reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Witam Was Kochane Listopadóweczki :-)

Straaaaasznie dawno mnie nie było.... zaczęłam czytać ale nie sposób ogarnąć informacji zgromadzonych przez tak długi czas !!!

Przede wszystkim chciałabym w imieniu swoim i Filipa złożyć życzenia: DLA WSZYSTKICH ROCZNIAKÓW ZDRÓWKA I RADOŚCI Z ŻYCIA :-)

U nas po staremu :-), Filip rośnie teraz jesteśmy na etapie kolejnych zębów zatem synek bardzo marudny, czasem budzi się w nocy :-(, ale trzeba to jakoś przeżyć :tak:

Jak znajdę więcej czasu wrzucę jakieś zdjęcia.
Jak widzę wasze dzieci to nie mogę się nadziwić jak ten czas zapiernicza ;-), takie już duże chłopcy przystojni a dziewczynki śliczne :-)

Serdecznie pozdrawiam :-)

i obiecuję zaglądać częściej ;-)
 
reklama
cześć dziewczyny! my juz po imprezce narobilam sie przed i w trakcie bo pomocy zadnej ale udala sie wiki zadowolona goscie tez tylko malo prezencikow dostala ale cieszyła sie z gosci byla wesola i grzeczna tyle wszystkiego narobilam i bardzo duzo zostało i wszystko sie psuje bo ldowke mam mała:-(. wiktoria wybrała rózaniec tak jej sie spodobał potem grube pieniadze a potem drobne i ksiazeczke a kieliszka wogole nieruszyła była zdziwiona ze moze takie rzeczy ruszac:-) torcika sam niezdmuchnela ale ja jej pomoglam i tak sie cieszyla poszła spac dopiero o 23 jak goscie poszli.
hanus współczuje z powodu wujka dla mnie takie zdarzenia doprowadzaja do depresji .narazie koncze bo dzieci wzywaja. pozdrawiam
 
Witam was dziewczynki
Jakos tak leci u nas bez wiekszych zawirowan:biggrin2:
Mala psoci,biega po mieszkaniu,nieraz pokoj wyglada jak po przejsciu tornado:szok:A zlosnica zrobila sie z niej ze hej,nieraz jak jej cos zabiore to jest placz i bije mnie:szok: drapie...Skad sie to bierze w takich maluchachgdzie cos takiego mogla podejrzec???Mowi sie jej ze czegos nie wolno a i tak robi swoje...Ulubionym miejscem dla niej jest ubikacja ,wchodzi tam za mna i zaraz chce chwytac szczote do kibelka,machachce mnie stracac z "tronu" i tam krecic szczota:biggrin2: No mowie wam istny cyrk....
Jutro czeka nas wizyta u pediatry i pewnie szczepienie.
W poniedziallek bylam u gina ale niestety nie dalo sie podejrzec jeszcze plci,a taka juz jestem ciekawa:sorry2:Nastepna wizyta zaraz przed Swietami i licze na to ze tym razem maluszek sie ujawni i zrobi nam swiateczny prezencik!!
Carolka
witaj po mega nieobecnosci;-)Jak tam wasze staranka o dzidziusia?

NAJLEPSZE ZYCZENIA DLA KOLEJNYCH ROCZNIAKOW:-D
 
Hej

Madzikaaa to niemowlaczki były:-D pewnie świetne takie malutkie persiątka są:-)
Heheh no właśnie też sobie mojej Majki teraz z psem do tego szczeniakiem nie wyobrażam dlatego poczekamy niech trochę podrośnie i zmądrzeje;-);-);-)
Fajnie z tym spankiem Mai macie, u nas do spania tylko i wyłącznie cyc:sorry:

Kasiula mamy swój odrębny wątek do fotek, hehe tylko dla wtajemniczonych;-) trzebaby było z szefową listopadówek pogadać żeby ci dostęp umożliwiła, z tego co pamiętam to Aneta to organizowała tylko qrcze ona się chyba tu nie pokazuje:-(

Carol_ka witamy:-)rzeczywiście dawno cię nie było i fajnie,że jesteś:-)
Ozdywaj się koniecznie;-)

Izka super,że imprezka udana, i Wiki się podobało:-) hehe z tym różańcem to często słyszę, że dzieci biorą ciekawe za co moja się złapie, robimy imprezkę w przyszłą sobotę.

