reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

A ja powoli odstaje stracha przed jutrzejsza wizyta,boje sie ze cos bedzie nie tak
Od samego rana wydaje mi sie ze zadnych obajwow juz nie mam.Piersi juz tak nie bola jak wczoraj,zjadlam sniadanie i zadnych mdlosci :( czy ja panikuje?to jest okropne jak sie boje :(
POMOCY!!!

hej babeczki widze ze nas coraz wiecej!!mi jakos mdlosci odpuscily po jednym dniu czy to moze znaczyc cos zlego??ogolnie zadnych objawow nie mam...

Dziewczyny nie martwcie sie na zapas! Czesto organizm szybciej sie przystosowuje do Maluszka w waszym brzuszku i nagle bole mijaja :-) Cieszcie sie poki nie macie mdlosci, bo jak znow wroca to :baffled: nie bedzie juz tak przyjemnie.

Zadzwoniłam do mojego kochanego ginka (kochanego bo nigdy nie odmawia jak zawracam gitarę :) ) i przyjmie mnie jutro w szpitalu na usg !!!!!!!

Trzymam kiciuki Olcia za jutrzejsza wizyte!!!

A mnie dzis kregoslup boli :( Musze dodac ze juz wczesniej mialam z nim duze problemy, a dzis niezle dal sie we znaki :crazy: Wina jest to ze (nie wiem jak to zrobilam, bo zazwyczaj sie wierce podczas snu) przespalam dzis cala noc w jednej pozycji :zawstydzona/y: Mam nadzieje ze do jutra ten bol minie :-)
 
reklama
2 tabletki kwasu foliowego to nie za duzo ? kobieta w ciazy powinna zazywac dzienna dawke 0,4mg przynajmniej ja tak slyszalam

Z tego co wiem, to niektorzy lekarze zalecaja dwie tabletki na poczatku ciazy jesli nie lykalo sie przed ciaza (conajmniej 3 miesiace) kwasu foliowego.
 
A ja wlasnie wrocilam od ginki. Bylam panstwowo u jakiejs starej, zwiednietej jedzy. Nic mi nie powiedziala - czy dobrze czy zle. Dala skierowanie na morfologie itp badania i kazala przyjsc za 3 tygodnie. Dobrze, iz juz wiem, ze jestem w ciazy bo byc moze i tego by mi nie powiedziala...
Mam nadzieje, ze wszytsko jest ok bo moje pytanie o ta kwestie totalnie olala - glupia baba
 
czesc Mamusie!
co u was? mnie gina oszacowała ciąże od zapłodnienia na ok. 6 t i 4 dni. jak na razie mam mdłości, nie moge jesc rzeczy które zwykle jadłam a szczególnie mięsa bleee... skończyłam antybiotyk (na szczęście bo mi niedobrze od niego było), ma nadzieje ze wytrułam te bakterie. Ale gorzej znisze ciąże teraz niz poprzednia, na pewno wiek swoje robi.
a co do porodu na listopad to całkiem przyjemnie byc w ciąży w lecie, owocki, ciepło, wakacje można zaliczyc... fajnie... jak urodziłam corcie 2 listopada to akurat pierwszy snieg spadł i wyszłam ze szpitala to po 2 tygodniach juz spacerki krotkie robiłyśmy, a jak cudnie spała na polku.. i świeta były przyjemne z maleństwem... może teraz tez tak będzie....
Pozdrawiam i życze zdrówka!!
 
Kurcze...ja miałam straszne bóle brzucha i brązowe plamienie w momencie jak miałam miec teoretycznie miesiączke, ale lekarz mi powiedział ze to nic złego i tak sie zdarza....ale przynajmniej czułam ze coś się dzieje, a teraz nie boli mnie zupełnie nic....nie mam mdłości( w pierszej ciązy tez nie mailam ani razu), nie boli brzuch...wogóle nie czuję ze jestem w ciązy...i to mnie trochę martwi, szczególnie, że nie było tego zarodka na pierwszym usg.

Maa821...no własnie tak to jest jak sie trafi do jakiegos głupiego lekarza...na pewno wszystko bedzie dobrze, ale ja na twoim miejscu z wynikami badan udałabym się do prywatnego jakiegoś poleconego lekarza.

camelia to zapowiada się ze dwójkę dzieci bedziesz miala z listopada. Super!!!

A słuchajcie do mnie dotarło, ze nasze dzieci będą spod znaku skorpina:tak:Co wy na to?:-)Bo ja jestem troszkę przerażona charakterkiem skorpioniastym:baffled:;-):-D
 
Kurcze...ja miałam straszne bóle brzucha i brązowe plamienie w momencie jak miałam miec teoretycznie miesiączke, ale lekarz mi powiedział ze to nic złego i tak sie zdarza....ale przynajmniej czułam ze coś się dzieje, a teraz nie boli mnie zupełnie nic....nie mam mdłości( w pierszej ciązy tez nie mailam ani razu), nie boli brzuch...wogóle nie czuję ze jestem w ciązy...i to mnie trochę martwi, szczególnie, że nie było tego zarodka na pierwszym usg.

Maa821...no własnie tak to jest jak sie trafi do jakiegos głupiego lekarza...na pewno wszystko bedzie dobrze, ale ja na twoim miejscu z wynikami badan udałabym się do prywatnego jakiegoś poleconego lekarza.

camelia to zapowiada się ze dwójkę dzieci bedziesz miala z listopada. Super!!!

A słuchajcie do mnie dotarło, ze nasze dzieci będą spod znaku skorpina:tak:Co wy na to?:-)Bo ja jestem troszkę przerażona charakterkiem skorpioniastym:baffled:;-):-D

Nie martw się, ja też miałam palmienia a dziś odebrałam gratulacje od pana laboranta - diagnoza: bliźnięta.
Wynik beta dzieciaków na dziś: 3743 (w niedziele: 789)
Jutro ide do gina - nie wytrzymam do poniedzialku.
 
passingby GRATULACJE!!! i to podwojne:-) ale Ci sie trafilo...jak to sie stalo ze blizniaki beda??opowiadaj i to juz!!!:-):-):-)
 
passingby GRATULACJE!!! i to podwojne:-) ale Ci sie trafilo...jak to sie stalo ze blizniaki beda??opowiadaj i to juz!!!:-):-):-)

Gratulacje Passingby!
Jak szalec to szalec ;-) Co ty na to??? Spodziewalas sie ze moga byc blizniaki? Milalas w rodzinie wczesniej jakies blizniaki?

Pozdrawiam :-)


Nie nie miałam żadnych bliźniaków w rodzinie. Oczywiście jeszcze USG przed nami. A cóż... bliźniaki robi się podobnie jak resztę :p.
Czułam że coś może być nie halo (albo bardzo halo) bo mnie oba jajniki bolały to wszstko
 
reklama
Jestem w szoku ze mona tyle napisac przez jedne dzien :-) no ale fajnie, fajnie ze watek zyje, ze nas przybywa !!

Ja mam dzis urwanie glowy, bo maz ma jutro urodziny i przychodza goscie, wiec dzis troche pieklam i gotowalam. Cale szczescie ze zadnych dolegliwosci nie mam, bo jak na razie rodzinka o niczym nie wie, a ja nie chce sie zdradzic ;-)

passingby gratuluje blizniakow!! Bedziesz miala wesolo :-)
 
Do góry