reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Witam dziewczyny.....;-)
Uznałam że wypadałoby wpaść się przywitać... powiedzieć że wszystko ok u nas...
pokoik skończony dla dzidzi.....:tak:
no i termin mamy zmieniony na 13.11 czyli już niegdługo.....:cool2:

mam nadzieję że u Was również wszystko ok i bez żadnych komplikacji....
niestety nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić....

pozdrawiam i uciekam bo mamy śliczną pogodę ...
 
Witajcie żabki;-)
od wczoraj jestem nieżywa , tzn.prawie. Zaczęło się od kataru , wieczorem doszedl kaszeł .Dziś jak to się mówi od rana czułam się niewyraźnie. Zadzwoniłam do mojego gina, zapytał o temperaturę ( na szczęście tylko 37) i czy mam jakieś inne objawy. Kazał mi leżeć pod ciepłą kołdrą ;-)pić mleko z czosnkiem a jakby do jutra nic się nie poprawiło, albo pogorszyło to mam przyjechać.
Powiedział też , że to już 3 jego ciężarna dziś , która zainfekowała się..Widać sezon grypowy się zaczął także uważajcie :tak: o ile to jest możliwe... Nie wpuszczać zakatarzonej rodziny do domu (mnie siostra zaraziła);-)
 
Witam dziewczyny.....;-)
Uznałam że wypadałoby wpaść się przywitać... powiedzieć że wszystko ok u nas...
pokoik skończony dla dzidzi.....:tak:
no i termin mamy zmieniony na 13.11 czyli już niegdługo.....:cool2:

mam nadzieję że u Was również wszystko ok i bez żadnych komplikacji....
niestety nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić....

pozdrawiam i uciekam bo mamy śliczną pogodę ...


No w końcu wróciłaś :-):-):-):-):-):-):-):-):-)super!!!!!
 
Oj! Dawno Cię nie czytałam, ale super, że już jesteś:tak:
Dziękuję za miłe przywitanie:-D
Witam dziewuszki:)
Moj pepus tez byl bardzo wklesly, na ok. 2 cm, teraz jest wypukly lekko, ale mnie sie to podoba, bo to takie charakterystyczne, tylko dodaje uroku w ciazy:)
Po porodzie sie wklesnie przeciez:).
Mnie też już wystaje. śmiesznie to wygląda:-)
ciesze sie ze znowu zagladlas. Jezeli chodzi o emaila to wprawdzie nie ja je rozsylalam ale przesle Ci zaraz bo z tego co wiem to niestety dziewczyna ktora rozsylala nie da rady bo cos sie jej z poczta popsulo czy cos... nie pamietam dokladnie (pamiec i koncentracja to nie moje mocne strony teraz) ;-)Poszlo :)
Bardzo dziękuję za książeczki. Przejrzałam i są super. Widzę, że miałaś przeze mnie troszkę e-maili do wysyłania:-)
o matko boska... .szok normlanie w warszawie w Medicower.... jakos tak klinika prywatna za porod 12 tysiecy !!!!! szok :eek:
Też to ogladałam. Szok :szok:
. Powiedział, że jeśli nic nie boli już, a brzuch się nie stawia, skurcze przeszły to można próbować wstawać. Tak się ucieszyłam, że szok no i dziś pierwszy raz poszłam na 10 minutowy spacer wkoło bloku :-) Przy okazji do biblioteki. Było super!!! Brzuszek się nie zbuntował i nic nie boli. Tylko zmęczyłam się i spociłam jakbym w maratonie jakimś biegła :-)!! No, może jednak Kropeczka postanowiła posiedzieć u mamy dłużej ;-)
Dobre wieści. Oby tak dalej :-)

Pozdrawiam Was wszystkie a teraz uciekam na meczyk
 
na 7 ide do szkoly rodzenia, bardzo ciekawa jestem jak bedzie....jak wroce to sie odezwe i opowim:happy:

bede czekac na wiadomosci ;-) ciekawa jestem jak to tu wyglada

Bardzo dziękuję za książeczki. Przejrzałam i są super. Widzę, że miałaś przeze mnie troszkę e-maili do wysyłania:-)

Pozdrawiam Was wszystkie a teraz uciekam na meczyk

Nie ma za co. A co do emaili to i tak mi sie nudzi a wyslanie tego zajmuje pol minutki wiec duzo mnie to nie kosztowalo ;-)
 
reklama
Do góry