reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja Cię pocieszę, Anadri, że u mnie też posucha:sorry::zawstydzona/y:. A wczoraj mojego zmusiłam w celach rozwieraczych, ale całkiem dosłownie miał minę jakby w kwasie zanurzał interes...:eek::-D... Sorry za dosłowność:sorry:

mamulica uśmiałam się do łez;-);-)

my mamy posuche od 7 miesięcy ze względów bezpieczeństwa..
Mamy od niedzieli wziąć się do roboty żeby maluszek już się pojawił;-) ale nie wiem , czy coż z tego wyjdzie... Mój zaczął coś przebąkiwać , że teraz tam jest domek maluszka i moze lepiej go zostawić w spokoju... ech
 
reklama
witam dziewczynki :-)

wczoraj mialam okropnie mocne skurcze nie sadzilam ze az tak to boli masakraaaaa . :-(takze dzisiaj rano dopakowalam torbe i czekamy na dalszy ciag . nawet przygotowalam ubrania na wyjscie dla mnie i maluszka do osobnej torby . takze nic mi nie pozostalo tylko czekac ....
 
ja stwierdzam, ze prace domowe na wywolanie akcji porodowej sa bardzo przereklamowane.....bo ja ciagle odkurzam, zamiatam, zmywam podlogi, ostatnio umylam okna w trzech pokojach i nawet pol skorcza....nic...chyba poprostu zaostawie to naturze...
seksu zaprzestalismy jakis czas temu bo mi poprostu ciezko, niewygodnie i mam wrazenie, ze wszystko tam mam nadwrazliwe i nawet delikatny dotyk powoduje otarcie i pieczenie....
moja mama mowi, ze mam malej dac spokoj i jak bedzie chciala to sama wyjdzie latwo mowic co nie....
 
U nas też abstynencja od sexu od 5 miesięcy:-( No i mój J. nie zdecyduje się teraz, bo "jak tyle wytrzymaliśmy" to on nie będzie narażał swojej córki... To samo było przy pierwszej ciąży. Jakieś strachliwe te chłopy, a potem po porodzie to by zaraz chcieli:-p:-D
Ja dziś mam wyjatkowo dużo energii, umyłam 2 okna, płytki w łazience lśnią, obiadek pachnie. Może coś się wykluje z tych delikatnych skurczy.
 
Witajcie :) Nie nadrobiłam co pisałyście weszłam tylko napisać, że u mie wszystko ok, narazie nie zanosi się na alarm. Jutro mam wizytę to wejdę też i napiszę, co powiedziała lekarka.
 
reklama
Do góry