reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Nie martw sie, tez wam zawracam du.. od paru dni ze chyba rodze, a dalej siedze na bb :-D

Wlasnie zauwazylam cos niepokojacego w mojej lazience :szok:
Moj A uzywa szarego papieru, my z Julka bialego. I co widze, na kazdej mojej rolce widnieje moje imie napisane przez A :szok: tylko po co :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Nie martw sie, tez wam zawracam du.. od paru dni ze chyba rodze, a dalej siedze na bb :-D

Wlasnie zauwazylam cos niepokojacego w mojej lazience :szok:
Moj A uzywa szarego papieru, my z Julka bialego. I co widze, na kazdej mojej rolce widnieje moje imie napisane przez A :szok: tylko po co :szok:


Zebys wiedziała, ze mysli o Tobie w kazdej chwili Twojego życia ;-) nawet tak intymnej:sorry:
 
Nie martw sie, tez wam zawracam du.. od paru dni ze chyba rodze, a dalej siedze na bb :-D

Wlasnie zauwazylam cos niepokojacego w mojej lazience :szok:
Moj A uzywa szarego papieru, my z Julka bialego. I co widze, na kazdej mojej rolce widnieje moje imie napisane przez A :szok: tylko po co :szok:
:eek:dobre :)))) z tym papierem :laugh2:

ciekawa jestem co mi jutro na tym ktg powiedzą....
 
A własnie miałas juz po terminie jakies robione? a jak nie pokaze skurczy to jak długo każa Ci czekac?
tak miałam w piątek - nie wykazało żadnych skurczy :(
jutro znów powtórka....ciekawe

Pisałam już chyba dziś, że prawdopodobnie jak nie urodzę do czwartku to mnie położą i wywoływanie :(
Jutro wtorek....
A ty jak? nadal co 12 minut?
 
tak miałam w piątek - nie wykazało żadnych skurczy :(
jutro znów powtórka....ciekawe

Pisałam już chyba dziś, że prawdopodobnie jak nie urodzę do czwartku to mnie położą i wywoływanie :(
Jutro wtorek....
A ty jak? nadal co 12 minut?

no właśnie u mni nic sie nie zmienia... kreci mnie w tym brzuchu ciagle... zobaczymy co dalej:sorry:
jak nic sie nie zmieni to w srode ide tez na ktg i tam ze wzgledu na moje cisnienie i białkomocz moze mnie zostawia, ale to zalezy od lekarza..
To pewnie do konca tygodnia juz bedziesz miec malucha w ramionach:tak:
 
reklama
Kobitki wrócił mój M i teraz poświęcę mu chwilę czasu:-p jak tylko coś w mojej sprawie posunie się do przodu dam znać;-) a teraz proszę mi się tu ładnie wypakowywać:tak:
i wiecie co... cały dzień na bb a nastrój od wczoraj zmienił się na + o 180 stopni;-)
 
Do góry