Kasiiula
mamusia Pawełka :)
Kilolku oj ... Biedulek mały ... zdrówka !!!!
Martolinka pisz co z Kotkiem !!!!!!
Cleo .... ;-(
Martolinka pisz co z Kotkiem !!!!!!
Cleo .... ;-(
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Cleo .... ;-([/QUOTE]
a Tobie co???
Kilolek zdrówka dla Michasia. Dobrze ze to nie astma-chociaż takie czeste zapalenia płuc lub oskrzeli moga pozniej spowodowac astme.
Jeju czy dzieci nie moga sie rodzic z pełnym uzebieniem?? Było by łatwej i mniej cierpienia. Mojej dopiero co przebily sie gorne 1 to teraz wychodzi dolna 2. Zwariuje
Dziewczyny pamietacie o glosach ;-)
Kira jest na GG wiec pewnie nas podczytujeNie wiecie co u Kiragold, Mary, Pasi, Bury, IzyBk, KaskaK i innych dziewczyn ktore ostatnio nas zaniedbuja??
Nie wiecie co u Kiragold, Mary, Pasi, Bury, IzyBk, KaskaK i innych dziewczyn ktore ostatnio nas zaniedbuja??
Kira - no właśnie kobieto, co nas olewasz????
Mary - ostatnio wrzuciła fotki zakupowe na zakupach i to wszystko...zapracowana pewnie.
Bura - udziela się na bliźniakach
Iza - udziela się na chustoforum
Kaska - nie mam pojecia, tez ciekawa jestem... nie ma jej numeru na zamknietym?
A jeśli chodzi o Passi, zaraz do niej piszę.