reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

ja słyszałam, że ciepła woda pomaga... ale ciężko mi coś na ten temat powiedzieć, bo mi nic z takich rzeczy nie dolega...

za to mam ogromne problemy ze skórą :baffled: pojawiły mi się plamy, na twarzy inne, a na ramionach inne.... i włosy na brzuchu :eek:

:zawstydzona/y:
 
reklama
Leoparda, ja mam białe plamki na rękach i strasznie suchą skórę... i na dodatek mnóstwo pryszczy na twarzy, dekolcie... I sińce pod oczami. Strasznie to wygląda, a jak nie mam podkładu żadnego, wyglądam jakbym była chora na coś... I nadal męczy mnie kaszel.
 
Ostatnia edycja:
hmm a moja babka mi powiedziala ze moge brac jak uwazam ze nie wytrzymam, ale powiedziala ze nospa wogole trzy lata temu byla zakazana dla kobiet w ciazy... wiec ja nie ryzykuje... a bol nie jest az tak wielki :)

Lekarz mi powiedział to samo co Tobie, z tym, że bóle podbrzusza czasami są bardziej groźne niż łyknięcie no-spy.
 
moja droga.... ja mogę tobie powiedzieć, że jestem tak zdesperowana, że najchętniej to kładłabym się spać w pełnym makijażu :-p

a' propos spania... dziś wstałam o 5 ;-) robię postępy, to nie 4 :rofl2:
 
Cześć!!
Zaczęłam nadrabiać to wszystko co naklikałyście ale tego dużo...
Podobno córki zabierają urodę mamciom :))
ale mi nie dobrze, źle paskudnie... :((( przez święta mogłam jeść normalnie a teraz wszystko wróciło do normy czyli mdłości, wzdęcia i tp przygody :(((
 
to tez wlasnie zalezy jakie sa te bole... ja akurat nie mam tak silnych... czasem brzuch mnie o wiele bardziej bolal jak nie bylam w ciazy... wiec to indywidualna sprawa :)
 
Cześć dziewczyny

A mi się wydaje, że co lekarz to inna opinia. Mnie prowadzi jakby dwóch i obaj mają takie samo zdanie o no-spie, każą ją brać nawet jeśli nie boli brzuch, bo w pierwszych tygodniach ciąży macica ma tendencje do skurczów które są groźne dla płodu. I dlatego profilaktycznie kazali łykać 1 tabletkę dziennie a przy bólach nawet 4 tabletki, bo to sprawia, że macica jest giętka i łatwiej się rozciąga. Nie słyszałam o tym że kiedyś no-spa była zakazana. Od lat robią z niej zastrzyki w szpitalach zwłaszcza kobietom w ciąży.


Co do tych zwolnień lekarskich, to myślę, że wszystko rozbija się o to jaką ma się kwotę pensji na umowie, czy są tam wliczane jakieś premie i dodatki. Jeśli ktoś ma stałą pensje to nie wyciągają średniej, liczą ją dopiero wtedy kiedy ktoś ma co miesiąc inną wypłatę bo np dostał premie ubruttowioną. I jeśli ktoś pracował krócej niż 12 miesięcy to liczą średnią z tylu miesięcy ile przepracował w danej firmie.
 
reklama
o nowy dzien nowe nudnosci :zawstydzona/y:
skore mam sucha szczegolnie na recach. co do makijarzu to wcale nie moge sobie buzi nawet kremem posmarowac bo mi zapach przeszkadza. :sorry:
na nudnosci pomagala mi woda z cytrynka a teraz to juz nawet to nie dziala a wrecz odwrotnie.. :-(
 
Do góry