reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

A mnie cale popoludnie i wieczor jak chodze boli podbrzusie, ale nie jak skurcze czy na @ ale tak jakbym miala naciagniete, przeciazone...nie wiem jak to opisac...a nic nie dzwigalam i nie robila nic takiego...ciekawe jak bedzie z tym uczuciem jutro.
 
reklama
Mam takie zaległości, że nawet nie próbuję ich nadrobić! nadal jestem 2w1 , aczkolwiek ciąże mam już donoszoną i mogłabym rodzić :) niestety nic na to nie wskazuje :no:
Nie było mnie, bo nie miałam dostępu do neta!

Ka...M'cia i mary_mary dziękuję za maile, wiadomości prywatne :-) a ja myślałam, że żeście tu o mnie zapomniały ;-)

Idę sobie teraz trochę oblukać co się wydarzyło, jak mnie nie było :-)
 
Mam takie zaległości, że nawet nie próbuję ich nadrobić! nadal jestem 2w1 , aczkolwiek ciąże mam już donoszoną i mogłabym rodzić :) niestety nic na to nie wskazuje :no:
Nie było mnie, bo nie miałam dostępu do neta!

Ka...M'cia i mary_mary dziękuję za maile, wiadomości prywatne :-) a ja myślałam, że żeście tu o mnie zapomniały ;-)

Idę sobie teraz trochę oblukać co się wydarzyło, jak mnie nie było :-)
No co Ty nie zapomniałyśmy ale chyba Ci się lańsko należy:crazy:
jak możesz nas tak w niepewności trzymać cooooo???!!! :-p
na drugi raz prosimy o jakiś odzew albo coś...!!!
No a jak się czujesz wgóle??
 
Ja poszlam wczesniej, bo na 15ta moj maz szedl do pracy i ja nie chialam byc w domu sama(choc byla mam). Bylam przed 14ta a na ktg nie wykazywalo skurczy i chcieli mnie odeslac, a o 18tej mialam 8cm rozwarcia...

ale teraz poczekam na maxa(chyba pod szpitalem, bo inaczej moglabym nie dojechac) bo nie chce aby mnie odeslali. W Zgorzelcu nie mieli gdzie, ale tu maja...a ja sie nie dam!
ja jestem umówiona z położną (oddziałową) więc mnie na pewno nei odeślą. Poprzednio odesłali dziewczynę, która była przede mną, a inną trzymali do oporu na przedporodowej bo mi się jakoś nie spieszyło :eek:na tej porodówce. Ale i tak wolę jak najwięcej przeczekac w domu. Tym bardziej, ze teraz mam traumę, że znów mi przejdzie po drodze.:sorry:
 
Kilolek ja też bym chciała jak najdłużej w domu być i z dużym rozwarciem sie pojawić na porodówce, ale boje się, że jak nadejdzie ta chwila to tak się zestresuję, że od razu pojadę tam :))))
 
Ka...M'cia a różnie się czuję! raczej teraz już częściej gorzej niż lepiej :-( mała wpycha mi główkę pod żebra! nie chce się odwrócić, więc chyba czeka mnie cesarka! we wtorek mam wizytę, to się dowiem coś więcej!
cięzko mi się już chodzi, ale wiesz to wszystko są takie dolegliwości ciężarnej na końcówce :-) powodów do narzekań nie mam ;-)
Jeszcze prowadzę samochód, jeszcze jakoś się kulam, chociaż tak bardzo chciałabym już być po porodzie! dla małej już wszystko gotowe, tylko muszę pościel założyć i też się będę Wam tu chwalić ;-)

agissa kafejki niestety nie dla mnie, bo ja nie daje rady siedzieć przed kompem :-( jedyna pozycja w jakiej wytrzymuję to leżąca na boku!

Jeszcze raz przepraszam za moje milczenie! w sumie mam nr telefonu do Klaudii to mogłam chociaż smska skrobnąć! więcej się to moje milczenie nie powtórzy! obiecuję!
 
reklama
Ka...M'cia a różnie się czuję! raczej teraz już częściej gorzej niż lepiej :-( mała wpycha mi główkę pod żebra! nie chce się odwrócić, więc chyba czeka mnie cesarka! we wtorek mam wizytę, to się dowiem coś więcej!
cięzko mi się już chodzi, ale wiesz to wszystko są takie dolegliwości ciężarnej na końcówce :-) powodów do narzekań nie mam ;-)
Jeszcze prowadzę samochód, jeszcze jakoś się kulam, chociaż tak bardzo chciałabym już być po porodzie! dla małej już wszystko gotowe, tylko muszę pościel założyć i też się będę Wam tu chwalić ;-)

agissa kafejki niestety nie dla mnie, bo ja nie daje rady siedzieć przed kompem :-( jedyna pozycja w jakiej wytrzymuję to leżąca na boku!

Jeszcze raz przepraszam za moje milczenie! w sumie mam nr telefonu do Klaudii to mogłam chociaż smska skrobnąć! więcej się to moje milczenie nie powtórzy! obiecuję!

tak tak... nastepnym razem prosimy o smsa! bo po doopie dostaniesz :wściekła/y:;-)
Najwazniejsze ze u Ciebie wszystko OK :)
 
Do góry