reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Na pewno;-):-) ale misie tez są fajne;-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0664b29c621a4142.html
Jak macie Biedronkę, to warto zajrzeć, bo gatunkowo są dobre, takie cieplutkie i miłe:tak:
Wysłałam M. rano do Biedronki po te rajstopki ( nie było łatwo:-)) ale że od paru dni leżę z ostrym przeziębieniem to nie mógł odmówić:-) ) u mnie nie było żadnych krówek, chyba że mój M. nie rozróżnia zwierzątek :) ale przytargał mi te z misiami, są słodziutkie, kazałam mu wziąć najmniejsze 68/74, a u was były jakieś mniejsze jeszcze?
 
reklama
No ja od dwóch tygodni już też wiem co to zgaga. Czasem też mam cofkę ble. No i strasznie bolą mnie biodra jak za długo leżę na którymś z boków, ciężko mi się wtedy nawet podnieśc z łóżka. Kręgosłup jakby trochę ustąpił.
 
Dla mnie "masaż krocza" to istny kosmos. Ja się w tamte miejsce sama nie dotykam. Brrrr... Tylko podczas toalety. Jak miałam sobie wkładać na noc globulki, czy jakis krem dopochwowy to od południa już o tym myślałam, a krem dociskał mi mąż. Pierwsze tampony, gdy miałam chyba 17 lat wkładał mi mój chłopak a obecny mąż. Ale rzeczywiście o tym masażu słyszałam w szkole rodzenia. Nieee, to nie dla mnie.

mi pomaga mąż:sorry: nie mam aż takich oporów ale wydaje mi się że robie to zbyt delikatnie bo nie chce zeby mnie bolało :sorry:

Hmmm moze i to dobra sprawa, ale na pewno nie dla kobiet ktore biora leki aby powstrzymac przedwczesny porod...to moje zdanie:tak:
ja nie biore zadnych lekow fakt ze mam ten pessar ale lekarz mi powiedział ze w 9 miesiacu juz nie musze tak uwazac poza tym chyba jeszcze nie moja pora lepiej sie czuje i skurczy jakby otatnio mniej chyba corka sie jeszcze nie wybiera na ten swiat
 
mamulica byłam w Biedronce po rajstopy dla małego i kupiłam :-) są fajne i grube, za jedyne 6,99 Niestety nie widziała u nas w Biedronce tych z krówkami, ale ja kupiłam z misiami i prezentują się super.

A jak u Was z romiarami? Bo niby byly od 62 numeru, ale nie znalazlam ani jednej pary :eek: wiec kupilam rozowe z kwiatuszkiem na pupie, 68/74.

no a ty bys chciala 1 sie urodzic? :) a pozniej rodzina z cmentarza na urodziny? :| o ja dziekuje wole wczesniej hehe

Kasiiula wlasnie mi przyszlo na mysl, ze Ty tak bardzo chcesz ominac tego 1 listopada, ze napewno na zlosc dzidzia wyjdzie wlasnie wtedy ;-)

Z tą biegunką to u mnie pezz całą ciążę hihihihi :happy:
Coś do poczytania: http://kobieta.wp.pl/gid,11596720,img,11596729,kat,79596,galeriazdjecie.html

Wiecie co, mnie mój lekarz nie badał ginekologicznie już od 8 tygodni, Was też nie?Teraz mam wizytę za 3 tyg i jak mnie nie zbada to go chyba o to poproszę, skąd mam wiedzieć czy nie mam rozwarcia, czy się szyjka nie skraca :eek:

Moj mnie meczy na kazdej wizycie z tym fotelem :zawstydzona/y:

Mi nie dawali zadnego zastrzyku, chyba ze w kroplowce cos bylo i jak szyli to czulam kazde ulkucie i zaciagniecie nici. Jak powiedzialam o tym dr to stwierdzila, ze nie powinno mnie bolec bo mialam znieczulane(moze miejscowo) i wiecej mnie znieczulic nie moze. Ale na koniec jak zaciagnela a ja podskoczylam to stwierdzila: hmmm, chyba rzeczywiscie Pania bolalo...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja czulam jakby na zywca mnie kroili(bo naciecie tez czulam bo nie mialam partych takich jak trzeba) i szyli. krojenie to chwila, ale szyla mnie prawie godzine i to bylo gorse od porodu...
Nie wiem od czego to zalezy odczuwanie bolu...Czy od reakcji organizmu na znieczulenie(jesli faktycznie jest:eek:)...czy od samych lekarzy, ich umiejetnosci...
Ja powiem mnie bolalo jak cholera-porod to pryszcz! Mam nadzieje, ze teraz bedzie inaczej...

A ja nawet nie wiem ze bylam szyta :sorry: Wiec nie byl to dla mnie problem, ale teraz tak piszecie, ze zaczynam sie bac :eek:

I co z Kaska? Zadnych nowych wiesci?

Moj brzusio zrobil sie jakis ogromny i taki plaski z przodu w okolicy pepka. I sie zastanawiam czy zaraz rodzic nie bede :-D Bo z nospa na noc i rano to juz sie zaprzyjaznilam :sorry:

No nic, ogolnie cisza wiec ide zrobic gulasz na obiad, mniam mniam, a potem biore sie w koncu za ciacha :tak: Papasku i nie rozpakujcie sie za bardzo jak mnie nie bedzie ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jak poczytac to nasze forum to jak forum emerytek.....:-D:-D:-D same boli mnie to boli mnie tamto...ale z nas zrzedy.....:-D:-D:-Dco zrobic gdzies pomarudzic trzeba, ja caly czas powtarzam sobie tylko, ze juz tak malutko zostalo....jeszcze troszeczke:tak:
 
Wysłałam M. rano do Biedronki po te rajstopki ( nie było łatwo:-)) ale że od paru dni leżę z ostrym przeziębieniem to nie mógł odmówić:-) ) u mnie nie było żadnych krówek, chyba że mój M. nie rozróżnia zwierzątek :) ale przytargał mi te z misiami, są słodziutkie, kazałam mu wziąć najmniejsze 68/74, a u was były jakieś mniejsze jeszcze?

68/74 były najmniejsze, wzorki u nas są z misiami, zajączkami i mają rożne kolorki, kupiłam jeszcze misie kremowo-brązowe na 80/86, ale te dałam kuzynki synkowi.
 
jak poczytac to nasze forum to jak forum emerytek.....:-D:-D:-D same boli mnie to boli mnie tamto...ale z nas zrzedy.....:-D:-D:-Dco zrobic gdzies pomarudzic trzeba, ja caly czas powtarzam sobie tylko, ze juz tak malutko zostalo....jeszcze troszeczke:tak:
Coś w tym jest:-):-) ale na razie możemy sobie ponarzekać, bo potem...nie będzie czasu:-D:-D:-D:-D
 
reklama
ja dzis poraek nie wesoly mialam. rao probowalam wstac do toalety i taki mnie bol zlapal po prawej stronie na dole, ze zaczelam krzyczec az z bolu. jakby mi sie cos urwalo, albo ktos mi noz wbil i go przekrecal. nie moglam sie w ogole ruszyc. no i maly nie chce w ogole sie poruszyc. pukam, stukam, masuje i nic. teraz zjadlam sniadanie z duza iloscia cukru, bo on zazwyczaj po slodkim zaczyna fikac i ... czekam ...
piotrek w pracy, ja sama w domu ... nie chce mi sie nic ... czarne mam mysli .. USG dopiero o 15:30 ;( ide sie polozyc ...

nie, tylko nie to - napisała takie rzeczy i znowu zniknęła...
ANADRI - co z Tobą? co z maluszkiem?????
 
Do góry