reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Kasiiula, koniecznie daj znać po wizycie, opowidz jaki duzy maluszek itd.

Ja mam te same zmartwienia co Wy, jak mnie brzuch bolał, to się denerwowałąm, bo wcześniej jak poroniłam to mnie też brzuch pobolewał i to mocno czasami. Teraz troche inaczej boli, ale i tak sie martwie. A od wczoraj nic, żadnego bólu, wcześniej przeszły mi mdłości, żadnych objawów, i znowu się martwię. Wizyte mam 25.03, więc jeszcze tydzień, jak ja to przeżyję, nie wiem.
Pozdrowionka.
 
reklama
Witam dziewczyny,
ja ide dzisiaj do gina na 15.30 tyle tylko,ze on nie ma usg, wiec nie wiem czy cokolwiek mi ciekawego powie.
Myslicie, ze mozna w ogole cos zauwazyc bez USG na tym etapie?
 
Cześć Dziewczyny, ale wy tu postów produkujecie:-DFajny taki aktywny wątek:-D

Dziękuję Wam za ciepłe słowa....też liczę ze będzie wszystko ok.

Ja na razie nic nie mówię w pracy, ale na wzolnienie mam plan iśc od najbliższej wizyty, czyli 24 marca. U mnie w pracy jest bardzo kiepsko, obcieli nam pesnje, nie wypłacają w terminie...wiec obliczyłam ze na zwolnieniu bede dostawać wiecej kasy siedząc w domu niż pracując. Poza tym pierwszą ciąże pracowałam do tydzień przed porodem i już wiecej tego błędu nie popełnie;-)
Od 1 stycznia 2009 wszedł przepis ze w ciązy można być na zwolnieniu do 270 dni bez przerwy...czyli właściwie od samego początku. Wcześniej było to 182 dni wiec było to trochę kłopotliwe, jeśli od początku ciązy coś było nie tak.....

Co do usg dopochwowego to pierwsze słyszę taką teorię!! Jakaś bzdura!
Słyszałam również teorię, że jakiekolwiek USG w ciązy szkodzi...:baffled::confused:

Oliwka nie denernwuj się wizytą tylko dawaj nam szybciutko znać co lekarz powiedział:tak:
 
Kilolek....nie przejmuj się dyrektorką! Jakaś głupia baba.... pierwszy raz słyszę o takiej reakcji pracodawcy....z reguły gratulują, a to co sobie myslą to inna sprawa;-)
Poza tym widzę, że mieszkamy całkiem nie daleko siebie:tak:
 
Witam
Wczoraj dowiedziałm się, ze jestem w ciąży. Zrobiłam dwa testy i dwa są pozytywne. Dziś będzie pewnie trzeci dla upewnienia się. Już umówiłam się na wizytę na przyszły czwartek, prywatnie. Dziewczyny powiedzcie mi kiedy zgłasza się taką informację pracodawcy? Bardzo zależy mi na waszej odpowiedzi. Może podpowieci mi jak to ząlatwić. To jest moja pierwsza ciąża. Tak bardzo pragnę tego maleństwa. Pozdrawiam Was serdecznie
 
hej babeczki widze ze nas coraz wiecej!!mi jakos mdlosci odpuscily po jednym dniu czy to moze znaczyc cos zlego??ogolnie zadnych objawow nie mam...

Bura odezwij sie po wizycie u gina napisz co tam widac bylo!!
 
Igi to do ktorego tyg sie robi usg dopochwowe??co do zwyklego to tez gdzies slyszalam ze usg szkodzi ale lekarz nie potwierdzil tego wiec nie wiem jak jest!!
 
Witam Listopadowe Mamuśki:-)

Ja jestem z sąsiedztwa-Października:-p

Gratuluję wszystkim mamusiom i życzę Wam spokojnych, zdrowych 40 tygodni :tak:
 
Coraz wiecej nas przybywa, SUPER:tak:

Co do usg to ja słyszałam ze nie jest udowodnione ze częste usg szkodzi wiec lekarze jak to lekarze dmuchają na zimne i dlatego jesli nie ma takiej potrzeba ogranicza sie je do 3-4 w ciągu ciąży. A i jeszcze słyszałam ze jest to nieprzyjemne dla bobaska w brzuchu ale dopiero wtedy chyba jak juz słyszy, bo to głosne jest tam w srodku. Moja Zuzia zawsze uciekała przed usg:-D

A mnie dopadły dzisiaj bole brzucha, tak jakby jajników, wzięłam nospe i przeszło troche:baffled: Mam nadzieje ze to nic złego.
 
reklama
Ewelia lekarz mi powiedział, że to nic złego, też mnie pobolewa na dole, najczęściej takie skurcze mocne i w miare krótkie, tez się bałam że to coś złego... Teraz to się śmieje z M, że Zuzia się upomina o zainteresowanie ;-)
 
Do góry