reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
a ja se teraz listy ogladalam i se przypomnialam ze Oliwka miala niespodzianke bo do konca nie wiedziala czy córa czy syn :)

Iza a ty termin masz jak Ewelina to szykuj sie :)

ja sie nie szykuję. Odmawiam. :-p Na hiszpańskim miałąm skurcze co 8 minut, ale ię rozlazły, i dobrze, bo ja jutro na prawdę na te rolki idę! Nie chce wyłazić to nie. Niech sobie siedzi w tym brzuchu jak Jonasz w wielorybie. Przynajmniej nikt mi nie beczy:confused2:
 
ja sie nie szykuję. Odmawiam. :-p Na hiszpańskim miałąm skurcze co 8 minut, ale ię rozlazły, i dobrze, bo ja jutro na prawdę na te rolki idę! Nie chce wyłazić to nie. Niech sobie siedzi w tym brzuchu jak Jonasz w wielorybie. Przynajmniej nikt mi nie beczy:confused2:
:-D:-D:-Ddobre porownanie z tym jonaszem:-D
wyglada na to, ze mamulica sie szykuje przed toba...pisala wlasnie na "samopoczuciu" , za ma skorcze co 5 min i czop odchodzi wiec moze ona nastepna w kolejce....
 
:-D:-D:-Ddobre porownanie z tym jonaszem:-D
wyglada na to, ze mamulica sie szykuje przed toba...pisala wlasnie na "samopoczuciu" , za ma skorcze co 5 min i czop odchodzi wiec moze ona nastepna w kolejce....

właśnie przeczytałam :tak: no cóż.. jeszcze przedwczoraj bym się zdenerowała i zazdrościła, a teraz po prostu się dla Niej cieszę :tak: jak skurcze co 5, to to raczej na pewno to :-)
 
ja ostatnio mam wieczorami jakies takie swedziwki, ale nie barzo straszne i zawsze wtedy mysle o Tobie, ze sa jeszcze pare razy gorsze i dopiero musisz sie meczyc i jak bym tak mila to chyba bym zwariowala!!!!

wiesz samo swedzenie jeszcze nie jest takie straszne... tzn porownujac do "gryzienia" to jest jeszcze znosne. Najgorsze jest to jak mam cos ubrane i czuje kaza niteczke jakby mnie mrowki gryzly.... pozniej sie rozbieram a tu dalej kluje a jak dojdzie swedzenie do tego to amen...

jutro ide do poloznej na normalna kontrole a pozniej jade do szpitala i juz jestem chora na sama mysl co ubrac bo nawet dres jest straszny.... najwygodniej mi jeszcze w pluszowej pizamie z Primarka zalozonej szwami na zewnatrz no ale nie pojde w niej do przychodni i szpitala :confused2::confused2::confused2::dry: i co tu ubrac? nawet rajstopy sa nie do wytrzymania.
 
musze zadac glupie pytanie.... czy przy skurczach brzuszek zawsze robi sie twardy? bo ja ostatnie kilka dni mam takie nieregralne bole jak na @ ale brzuszek nie jest wtedy twardy i tak sie juz zastanawiam czy to skurcze czy co....:eek:

klaudzia- ja tak mam od metek przy ubraniach wiec chyba potrafie to sobie wyobrazic....
 
reklama
Do góry