reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

główka i plecki też bolą i szybko się męcze ostatnio ledwo zakupy przytargałam szłam powolutku jak bym już w 8 m-cu była hehe. Okna myje na raty wczoraj jedno moze jutro walne drugie i do soboty moze skończe.ŁLLLllllllllleeeeeeee nic mi sie nie chce

Mnie się generalnie też nic nie chce, ale dziś też się wzięłam za okna. Co wlazłam na taboret, to mój M. przybiegał i zabraniał :-D W zasadzie, to ja tylko z grubsza przetarłam te okna, a M. już polerował i się wyciągał wzdłuż i wszerz ;-)
 
reklama
ja też dzisiaj się lepiej zaczęłam czuć:-)
zobaczymy co będzie jutro ;-) mam nadzieję że będzie ok...
jak co to wpadnę i napiszę :laugh2: naqwet mogę więcej jeść niż ostatnio... co mnie baaaardzo cieszy...
 
Igi bardzo mi przykro, może następnym razem będzie dobrze. Ja też jestem w podobnej sytuacji. Byłam wczoraj na usg wg. ostatniek miesiączki powinien być 6 tydzień 3 dzień, a wg usg wychodzi 4 tydzień 5 dzień. Narazie pusty pęcherzyk, mam się zgłosić za 2 tygodnie i zobaczymy czy coś się zmieni. To moja pierwsza ciąża, była stymulowana clo a później pregnyl. Lekarz powiedział, żebym się nie załamywała bo może jeszcze będzie dobrze.Ale może jemu to jest łatwo mówić.
 
Igi - bardzo ci wspolczuje. Ja caly czas licze, ze tym razem mi sie uda. Ja poronilam poprzednia ciaze w marcu i zakonczylo sie wlasnie krwotokiem, a co za tym idzie rok trwalo, az znowu zaszlam w ciaze, wiec sluszna decyzja o zabiegu... Zycze szybkiego dojscia do sil...
gawit - niestety nie mieszkam w Polsce ani zadnym europejskim kraju i tu tez raczej rzadko przepisuja usg dopochwowe a ginekologicznie nie badaja przez cala ciaze....
Poza tym przy pierwszym usg lekarz widzial dwa pecherzyki, a teraz juz tylko jedna fasolke, wiec moja radosc z blizniakow znikla, ale wazne, by choc ta jedna fasolina byla zdrowa...
Dziewczyny mi brzuch rosnie z jednej strony. Jest juz tak krzywy, ze widac golym okiem. Nawet moj maz sie dziwi.... Ktoras z was tez tak ma???
Pozdrawiam....
 
Witajcie laseczki :-):-):-)
I ja też się pochwale, że raz sie czuję gorzej a raz lepiej :happy::happy::happy: dziś czuje się jak narazie rewelacyjnie :-):-):-) słonko juz swieci, pogoda będzie napewno piękna :happy::happy::happy: z okna się mam zabrać ale kiedy ??? może jutro :happy::happy::happy:
 
Ja też jestem w podobnej sytuacji. Byłam wczoraj na usg wg. ostatniek miesiączki powinien być 6 tydzień 3 dzień, a wg usg wychodzi 4 tydzień 5 dzień. Narazie pusty pęcherzyk, mam się zgłosić za 2 tygodnie i zobaczymy czy coś się zmieni. To moja pierwsza ciąża, była stymulowana clo a później pregnyl. Lekarz powiedział, żebym się nie załamywała bo może jeszcze będzie dobrze.Ale może jemu to jest łatwo mówić.
kaska bedzie dobrze, za po dokladnie takiej samej stymulacji plus jeszcze dodatkowe leki i w 7t byl tylko pusty pecherzyk bez zarodka, a w 9t. fasolinda ma juz 2 cm, a wiec po stymulacji ciaza zaskakuje nieco pozniej......
 
Igi - bardzo mi przykro. Musisz być silna i wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Ja też straciłam swojego aniołka w 10 tygodniu ciąży, 4 miesiące temu, a teraz jestem listopadóweczką :tak:. Dla mojego aniołka posadziłam w ogrodzie drzewko magnolii.
 
Oj dziewczyny czasami trzeba dużo przejść, zeby w końcu zostać szcześliwą mamusią.
Jeżeli chodzi o lekarzy NFZ to niestety również nie mam dobrego zdania. Co prawda gdy leżałam w szpitalu to za nic nie pałaciłam, ale lekarze bardzo różni się tam trafiali. Moja ciazę prowadzi lekarz, do którego chodze prywatnie. Płacę za kazdą wizyte i badania, ale przynajmniej jestem po ludzku traktowana... Przykro, bo co miesiac na fundusz zdrowotny trzeba płacić.
Kaska nie martw się ja najpierw też widziałam tylko pęcherzyk, a póżniej był pięknie ruszajacy sie zarodek. Od @ byłam juz w 7, zwyczajnie mam późne owulacje:)
Pozdrawiam słonecznie, Kevinka trzymam kciuki za usg:-)
 
mój to jak by widział to bby mi zabrał wszystko i sam ył... hrehe ostatnio nie kazał mi podłogi mopować bo że niby się przemęczę:laugh2:
no ale za to mogę poszaleć jak go nie ma ;-) wtedy soboie robię co mi się podoba... o ile nie czuje się źle....
 
reklama
cześć dziewczynki :-)
czytam wasze posty i widzę , że co organizm to troszkę inna reakcja , ja najczęściej mam zgagę i mdłości :-(( najczęściej jak zjem coś smażonego) dlatego migdały kupuję w największym możliwym opakowaniu , staram się pić jak najwięcej wody i codziennie jem przynajmniej jeden jogurt bo mleko dla dorosłych wcale nie jest zdrowe, nie wiem czy wy też tak macie ale jak się dobrze czuję to ogarnia mnie niepokój że coś jest nie tak , że może nie jestem w ciąży ,ale tak długo się o to staraliśmy że moja podświadomość chyba płata mi figle , póki co wizytę mam w poniedziałek i pierwsze usg też , już się nie mogę doczekać:tak:
 
Do góry