reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Ula Antek zasnął o 12 i obudził się po 15 :) Zjadł obiadek , obejrzał bajkę i poszliśmy na spacer , potam szaleństwo z jaka to melodia i padł :)
Ula mam czas na poczytanie ksiazki , czasem robie obiad na jutro itp
 
reklama
Asia już też chrapie :)


Ja nie dziwię się że sadzacie dzieci przed tv tylko że one usiedzą:tak:
Ale co do nauki z tv u tak małych dzieci to pozwolę się nie zgodzić - dla nich najważniejsza jest teraz nauka mowy a tej mogą się nauczyć naśladując innych - z ruchu warg i mimiki twarzy, zwierzątka z tv w tym nie pomogą.
 
Lotka a jakie macie zmiany skórne? My znowu mamy takie plamki, dermatolog mowila ze to Łojotokowe Zapalenie Skóry, po sterydzie Lotriderm zniknęło a teraz znowu jest. Mamy słabszy Pimafucort ale po nim nic nie schodzi, po masci cholerstelorowej tez nie ;/ Moze podac sklad tej masci cholestelorowej z witaminami? my mamy czysty cholestelor. U nas zaczyna się to malenskimi krostkami, ktore przeradzają się w suche plamki małe i one rosną, jak juz są duze robi się taka czerwona otoczka wokół krostki.

Ja tez pospałam a co :) Olis 3h i biegposzedł z babcią do kur a ja wlasnie wychodzę zaglądając do Was :)


Lotka a jakie macie zmiany skórne? My znowu mamy takie plamki, dermatolog mowila ze to Łojotokowe Zapalenie Skóry, po sterydzie Lotriderm zniknęło a teraz znowu jest. Mamy słabszy Pimafucort ale po nim nic nie schodzi, po masci cholerstelorowej tez nie ;/ Moze podac sklad tej masci cholestelorowej z witaminami? my mamy czysty cholestelor. U nas zaczyna się to malenskimi krostkami, ktore przeradzają się w suche plamki małe i one rosną, jak juz są duze robi się taka czerwona otoczka wokół krostki.

Ja tez pospałam a co :) Olis 3h i biegposzedł z babcią do kur a ja wlasnie wychodzę zaglądając do Was :)

a wlasnie mialam sie zapytac ile Wasze dzieci siedzą przed TV, ja swojemu ograniczam ale najlatwiej jest posadzic dziecko przed tv i cos zrobic - dlatego czasami to robię ;/
a teraz to juz w ogole oszalal, obejrzal raz w tv film o zwierzakach ktore mowią, jak sie skonczyl;a byl placz bo trafilismy na koniec, maz sciągnął Koty i Psy i jest szalenstwo, oglądalby to non stop na laptopie dlatego w tv juz staram sie nie ogladac. Maz sciągną swinkę z klasą i swiateczne psiaki ale kreci glową ze nie, bo chce psy i koty. W bajce sa ze 2 momenty gdzie wola mama bo sie troszkę boi bo to film o tajnych agentach :)
5 minut rano. Puszczam "Tomek i pzyjaciele" (jeden odcinek akurat) a on patrzy jak zaklęty a ja w tym czasie kaszę ładuję do otwartego dzioba. Jak jeść nie chce to grożę "oj bo wyłączę!" i łyka jak młody pelikan :D podejrzewam, ze jakbymm mu pozoliła to cały dzień by przed Tomkiem przesiedział

Co do Michasia - a może ząbki lub nóżki?

A czekaj, czekaj, Julia oprócz strasznych bóli nóg często miała bóle brzuszka ok 2 roku zycia, czasem aż na pogotowiu lądowaliśmy - a wyniki były ok... W końcu regularnie dawaliśmy espumisan i chyba to pomogło:tak:

Co do Obamy - a to świnia tak się Ilonce wepchnąć!:wściekła/y:




A testów nie robi się po 5 r.ż?



O jeny, jak ja bym zasnęła chociażby na godzinę to już byłabym nie do życia.



