.....
 
A czy któraś z Was zna moze normy dla krzywej cukrowej przy 75g glukozy?
Dziś odebrałam wyniki
na czczo mam 86
po godzinie 165
a po dwóch 106
To po godzinie duże, ale reszta chyba ok? Ktos wysnuje jakiś wniosek?
Kochana ja mam podobnie
na czczo 75
po odzinie 143
po dwóch 114

i lekarz powiedział, że to są bardzo dobre wyniki.
więc patrząc na twoje też bym tak powiedziała...;-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie:
- w którym tygodniu ciąży zazwyczaju robią CC
- w którym tygodniu zazwyczaj odbywa sie poród naturalny

Ciąża niby trwa 38-40 tygodni, ale są może jakieś statystki odnośnie tych tygodni ?
 
Do góry