reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Witajcie w słoneczną sobotę!

Ja mdłości mam cały dzień, ale nasilają się po powrocie z pracy. Wieczorem jestem nie do życia. Leżę tylko i nic nie chce mi sie robić. Za to apetyt mam na wszystko!
A dzisiaj uciekam na zakupy. Czas kupić spodenki ciążowe, bo brzusiowi nie wygodnie w pracy w dżinsach.

Miłego dzionka
 
reklama
hejka

Jejku Wy już spodnie ciążowe kupujecie, a ja dziś zmieściłam się w swoje stare spodnie sprzed 4 lat i jeszcze jest luz ;)
Cycki wcale mi nie urosły i nawet przestały boleć, tylko sutki mam bardzo wrażliwe, ale mi się nie spieszy do zmiany staników bo ja mam wielkie mleczarnie :)
U mnie z jedzeniem jest na tyle problem, że zjem tylko to na co mam ochotę, wiec byle co z lodówki od razu powoduje u mnie odruchy wymiotne :/ Na wędlinę nie mogę patrzeć bo jej widok i zapach normalnie mnie z kuchni wyprowadzają, lodówkę otwieram na wdechu żeby nie poczuć zapachu..masakra :)
Nawet mężowi przestałam robić kanapki do pracy bo nie jestem w stanie wziąć do ręki wędliny. No i niestety mam problem z gotowaniem obiadów, bo jak się napatrzę nqa to jedzenie to potem ten obiad w ogóle mi nie smakuje.

Tak jak Gawit najlepiej mi wchodzą bułki z pomidorem i może być do tego jaszcze serek naturalny :) No i śledzie za mną chodzą już długo, a dziś to nawet mi się śniło że jadłam śledzie i były super smaczne :)

Miran
- jakoś ciężko mi uwierzyć, że lekarka stwierdziła płeć dziecka w 11 tygodniu kiedy jeszcze organy płciowe u płodu wyglądają tak samo u chłopca i dziewczynki. Na tym etapie owszem rozwijają sie jajniki i jądra ale jeszcze tego nie widać. Dopiero w 14 tygodniu wykształca się wszystko a i nei zawsze można to dobrze zobaczyć.

pozdrawiam i udanego weekendu wszystkim :)
 
Dzien dobry ciazaroweczki:-)

U mnie piekna pogoda i bardzo dobrze bo robimy mala imprezke z okazji urodzinek mojego malza ktore juz byly ale nierobilismy z powodu swiat itd.I dzis wsumie zagrilujemy zebym niemiala duzo roboty:-pMamy ogrodek wiec wszystko gra i buczy;-)Samopoczucie jak narazie u mnie nienajgorsze mdli mnie ale do kibelka jeszcze nierwie:happy:

Zycze milego dnia
pozdrawiam Basia
 
o swoim M. to ja wam lepiej pisać nie będę... bo się popłaczecie z żalu nade mną :baffled:
a dlaczego?? tak źle?? nie może być... może weź go do gina....i lekarz coś mu powie kurde szkoda że tak masz... :-( mój to jak się dowiedział że nie można się przemęczać w ciąży to teraz dla niego mogłabym z łóżka nie wychodzić żebym to się czasem nie zmęczyła :sorry:
zazdroszcze wam pogody , my wczoraj wróciliśmy już po świętach do naszego drugiego domu czyli do Norwegii i od razu zastęskniłam za Polską i ciepłem :-(
tutaj jest zimno (w tej chwili jest ok 7 stopni) i pada deszcz , mam nadzieje że wkrótce pojawi się słońce :-)
u nas mimo sońca też nie jest za ciepło tym bardziej że z domu do oceanu mam z 10m:tak:wieje jak cholera... hehe ale da sie żyć.... zaraz właśnie idę z misiem na spacer....

jeju tez bym zjadla :tak:
tyle ze ja jem a za 5 min zwracam, na wszystko mam ochote a potem po wszystkim mnie mdli. :-(
zjadlam upragnionego loda a za chwile musialam sie z nim pozegnac. :-(
nie mam sily. :no:
,może lepiej idź do lekarza..... mi dli tabletki że jak mi się tylko cofnie albo poczuję że zaraz będę musiała iść na kibelek to mam je brać.... i wzięłam póki co tylko jedną... z 2 tyg temu... teraz nie jest za ciekawieale da się wytrzymać...
najgorzej przy szczotkowaniu zębów... przeważnie od razu sie odwracam nad kibelek:baffled:
 
Bo odsłoniła mi się szyjka zęba nr osiem (jak przy paradontozie) i strasznie mnie teraz boli. Wczesniej miałam tam zapalenie dziąsła i brałam tramadol na ból i amoxiciline jako antybiotyk. dodam ze było o na przełomie drugiego i trzeciego tygo. ciąży, kiedy jeszcze nie wiedziałam o dzidziusiu.
a może rodzice wysłaliby Ci sahol żel.... smaruje sie nim dziąsła.... jest on nie groźny i łagodny o zapachu i smaku jabłkowym.... po kilku dniach powinno przejść....
Hej, ja mialam usg w 11 tyg 6 dniu i lekarka powiedziala, ze na 90% dziewczynka. mYsle, ze to zalezy od jakosci sprzetu, bo ta moja lekarka miala jakis kosmicznie wielkie i skomplikowany.Sam ekran, ktory wisial przede mna mial pewnie z 42 cale.... :)
jak suuup;er.... a powiedz mi ile Twoja fasolka miała wtedy cm??
 
aaaaa a jeśli chodzi o sodnie czy ciuchy ciążowe to u mnie odpada... hehe
nie będę biegałą po takich sklepach... po prostu będe kupowała coś luźniejszego, jakieś sukienki zwiewne albo dresy.... lubę czasem w nich biegać :tak:
no i zwykłe luźniejsze bluzeczki......
może jedyunie staniki... bo przy moim rozmiarze (D) to już moje balony się nie mieszczą:szok:
a spodnie jak narazie nadal noszę 36-38 i jest ok :laugh2:
 
Dziewczyny ogladałąm dzis na TVP2 program o rozwoju dzidzi a dokładnie akurat było o blizniakach. Podobno w 12 tyg jeszcze nie wiadomo jaka będzie płeć bo nie są rozwinięte narządy płciowe.Ale może rzeczywiście jakoś to można stwierdzić , w dodatku jak nowoczesne USG hm ciekawe :)
 
reklama
a ja może zrobię placuszki ziemniaczane.... z twarożkiem... hiii...
narobiłaś mi ochoty :-p
ale to raczej późnniej...
a póki co uciekam.... bom ładny dzionek... będę późnie3j ciężaróweczki:-D

papa
 
Do góry