reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

w kwestii zdjęć - mi jest obojetne - na nk tez zamieszczam zdjecia moje i dzieci, a tam przeciez sa nawet moje dane osobowe...a tu jestem PRAWIE anonimowa..
też właśnie o to chodzi... że niechciałabym skasować tematu gdzie ktoś ma ohotę nadal wstawiać zdjęcia:tak: dla mnie to też obojętne ale trzeba się liczyć ze zdaniem innych :tak:
aha poprosiłam administratorkę o przeniesienie naszej ngrupy;-)
 
reklama
O rety :shocked2::shocked2::shocked2: !!!
Małego miałaś ze sobą?
ja to na razie nosa nie wystawiam z domu, bo u mnie zaspy :baffled:
no właśnie dlatego tyle szłam, bo wózek mi się zakopywał. I tak dobrze, ze bylam z m. Jednego mieliśmy w sankach, drugiego w gondoli i się zmienialiśmy, bo sama z podwójnym wózkiem zakopałabym się na amen juz pod domem.
 
no właśnie dlatego tyle szłam, bo wózek mi się zakopywał. I tak dobrze, ze bylam z m. Jednego mieliśmy w sankach, drugiego w gondoli i się zmienialiśmy, bo sama z podwójnym wózkiem zakopałabym się na amen juz pod domem.
ale miałaś przynajmniej dodatkowe ćwiczenia :)) ruch po zaspach z takim obciążeniem na pewno spaliłaś mase kalorii :))
 
też właśnie o to chodzi... że niechciałabym skasować tematu gdzie ktoś ma ohotę nadal wstawiać zdjęcia:tak: dla mnie to też obojętne ale trzeba się liczyć ze zdaniem innych :tak:
aha poprosiłam administratorkę o przeniesienie naszej ngrupy;-)
wreszcie przestaniemy byc przyszłymi mamami :-D
tak tak - jest mi obojetne totez licze sie ze zdaniem wszystkich :cool2: i tych co chca i tych co nie chca
 
tak sobie właśnie pomylałam, ze jak któraś planowała rok róznicy między dziećmi to pomału musi zaczynać starania...
ciekawe, która będzie pierwsza :-)
 
hehe jak ja bylam wczoraj na wizycie u gin i robil usg to jakos w mysli mi przyszlo na mysl ze zaraz powie ze zarodek jest beuehhe nie wiem czemu :) a pozatym to jak glupia zapominalam ze w ciazy nei ejstem i szukalam dzidzi na monitorze :)
 
reklama
niezaleznie od diety mleczko i tak bedzie wartosciowe - chodzi o to, zeby nam nie wypadły włosy i zęby, no i zebysmy nie umarły na niedozywienie :baffled: dzidzius niezaleznie od naszej diety powyciaga sobie to co wartosciowe :tak:

njbezpiexzniej odstawic słodycze, jesc mniej i sie ruszac :tak: szkoda, ze to takie trudne jest :zawstydzona/y:
no właśnie ... takie trudne! :szok::-D
ja codziennie wcinam budyń waniliowy albo czekoladowy!!! masakra! no i trochę czekolady nie ujdzie mojej uwadze :cool2: generalnie non stop głodna chodzę!
Wagowo juz doszłam do siebie ale obwodowo nie za bardzo :szok:
 
Do góry