reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
dobra my tu gadu gadu a ja glowe myje juz od 9 rano :eek:

ide nalozyc maseczke na ta moja "piekna cere", wezme ciepla kapiel z olejkiem rozanym (ostatnim razem nic nie pomogl, ale przynajmniej ladnie pachnialo) i moze uda mi sie choc przody lydek ogolic :-D:-D:-D
wiec przynajmniej lepiej sie psychicznie poczuje... :cool:
 
Dziewczyny widze, że w was dziś wreszcie energia wstąpiła :)))) nie było mnie od 13 a ty tyle stron :))) no to chyba rodzimy już, nie????!!! :)))) Podobno przed samym porodem energia wstępuje w człowieka :))))
Martolinka, jak tam? skurcze sie rozkręciły?
 
Martolinka z niecierpliwoscia czekam na twojego posta... mam nadzieje ze jak wroce to cos juz nam napiszesz heheh :-D

No martiolinka, jak tam???

Leżę sobie na kanapie ... skurcze mam co 12 minut .. czekam aż beda czesciej :sorry: takze nie wiem czy cos z tego bedzie:sorry: oby... z tego co piszą w necie to na działanie nieraz trzeba poczekać:sorry:
Ale szanse są;-)
która robi mi jutro prezent na urodziny i sprawi dzieciaczka? bo nie wiem czy na własnego syna moge liczyć:-):-p

a tak w ogóle to bym chciała żeby było tak jak w przypadku naszych kilku forumowych kolezanek - pisza , ze maja skurcze, jada do szpitala i melduja sie, że urodziły a nie tak jak ja- kolejny raz byc moze zawracanie du....
 
Ostatnia edycja:
Leżę sobie na kanapie ... skurcze mam co 12 minut .. czekam aż beda czesciej :sorry: takze nie wiem czy cos z tego bedzie:sorry: oby... z tego co piszą w necie to na działanie nieraz trzeba poczekać:sorry:
Ale szanse są;-)
która robi mi jutro prezent na urodziny i sprawi dzieciaczka? bo nie wiem czy na własnego syna moge liczyć:-):-p

To mam nadzieje ,ze to juz to :tak: mi sie moze uda, bo zaraz jade po olejek ;-)
 
reklama
Do góry