Dla mnie niesamowite że wogóle tv go interesuje:szok:takiego maluszka:szok: i że wysiedzi przy tv spokojnie, szok.
Albo ja mam inne dzieci :-D
Asię nie interesuje wcale obraz, tylko muzyka - ale równie dobrze może lecieć w radiu. A ile razy żeby odwrócić jej uwagę od czegoś pokazywałam coś w telewizji - gdzie tam, rzuci okiem, idzie dalej:-D
No i bardzo dobrze. Przynajmniej wzrok oszczędza;-)


Jutro z samego rana lekarz - strasznie cierpi ten nasz bąbel :(
a co z nózkami?
Obama cham! ja się pół roku wcześniej umawiam a ten wchodzi jak do siebie :( ;)

Zmieniając temat: spójrzcie na to, CUDNE!
[video]http://www.cda.pl/video/1656024/Utopi-sie-czy-nie-_18[/video]

Mogłabym oglądać to i oglądać - niedługo tak będą pływać Antek z Pawełkiem!
oj ale się prrzeraziła z poczatku. ale potem fajne sobie pływał
 
Hej ;)

ale dzisiaj dzien, padnieta jestem:( nog nie czuje, Mlody mial jakis dziwny dzien, strasznie marudny:/ ale juz na szczescie spi:-) jestem wykonczona! Nic mu nie pasowalo, wszystko na nie:/ poprawilo sie mu w kapieli dopiero i potem nie chcial spac ale na szczescie padl po 10 minutach:tak:
Kuba nie bardzo zainteresowany telewizja:no:
ale jak uslyszy, ze sie zaczynaja reklamy na polsacie to wpatrzony jak w nie wiem co:-)
jak Go nie ma w poblizu telewizora to leci nie patrzac na nic:szok:
dlatego staram sie jak najrzadziej wlaczyc przy Nim tv ale czasami cos ogladam.

kilolek rzeczywiscie ale cham, przelozylas ta wycieczke na inny dzien??
martolinka ja tez nie nawidze spac w dzien, oj nie. Pozniej jestem nie do zycia:no:
rzaadko zdarzy mi sie zasnac ale jak juz tak sie stanie to do wieczora "dziwnie" sie czuje:/ musze naprawde byc meega zmeczona:)
AZA powodzenia w dietce;)
 
Moje chlopaki tez juz spia od godziny, mam nadzieje ze mąż jeszcze wstanie :p

Upal dzisiaj, zastanawiam sie w takiej temp nad sciagnieciem skarpetek, ale boje sie ze beda mu sandalki obcierac

no i na weekend ma byc pogorszenie pogody :(((

jesli chodzi o plywanie to ja uwazam, że najlepiej byloby gdyby dzieciaki plywaly z instruktorami, a nie z nami. My mamy "ludzkie" blokady, a oni znaja sie na swojej pracy. Mysle że dziecko dobrze poprowadzone przez instruktora tak wlasnie plywa

Jest czwarta 3 :-):-):-) zostaly nam tylko Piąte zeby. Jeszcze 4 sztuki i po mleczakach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lotka a jakie macie zmiany skórne? My znowu mamy takie plamki, dermatolog mowila ze to Łojotokowe Zapalenie Skóry, po sterydzie Lotriderm zniknęło a teraz znowu jest. Mamy słabszy Pimafucort ale po nim nic nie schodzi, po masci cholerstelorowej tez nie ;/ Moze podac sklad tej masci cholestelorowej z witaminami? my mamy czysty cholestelor. U nas zaczyna się to malenskimi krostkami, ktore przeradzają się w suche plamki małe i one rosną, jak juz są duze robi się taka czerwona otoczka wokół krostki.

Ja tez pospałam a co :) Olis 3h i biegposzedł z babcią do kur a ja wlasnie wychodzę zaglądając do Was :)


Lotka a jakie macie zmiany skórne? My znowu mamy takie plamki, dermatolog mowila ze to Łojotokowe Zapalenie Skóry, po sterydzie Lotriderm zniknęło a teraz znowu jest. Mamy słabszy Pimafucort ale po nim nic nie schodzi, po masci cholerstelorowej tez nie ;/ Moze podac sklad tej masci cholestelorowej z witaminami? my mamy czysty cholestelor. U nas zaczyna się to malenskimi krostkami, ktore przeradzają się w suche plamki małe i one rosną, jak juz są duze robi się taka czerwona otoczka wokół krostki.

