reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Uleńka_79 ja mam nadzieję, że do szycia, jeżeli mnie natną to faktycznie dostanę znieczulenie :baffled: ja niestety nie stosowałam masażu krocza, bo miałam zakaz od ginki i nastawiam się juz psychicznie, że mnie ciachną :szok:
Moja kuzynaka miała takiego lekarza, że 2 razy ją czyścili - jejku jak to brzmi czyścili - porażka .................................

KaśkaK trzymam kciuki dzielna KOBITKO!!!!!!!!!!!!!

A ja jak wczoraj pocieszałam, żeby nie schizować tak dzisiaj sama zaczęłam :sorry2: zawsze zastanawiałam się co tak u męża siniaki nie schodzą, z powodu niskiej ilosci płytek krwii miał iść do hematologa...........Cóż okazało się, że u męża w rodzinie problem z krzepliwością krwi to tak dziedzicznie, w różnym stopniu, tylko dlaczego wcześniej nikt nie dał o tym znać, teraz wyszłam na nieodpowiedzialną przyszłą matkę, bo kurcze w wywiadzie nawet o tym nie wspomniałam lekarce. A prosiłam go żeby wypytał o wszytko, ja czułam się niezręcznie, bałam się żeby jakoś nie urazić teściowej ehhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmm. Normalnie ciemnogród..................... Teraz sama nie wiem czy mam o tym informować ginkę ????????????? Idę odreagować, czuję, że pod wpływem emocji moje kafelki w łazience tak wypucuję, że będe mogła się w nich przejżeć:baffled:

Wam życzę miłego dnia:-)
 
reklama
Uleńka_79 ja mam nadzieję, że do szycia, jeżeli mnie natną to faktycznie dostanę znieczulenie :baffled: ja niestety nie stosowałam masażu krocza, bo miałam zakaz od ginki i nastawiam się juz psychicznie, że mnie ciachną :szok:

a teraz nie możesz ? ja masuje się od dwóch dni i pierwszy raz to była katastrofa ale juz wczoraj było duzo luźniej więc może nie jest za późno nawet jak cie natną to może mniej
 
ja dzis poraek nie wesoly mialam. rao probowalam wstac do toalety i taki mnie bol zlapal po prawej stronie na dole, ze zaczelam krzyczec az z bolu. jakby mi sie cos urwalo, albo ktos mi noz wbil i go przekrecal. nie moglam sie w ogole ruszyc. no i maly nie chce w ogole sie poruszyc. pukam, stukam, masuje i nic. teraz zjadlam sniadanie z duza iloscia cukru, bo on zazwyczaj po slodkim zaczyna fikac i ... czekam ...
piotrek w pracy, ja sama w domu ... nie chce mi sie nic ... czarne mam mysli .. USG dopiero o 15:30 ;( ide sie polozyc ...
 
Czesc dziewczyny, mi brzuch tez jeszcze nie opadl (albo tego nie widze) , w sumie jeszcze troche czasu nam zostalo. U mnie noce tez sa najgorsze, trudno mi sie przekrecic z boku na bok, i te wstawanie do wc-i tak dobrze ze 1 raz w ciagu nocy ;-). Ja dziecka nie czuja na dole, ani u gory wiec nie wiem gdzie sie ona schowala :-D Tak jakby na samym srodku brzucha i na skos lezala a podobno byla glowka w dół.
U nas cieplo, sloneczka nie ma ale zdecydowana poprawa pogody i moja glowa niestety to odczuwa. Kawy nie lubie i jak tu poprawic cisnienie? Z checia bym sie napila redbulla :rofl2: cała ciaze mam na niego ochote mniam
 
a teraz nie możesz ? ja masuje się od dwóch dni i pierwszy raz to była katastrofa ale juz wczoraj było duzo luźniej więc może nie jest za późno nawet jak cie natną to może mniej

Ostatnio jak pytałam to ginka odradzała:sorry: w przyszłym tygodniu mam wizytę i znowu się zapytam.............ja miałam zagrożenie porodem przedwczesnym więc może dlatego odradza, żeby do tego 38 tygodnia nic tam ;-) nie podrażniać ..............
 
Dla mnie "masaż krocza" to istny kosmos. Ja się w tamte miejsce sama nie dotykam. Brrrr... Tylko podczas toalety. Jak miałam sobie wkładać na noc globulki, czy jakis krem dopochwowy to od południa już o tym myślałam, a krem dociskał mi mąż. Pierwsze tampony, gdy miałam chyba 17 lat wkładał mi mój chłopak a obecny mąż. Ale rzeczywiście o tym masażu słyszałam w szkole rodzenia. Nieee, to nie dla mnie.
 
Dla mnie "masaż krocza" to istny kosmos. Ja się w tamte miejsce sama nie dotykam. Brrrr... Tylko podczas toalety. Jak miałam sobie wkładać na noc globulki, czy jakis krem dopochwowy to od południa już o tym myślałam, a krem dociskał mi mąż. Pierwsze tampony, gdy miałam chyba 17 lat wkładał mi mój chłopak a obecny mąż. Ale rzeczywiście o tym masażu słyszałam w szkole rodzenia. Nieee, to nie dla mnie.
Hmmm moze i to dobra sprawa, ale na pewno nie dla kobiet ktore biora leki aby powstrzymac przedwczesny porod...to moje zdanie:tak:
 
reklama
Dziewczyny, a macie może tak, że jak się schylacie po coś, np.założyć buty, to się Wam cofa od żołądka:zawstydzona/y::zawstydzona/y:? Mi tak się dzisiaj zdarzyło - pierwszy raz..błueeeee:eek::eek::eek:..
nie muszę się schylać żeby mi się cofnęło :eek: , po prostu jak coś zjem albo się napije to ni z tego ni z owego potrafi mi się odbić z cofnięciem tego okropieństwa do gardła:-( , a zgagi to jak już mnie dopadną to nic nie pomaga , mam nadzieje że już niedługo tak będzie :tak:
 
Do góry