reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Klaudzia- no ja wlasnie przewidywalam, ze tak to sie niestety skonczy.....ale oni maja czassss......co zrobisz ja bym na twoim miejscu jutro dowiedziala sie czy wyniki oki i jak by dalej bylo zle to i tak zadzwonila do szpitala....

Dudziakowa-dobrzej szybko bo my tu z ciekawosci umieramy jak tam podczas porodu bylo i na fotki oczywiscie....duzo zdrowka....;-)
 
Dudziakowa-dobrzej szybko bo my tu z ciekawosci umieramy jak tam podczas porodu bylo i na fotki oczywiscie....duzo zdrowka....;-)

O tak tak :-):-):-)

Klaudzia widać służba zdrowia nie tylko w Polsce potrafi porządnie wk****ć..ale się nie denerwuj, poczekaj na wyniki.Masz racje zjedz coś dobrego:-)najlepiej słodkiego:-D
 
Witajcie !!

Właśnie radośnie dzisiaj wypisali mnie z patologi ciąży bo nabwiłam sie infekcji dróg moczowych i stwierdzam że następny raz w szpitalu to ide rodzić i wychdzę po 2 dniach.

Mały waży już 2,5 kg
 
Dudziakowa, fajnie, że się odezwałaś!!! Kurcze my tu narzekamy a ty już z maluchem w domku jesteś :))))) Chyba ci zazdroszczę.
My spokojnie poczekamy na twoje relacje, ty sobą i synkiem sie teraz zajmij :))))
---
Czujecie dziewczyny, my wszystkie tak niedługo z naszymi maluchami do nowej sytuacji będziemy się przyzwyczajać :))))
 
dziewczyny w pl, jezeli wy chodzicie prywatnie to na co wy wlasciwie placilyscie te skladki??? jaka jest roznica na nfz? musialybyscie dluzej czekac czy co? :eek:
 
reklama
ja chodze od poczatku prywatnie, wybralam lekarza ze szpitala w ktorym chce rodzic, a jesli mialabym chodzic do niego z nfz to w zyciu bym sie nie dostala (przyjmuje 1h raz w tygodniu), a jesli chce badania robic z nfz musze miec skierowanie od lekarza nfz z tej przychodni, w ktorej chce robic badania:cool: troche skomplikowane ale juz od dawna pogodzilam sie z tym, ze tylko sponosoruje zus:confused2:
 
Do góry