Ja tez pospałam a co :) Olis 3h i biegposzedł z babcią do kur a ja wlasnie wychodzę zaglądając do Was :)

a wlasnie mialam sie zapytac ile Wasze dzieci siedzą przed TV, ja swojemu ograniczam ale najlatwiej jest posadzic dziecko przed tv i cos zrobic - dlatego czasami to robię ;/
a teraz to juz w ogole oszalal, obejrzal raz w tv film o zwierzakach ktore mowią, jak sie skonczyl;a byl placz bo trafilismy na koniec, maz sciągnął Koty i Psy i jest szalenstwo, oglądalby to non stop na laptopie dlatego w tv juz staram sie nie ogladac. Maz sciągną swinkę z klasą i swiateczne psiaki ale kreci glową ze nie, bo chce psy i koty. W bajce sa ze 2 momenty gdzie wola mama bo sie troszkę boi bo to film o tajnych agentach :)

zaraz poszukam składu tej masci, u nas te plamy zaczynaly sie od srednicy 0,5cm i rosly, tak jakby sie kolejne plamki "przyklejaly" i to takie czerwone i luskowate, byly przypuszczenia ze to moze luszczyca - mial to na rece kolo lokcia i na lydce. sama cholesterowa nic nie dawala, ta z witaminami troche pomagala, ale tak, ze nie rosly, ale nie chcialy zniknac, zeszly blyskawicznie po sterydowej, no ale jej nie mozna uzywac na sloncu, a teraz mu te plamki wyskoczyly znowu i juz sie ich nie da na tym upale ukryc przed sloncem. do tego ma wysypke na buźce - takie czerwone krosteczki. no zobaczymy, moze teraz zejdzie...
[...]
A testów nie robi się po 5 r.ż?
[...]
a w sumie to nie wiem, tyle mi powiedziala, moze cos sie zmienilo z tymi testami....?
 
Ależ znów natworzyłyście....
Kikolek - no nie Obama wchrzanił się bez kolejki.... szkoda, że nie można go pogonić;-), a na serio to wcale nie jest śmieszne, że równość mamy tylko na papierze, a tak vipy mają lepiej
Dziunka - Gonia jak coś ją zaciekawi potrafi się zatrzymać i się wgapiać przez 5-10 min. potem pędzi dalej. Na topie TOm i Jerry "bardzo wychowawcza" ;-) "klub przyjaciół myszki miki", ale to przelotem , "mali einsteini" też przelotem , ale "baranek Tommi" to jej poziom i go b. lubi.
Co to takiego malucha - niezły z niego fok;-):-D
Martolinka - zazdroszczę, moje tłuką się do 20.40-21. Więc mam ograniczony bardzo czas dla siebie.
Etna - to prawie jak zwykle weekend do d... pogodowo.

Coś miałam jeszcze napisać, ale jak zwykle skleroza dopadła... na razie znikam
 
reklama
kilolek rzeczywiscie ale cham, przelozylas ta wycieczke na inny dzien??
no udąło mi się ale niemal nadludzkim wysiłkiem, bo o ile w Zamku bardzo przepraszali i nawet kilka terminów mi zaproponowali w zamian to znalezienie atokaru na maj czy czerwiec w tej chwili graniczy z cudem, bo wszyscy wyjeżdżają. Nawet znalazłam w jednym PKSie autokar na ten dzień ale zazyczyli sobie 300 zł ekstra za cito. Ostatecznie zamieniłam się ze znajomą znajomej (w życiu jej na oczy nie widzialam) ona do Zoo to jej wszystko jedno kiedy pojedzie i zadzwoniłam do Zamku i zażadałam, ze mają mi na ten dzień lekcje ustawić, bo ja tylko taki autokar mogę ząlatwić. I wcisneli nas bez większych problemów (a normalnie na termin lub jego zmainę czeka się okolo pół roku). Wisiałam na telefonie bite 4 godziny ale nawet przewodnika udąło mi się znaleźć na starówkę. Zadowolona jestem bardzo, ze mi się udało. A jaka dumna z siebie :D
 
Do góry