Beabea to chyba teraz taki okres ze złością mają nasze dzieciaczki, u nas bardzo podobnie. Czekam aż to minie:rofl2:
Fajnie by było jakby fasolcia się ujawniła na święta:-), a tak w ogóle to jak tą ciążę przechodzisz??

Miłego dzionka :-)
 
Cześć dziewczyny!
Nie ma mnie bo czasu brak, M mnie zagonił do roboty swojej.... Ale kiedyś będę.
Pozdrawiam wszystkich.
 
Witajcie Dziewczyny ;-)

Nie piszę, bo zupełnie nie mam polotu i chęci. :-(
Wczoraj mieliśmy pogrzeb. Ja nadal chodzę zakręcona i nieobecna duchem. Nawet z własnym Dzieckiem nie potrafię się bawić. Musiałam z Nim wczoraj zostać sama i było tak ponuro, że nawet On to czuł, bo się w ogóle nie uśmiechał. Echhhhh… Zero jakiejś radości. :-:)-:)-(

Mojemu Dzieciu wyszedł kolejny ząbek – ale tak nietypowo, że nawet nie wiem co to za jaki – prawa dolna czwórka lub piątka. Hmmmmm… Nawet nie wpisuję do suwaczka, bo naprawdę nie wiem jaki to. Heh – i to tak po cichu, że jestem w szoku. Ale za to mamy już 9 zębola :tak: Hihi…

Słoneczko – witaj u nas!!! No i zapraszamy :tak:

Życzę wszystkim Nowym Roczniakom wszystkiego najlepszego!!!

No i uciekam, echhhhh – nie mam na nic ochoty :-:)-:)-(
 
Witajcie kochane,
ja znowu jak po ogień - tylko na chwilkę. Ale wieczorem może uda mi się na dłużej i poczytać co u Was. W pracy roboty od cholery a ja jeszcze wymyśliłam sobie generalne porządki przed urodzinkami Niny i normalnie utknęłam w kuchni, wywalając wszystko z szafek. No i teraz to dopiero bajzel się zrobił:tak:
Hanuś - kochana, bardzo mi przykro:-(3 maj się dzielnie:tak:
Zmykam jeszcze do pracy ale wieczorkiem poczytam co słychać u Was.
Miłego popołudnia:-)
 
No i jestem. Mała właśnie zasnęła. A ja siedzę i myślę, że rok temu, o tej porze wszystko już się zaczęło...Jak ten czas szybko leci:sorry:
Kasiula, Izka - tak się cieszę, że imprezy urodzinowe wypadły super. Ja mam strasznego stresa, czy zdążę ze wszystkim...
Carolka - fajnie, że jesteś:tak:Zaglądaj częściej:tak:
Beabea - jak się czujesz kochana?Mam nadzieję, że wszystko ok:tak:A z tą agresją u nas podobnie - dzisiaj nie pozwoliłam jej stać i majstrować przy telewizorze, to tak się wściekła, zaczęła mnie odpychać i płakać. Mała złośnica:-)
Malinka-boski filmik:tak::-DUśmiałam się;-)Dobrze, że u Ciebie już wszystko ok:tak:
Aga - witaj i zaglądaj jak tylko się da:tak:
Słoneczko - witaj wśród mam listopadowych. Mam nadzieję, że zagościsz na dłużej:tak:;-)
A ja już padam na twarz. Narobiłam się dzisiaj i mam nadzieję, że Ninka będzie ładnie dzisaj spać bo nie wiem czy dam radę wstawać w nocy;-)Jutrro przyjdzie do nas część gości a 4.12 reszta. Czyli na dwie tury...Aż się boję co to będzie. Ale, co tam - damy radę:tak:;-)
Zmykam do wyrka:-)
Do jutra:-)
 
reklama
Chetnie zagoszcze musze tylko to forum rozpracowac powstawiac fotki i inne takie i jakos wdrozyc sie w temat :)
hmmm tak mysle i mysle i jak mam dodac suwaczki??
 
Ostatnia edycja:
Do góry