reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
też kupię, myślałam o niebieskich, ale na jakiś jasny też się skuszę, bo w nocy łatwiej znaleźć ;-)
Powiem Ci, że ja kupiłam w świecie dziecka i to po jednej sztuce, bo w allegro, albo super hiper :cool: trzeba kupować jeden rodzaj 2 szt w oak, a w takich sklepach dziecięcych nie robią problemów z pomieszaniem "rodzajów" :cool2: U nas są nawet pampersy na sztuki :cool2::cool2:
 
Ejjj nie zostawiaj mnie samej, kto ze mną dotrwa jeszcze miesiąc do 22 listopada?? Zaczyna tu brakować chetnych na strzelca:cool2:, wykrusza się towarzystwo

ahhh jakby mi tylko przeszlo to swedzenie to moge i do grudnia z Toba czekac... wiesz ja planowac moge a znajac swoje szczescie i tak posiedze do konca :-D



Dziewczynki z przeziebieniem, wracajcie do zdrowka szybciutko!!!! ;-):tak:
 
Wredna zgaga powrocila! I co ja mam teraz zrobic? Mleka wypilam ze dwa litry i pomaga chwilowo...No i wiem od czego to mam. Objadlam sie sledziami (ktorych nie lubie - coraz wiecej mnie rzeczy zaskakuje) i chlebem z pasztetem i to chyba to. A powiedzcie mi czy razowy chleb tez moze wywolac zgage? Bo lekarz zalecil mi go jesc, zebym juz duzo nie przytyla, ale wydaje mi sie ze to on przede wszystkim wywoluje to cholerstwo.

na zgage ja biore rennie nie duzo tylko wtedy gdy naprawde mocna jest albo jak przez nia spac nie moge i rennie jest bezpieczne w ciazy ;]
 
dziunka24 ja tez mialam napady zgagi teraz mi juz lepiej moze dla tego ze brzuszek sie obnizyl bardzo i mala szykuje sie do wyjscia;-) powiem ci ze te leki na zgage mnie nie przekonuja ja bralam gaviscon w syropie sam lekarz mi przepisal uzylam tylko raz i wiecej nie uzyje mialam okropna zgage a wcale nie pomoglo cala noc sie meczylam i potem wymiotowalam wiec stwierdzilam ze nie ma sensu:wściekła/y:
mi na zgage pomaga jablko (jak mocno piecze to obieram ze skorki), pije herbate z mlekiem bez cukru albo miete czasami a co do chleba razowego (uwielbiam go i jadlam tylko ciemne pieczywo przed ciaza) to nie moglam go jesc cala ciaze bo wymiotowalam po nim i dopiero jem go znow 2 dzien jak na razie sie nic nie dzieje:tak: dziewczyny jeszcze troche i zapomnicie co to zgaga;-)
 
reklama
Do góry