reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Laseczki, ale straszycie tymi rozmiarami. Ja mam już kupione dwa staniki na ciążę i od razu po porodzie do karmienia. Jeden beżowy w triumphie 85C i drugi czarny w Canpol babies 85D. Tylko nie wiem po co mi one do karmienia jeśli piersi nabiorą mleka to będę mogła o nich pomarzyć. Byliśmy z mężem w poniedziałek w szkole rodzenia pierwszy raz i akurat były wykłady (1h30min) o piersiach kobiety. Tam pani położna mówiła o tym żeby nie zapomnieć zabrać do szpitala odpowiedniego stanika, więc powiedzcie mi laseczki jaki to będzie ten odpowiedni? (żeby to nie wyszło tak jak z mężem ;-)).

Widzę że od wczoraj lecicie na ilość :-), bo ledwo nadrobiłam zaległości. Pamiętajcie tylko spokój nas uratuje. W końcu na kaszubach lato się zlitowało i dzisiaj 21 stopni.

Wiecie co ostatnio to mi się wydaje, że mój mąż jest bardziej w ciąży niż ja i za bardzo nie wiem co z tym fantem robić. jeszcze trochę i zacznie ze mną płakać i tupać nogami. Dzisiaj mieliśmy jechać w miasto, ale dałam mu wolną rękę i pojechał sam, może dobrze mu zrobi jak ode mnie trochę odpocznie. Ale on to pewnie i tak odebrał inaczej. Chyba te nasze rosnące brzuszki i piersi też zaczynają ich przerastać :szok:. Tak na serio to czekam aż mu przejdzie nie wiecie może w którym tygodniu to nastąpi?????
He,he,he.... mam to samo wrażenie - u mnie bez zmian, za to facetowi hormony buzują, w głowie mu się pomieszało i nie daję sobie z nim rady. :-D:-D:-D
 
reklama
etna36 myślę, że odpowiedni stanik to właśnie taki do karmienia - też mam Canpol Baby i one sa z takiego materiału, że nawet jak cos jeszcze przybędzie to nie powinny byc za małe. Co prawda ja mam juz 75 DD (normalnie 75B) ale coś mi obwód pod biustem nie pasuje - jest za luźno. Ale już za późno na oddanie a jest i tak wygodny. U nas w szkole rodzenia mówiły, że stanik do karmienia to nie konieczność - wystarczy wygodny bawełniany bez usztywnień.
 
He,he,he.... mam to samo wrażenie - u mnie bez zmian, za to facetowi hormony buzują, w głowie mu się pomieszało i nie daję sobie z nim rady. :-D:-D:-D
Tylko nie zapomnij mi napisać jak zobaczysz jakąś poprawę, może to im mija w jakimś tygodniu. myślę że trzeba ich obserwować żeby im się nie pogorszyło bardziej. Bo wtedy to już z nami koniec. jeszcze będziemy musiały ich na porodówki zawozić.
 
etna36 myślę, że odpowiedni stanik to właśnie taki do karmienia - też mam Canpol Baby i one sa z takiego materiału, że nawet jak cos jeszcze przybędzie to nie powinny byc za małe. Co prawda ja mam juz 75 DD (normalnie 75B) ale coś mi obwód pod biustem nie pasuje - jest za luźno. Ale już za późno na oddanie a jest i tak wygodny. U nas w szkole rodzenia mówiły, że stanik do karmienia to nie konieczność - wystarczy wygodny bawełniany bez usztywnień.

Też wydaje mi się że stanik do karmienia nie jest konieczny ja ich używałam głównie na początku potem nie zwracałam już na to uwagi ważne żeby stanik był wygodny najlepiej bawełniany i dobrze podtrzymywał , miał szerokie ramiączka a ta odpinana miseczka to taki średnio przydatny bajer przynajmniej dla mnie
 
Tylko nie zapomnij mi napisać jak zobaczysz jakąś poprawę, może to im mija w jakimś tygodniu. myślę że trzeba ich obserwować żeby im się nie pogorszyło bardziej. Bo wtedy to już z nami koniec. jeszcze będziemy musiały ich na porodówki zawozić.
Jak kuzyna żona rodziła, to podobno na sali się zastanawiali czy poród odbierać czy tatuśka cucić ;-):-D
 
cześć co my tu dzisiaj mamy
temat cycki
cieszyłabym się gdyby zostały mi takie jakie teraz są :-D:-)
no i nie mam już takich twardych

dzisiaj piorę po tym naszym wypadzie i jeszcze w planie popołudniu zakupy

rano chciałam zrobić sobie paznokcie przy stopach i wiecie co
zapisuję się na jutro do kosmetyczki:-)
no już tam nie sięgam tak żeby sobie sama zrobić:dry:
 
Ja od początku funduje sobie ten lusksus malowania paznokci u kosmetyczki. Na lato zresztą zawsze tak robiłam. Czemu by sobie tego odmawiać
 
Witajcie mamuśki:-)

Po dłuzszej nieobecności melduję się znowu:-)
Trochę poczytałam Waszych wypowiedzi i coś nie coś wiem ale ile tego...żescie znowu się rozpisały.Teraz mnie naszło na wejście na forum...
Tydzień temu okradli mojego męża jak wracał z pracy ze wszystkiego( portfel z dużą gotówką, nowiusi telefon i inne rzeczy) , wyobrażacie sobie chyba jak się człowiek wtedy czuje:-(nerwy jak nie wiem co, płacz i złość że nic się nie da zrobić ach...

Emocje już opadły , więc zacznę znowu odwiedzać nasze forum pogaduszkowe, to mi się może jeszcze polepszy:-)
 
reklama
Cofam pytanie, udało mi się przywrócić pamięć ze wstawaniem zdjęć
To my w górach 23tc:
23tc.jpg
 
Do góry