reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Ka.M`cia Kaśka nie zapisała twego numeru do komórki i nie miała jak odpisać, po za tym zostawili ją w szpitalu, to nie były wody tylko śluz wodnisty, skurcze ma ale bardzo małe, przed chwilką mi napisała, że odszedł jej czop i krew leci i wsadzili jej wenflon, więc może zaczną wywoływać, gdy będę coś wiedziała odezwę się ponownie:)
 
Ka.M`cia Kaśka nie zapisała twego numeru do komórki i nie miała jak odpisać, po za tym zostawili ją w szpitalu, to nie były wody tylko śluz wodnisty, skurcze ma ale bardzo małe, przed chwilką mi napisała, że odszedł jej czop i krew leci i wsadzili jej wenflon, więc może zaczną wywoływać, gdy będę coś wiedziała odezwę się ponownie:)
kurde... a mówiłam jej że ma zapisywać...:-p
no to podam Ci na pw jeszcze mój.. i jej daj jak możesz...,....:tak:bo ja do niej piszę ale nie dochodzą wiadomości
a jak co to nadalczekam na wieści:cool2:
 
Ka.M`cia Kaśka nie zapisała twego numeru do komórki i nie miała jak odpisać, po za tym zostawili ją w szpitalu, to nie były wody tylko śluz wodnisty, skurcze ma ale bardzo małe, przed chwilką mi napisała, że odszedł jej czop i krew leci i wsadzili jej wenflon, więc może zaczną wywoływać, gdy będę coś wiedziała odezwę się ponownie:)

no to czekamy dlaej co tam u Kasi:-)oby szybko poszlo:-)
 
Karolina dzięki za wiadomości o NASZEJ Kasiuli :))
oby wszystko było szybko i sprawnie :))

mamulica a jak ty dajesz sobie radę ze zrobieniem paznokci u stóp?? Ja poszłam za przykładem klaudzi i w poniedziałek idę do profesjonalistki :)) w końcu miałam imieniny i mąż musiał jakiś prezent zrobić :))
jutro wybieram się na imieninki do szwagra a w niedziele do brata mam nadzieje że wytrzymam. Musze zagonić jutro M do mycia okien, bo mimo że chce już urodzić to nienawidze myć okien więc zawsze mam wymówke :))
 
miran nie zmuszaj nas do zamartwiania
aza nie tylko ty musisz pisać prace... ja mam na razie tylko spis treści i książki pokserowane, a promotora widziałam ostatnio w lutym, więc pewnie nawet nie wie czy żyje :))
 
to zapisywac tylko kedy sie zacznie i wtedy liczyc odleglosc pomiedzy czasami poczatkowymi?
czy zapisywac kiedy sie zaczyna i kiedy konczy i liczyc czas pomiedzy koncem a poczatkiem nastepnego?

tepak jestem ...:-(
trzeba zapisywać początek każdego skurczu. Ale wazne też ile ten skurcz trwa, wiec można albo zapisac tez koniec, albo w trakcie np. liczyc sobie sekundy (to i tak jedyne czym można się wtedy zajać ;-))

royanna czyli na pyatnie - co ile jest skurcz? mowic odleglosc miedzy koncem a poczatkiem nastepnego ? zeby bylo jasne, bo mi to jak abel krowie trzeba tlumaczyc ...
czas liczymy od poczatku pierwszego do początku drugiego.

A mi się zrobiły hemorodiy!! :-(nie mam pojęcia od czego. Co z tym można zrobić?
 
reklama
Kurcze to naprawdę zaczynamy się rozkręcać
Oby Kasiula nie musiała się długo sie męczyć :-)

Kikolek ja niestey nic nie pomogę, jak narazie, ta "przyjemnosć" mnie ominęła, ale jak tak dalej będę siedzieć przed kompem to napewno mnie nawiedzą :szok:
Może jakiaś maść pomoże.........
 
Do góry