reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

I my po spacerku jesteśmy :) dziś nietypowo , bo wózkowy a musialam wiecej zakupow zrobić :) Antek juz powoli oczka trze więc zaraz go położę.
Czy u Was w rossmanie też sa tacy natrętni ochroniarze? za każdym razem wchodząc tam czuję się jak potencjany złodziej a nie klient? Chodzą wszędzie ,zaglądaj do koszyka , wózka . Wszystko tak perfidnie , bez dyskrecji. Fatalne zachowanie. Korci mnie żeby zwrócić im uwagę , ale się powstrzymałam
u mnie w mieście to ochroniarze się tak zachowują w większości sklepów niestety :szok:
Ja dzis bylam w rossmanie i u nas ochrona jest oki, kupilam pampki i zaraz zamowie kubek przez internet. Mysle zeby tez zdjecia wywolac, robilyscie tak kiedys?? A wscipskiego ochroniarza mamy w biedronce, jedny co za burak, tak mi dziala na nerwy ze kiedys pojde do kierownika i mu powiem co mysle . Juz jest tak beszczelny ze szok, zaglada pod wozek, gapi sie w koszyk. wrrrrrrr:wściekła/y:
właśnie czekam na odbiór ,a zamówiłam sobie zdjęcia na płótnie dla dziadków na ich święto , a jak będą fajne to sobie tam jeszcze zdjęcia wywołam ;-) , ale popatrz sobie na allegro bo można naprawdę tanio na aukcji kupić np 100fotek :tak:
Hej laseczki! Ale mnie tu dawno nie bylo :baffled: nie wiem co sie u was dzialo... mam nadzieje ze wszystko oki . Moze napisze mi ktos w skrocie czy cos waznego mnie ominelo?:tak: Wpadam tylko napisac ze u nas wszystko ok, mala radzi sobie super w przedszkolku, ale ja za to padam. Postanowilam ze zwalniam sie z pracy i bedziemy z Madelenka jeszcze do wakacji w domku. W przedszkolu widac ze Madelence bardzo sie podoba, uwielbia dziciaki i zajecia muzyczne... no ale serce mi sie kraja jak ja musze budzic o 6tej rano. Maz tez odczowa moje pojscie do pracy i tak ze zdecydowalismy ze zrezygnuje z pracy na jakies kilka miesiecy. W pracy dalam juz wypowiedzenie, ale niestety czeka mnie jeszcze 3 miesieczne wypowiedzenie :crazy: wiec do marca musimy jeszcze chodzic do przedszkola.
Bedziemy musialy wymyslec sobie fajny plan zajec, tak zeby sie nam nie nudzilo ;-)
Basenik na pewno na nowo zaczniemy no i dwa razy otwarte przedszkole w tygodniu zaliczymy, mama na babyboom bedzie mogla czesciej zagladac :-D ale sie ciesze jak glupia! Czlowiek nie docenial wolnego czasu przedtem, teraz to wykorzystamy to na maxa!
Kurcze nawet nie mialam czasu wklejac wam zdjec... a nazbieralo sie sporo... i z przedszkola i ze swiat... musze sie za to zabrac.
no właśnie dlatego korzystam i siedze w domu z Kubą ;-)

Kasia super że Pawełek tak dobrze znosi noszenie tych aparatów i tak mu pomagają ,myślę że skoro robią dzieciom badania słuchu w szpitalu to wykrywają te wady
 
reklama
Zaraz sie biore za nadrabianie Was :) ale nie wiem czy usne..... cykora mam, okgodz 21:55 zatrzesla sie u nas ziemia.....nie wiem tylko,czy gdzies bylo jakies wieksze trzesienie i je odczulismy czy to tereny pokopalniane sie "odzywaja".... masakra....
 
oj Lotka, niebezpiecznie u Was.

Może mi ktos powedzieć jak działa to wywolywanie zdjęć w rossmanie? dobrej jakości wychodzą?
 
oj Lotka, niebezpiecznie u Was.

Może mi ktos powedzieć jak działa to wywolywanie zdjęć w rossmanie? dobrej jakości wychodzą?

ojjj a dodatkowo teraz chyba jakies karetki slysze i sie nakrecam...... chyba wracam do domku(bo teraz na poludniu jestem(malopolska) z tomim u mojej mamy).... mam nadz, ze to koniec atrakcji na te noc...
 
etna niby lepiej bo potem choc odrobine do świąt bliżej, tak równomierniej podzielone ale z kolei koniec lutego to już zwykle zimy nie ma. Zwykle tak mamy i rzadko kiedy jest śnieg. A u was II semestr jeszcze po feriach czy już się skończył?

skonczył się we wtorek była rada podsumowujaca i wywiadowki w czwartek, apel na zakonczenie w piatek. Po feriach wracamy na drugi semestr :)
Mi sie wydaje ze ta druga tura ferii jest najlepsza, jesli chodzi o snieg to my tez nie mamy :(((
 
Witam

Kilolek ja nie wiem jak wygladaja fotki z rossmana, jak sprobuje to dam Ci znac. Wiem tylko ze rozmiar 10/13 kosztuje 0,39gr , czeka sie kilka dni. Kiedys wywolywalam chyba w mediaexpert to nawet dobre odbitki wyszly.
Kingula witamy
Dziunka gdzie zniknelaś??

Wczoraj mialysmy isc na kulki i nie wyszlo, ale dzis chocby nie wiem co idziemy ;-)
 
reklama
Lotka - jak tam ciąg dalszy wieczoru dalej wstrząsy?
Kasiiula - pięknie, że Pawełek widzi i rozumie, że mu aparat pomaga :) Mądry facecik!
Ja o zdjęciach się nie będę wypowiadać. bo nie wywołuję , mam drukarkę do zdjęć i ... na niej sobie drukuję ;-) tak porobiliśmy pamiątki - zdjęcia- dla ludzi, którzy byli świadkami chrztu Gosi, kalendarz na 2009 z małą Hanką ;-).
 
Do góry