reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Hanuś - współczuję. Choroba i śmierć to straszne doświadczenia życiowe.
A ja nadal mały - szpital - mały. Nocki nieprzespane bo czwórki rosną :-(
pozdrawiam
 
reklama
Sto lat dla Ninki!!!!!!!!!!!
:-);-):tak::-D
 

Załączniki

  • P1060393.jpg
    P1060393.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 19
HEJ
LUNIA
no faktycznie smignal roczek szybciutko:tak:Tez mialam takie sentymentalne refleksje i u nas tez dwie tury roczku byly:biggrin2:
WSZYSTKIEGO NAJ DLA NINKI;duzo usmiechu,mnostwa zabawek,wiecznej ciekawosci swiata,no i zdrowka......
:tak::tak:
Udanej imprezki urodzinowej!!

My wczoraj bylysmy na szczepieniu na odre,swinke,rozyczke i ospe wietrzna-wszystko w jednym.Mala plakala ale dosc szybo sie uspokoila jak dostala ciasteczko od pani doktor.
Ta uprzedzila nas ze przy tej szczepionce moze byc tak ze dopiero po ok 8-10 dniach moze wystapic goraczka.
Mezus chodzi od 3 dni przeziebiony a my bronimy sie rekami i nogami zeby sie nie zarazic:rofl2:
Ja czuje sie bardzo dodrze w ciazy,tyle ze zmeczenie mnie nieraz dopada ,ale to i bez ciazy bywa.:tak:Brzuch juz widoczny,teraz ta ciaza przypada na inne pory roku niz wczesniej i mam duzo ciuchow letnich ciazowych,no wiec kombinuje zeby za duzo juz nie kupowac:biggrin2:bo szkoda kasy.
To juz moja ostatnia ciaza wiecej nie planujemy a wiec staram sie rozkoszowac tym stanem.Musze wam powiedziec ze juz zaczynam czuc to charakterystyczne laskotanie w srodku,co poprzedza wyrazne ruchy dziecka a w 2 ciazy ponoc szybciej sie je czuje.
Sloneczko 87 witaj!!
i zapraszamy do aktywnego udzialu:biggrin2:

 
Hej Kobietki:-)!!!
Muszę się Wam do czegoś przyznać. Postanowiłam coś zmienić w swoim życiu. Postawiłam prawie wszystko na jedną kartę. W poniedziałek składam wypowiedzenie w pracy. Zapewne popracuję jeszcze przez trzy miesiące, ale będą to najdłuższe trzy miesiące w moim życiu....:no:. Sama sobie nie wierzę, że się zdecydowałam na taki krok. Mam dość pracy za minimum przez 6 lat. Żadnych premii, żadnych nagród podwyżek, dopłat za nadgodziny itp. Będzie nam bardzo ciężko z jednych poborów do momentu znalezienia kolejnej pracy:no::no::no:. Ale rodzice obiecali pomoc:no:. Tak nie powinno być, to ja powinnam pomagać rodzicom, ale nie z takiej pensji jaką tutaj dostaję:wściekła/y:. Decyzja podjęta nieodwołalnie.

Tak poza tym to strasznie tutaj cicho w weekendy... Ja tylko w soboty wieczorem mogę coś naskrobać lub w niedzielę, bo tylko wtedy mam chwilę.

Moja niunia nadal marudna:-(. Ale chyba znam powody. Idą kły, wrrr... Jak ona mocno płacze i wkłada palce do buziaka. Taka przylepa jest ostatnio, że szok:szok:.
Noce nadal okropne.

Mam nadzieję, że chociaż u Was weselej.
Pozdrawiam cieplutko.
 
Nineczko kochana 100000 buziaków:-):-):-):-)
Kasiula ja to poszłabym jeszcze na dłuuugie l4 zeby teraz wykorzystać pracodawcę. A w jakiej branży pracujesz?
Bebabea i jak po szczepieniu? Ja przyznam szczerze boję się tej szczepionki i chcę ją odwlec ile to możliwe.
 
Hej:-)
Antila dziękuję za radę;-). To nawet ciekawy pomysł, ale nie będę ryzykować, bo mój szef ma duże znajomości w mieście i boję się, że może mi zaszkodzić przy podjęciu nowej pracy. A pochodzę z małego miasta, tutaj to się wszyscy znają tak jak na wsi;-).
To już jutro. Mam niezłego cykora, ale do odważnych świat należy....
A jestem zwyczajnym sprzedawcą w butiku, ale często czuję, że i księgową, gońcem, sprzątaczką i parobkiem i tak przez 6 lat.
Myślałam, że po urodzeniu Julii coś się w pracy zmieni, ale jest jeszcze gorzej:-:)-:)-(
Pozdrawiam i trzymajcie jutro za mnie kciuki:-).
 
Hej :-)

Hanuś słońce jesteśmy z Tobą! Bliscy zawsze odchodzą w złej chwili...
Clue, jak mama?
Słoneczko87 zapraszamy!
Beabea jak czytam o motylach w brzuchu to sie rozmazyłam;-):laugh2:
Antila ja też mam obawy odnośnie tej szczepionki...

A moje dziecię żłobku pije z niekapka, ale ku niezadowoleniu kolegi tylko z czerwonego marki nuk z kubusiem puchatkiem (kubek nie jest własnością mojego syna:sorry:) wiec by nieunieszczęśliwiać kolegi- właściciela- wyruszyłam na poszukiwania, znalazłam czerwony Nuk ale z kwiatkami i takimi tam a nie z kubusiem i teraz się zastanawiam czy nasza kolekcja wzbogaci się ok kolejny niekapek czy Bartula go zaakceptuje. W domu tylko słomka a mleko z butli:sorry:
 
Witam po weekendzie:-)Strasznie szybko zleciał:tak:
Najlepsze życzenia urodzinowe dla naszych roczniaków:
Maciusia, synka Big U, Filipka, synka Anety23 i Mai, córci Malinki.
100 lat słoneczka!!!!
Dziękuję za życzenia dla Ninki. Imprezka się udała, Ninka zadowolona z prezentów a to najważniejsze:tak:
Kasiula - podziwiam i gratuluję "męskiej" decyzji:tak:.Mam nadzieję, że szef przyjął informację na klatę:tak:;-)
Beabea - dużżżżżżo zdrówka dla Was:tak:Obyście się nie zaraziły:tak:
Clue - jak się czuje mama? Dzielna kobitka jesteś:tak:
Antila - ja też boję się tego szczepienia...Mam nadzieję, że bezpodstawne:tak:
Niki - sprytny ten Bartuś:tak:A może kolega zechce się wymienić kubkiem?;-)
Zmykam do pracy. Miłego popołudnia:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny!!!

Wszystkim Wam dziękuję za wsparcie. :tak: Jesteście wspaniałe!!! :tak:

Ja czuję się lepiej – jak nie myślę, no ale trzeba przecież żyć dalej.

Trochę się martwię Piotrusiem, bo za lewym uszkiem poczułam zgrubienie. :-( Nie wiem co to, ale tak tylko przypuszczam, że może węzeł chłonny. Muszę się z Nim wybrać do lekarza, ale jak tu iść ze zdrowym dzieckiem, jak w poczekalniach tylu chorych. Zadzwonię w środę i się umówię… Echhhhh… Mam nadzieję, że jeśli to węzeł chłonny to powiększył się ze względu na wychodzący ząb trzonowy, lub ostatnie szczepienie i organizm dalej wytwarza przeciwciała. Buuuuu… Znów zmartwienie!!! :-:)-(

Lunia – super, że imprezka udana i Ninka zadowolona :-);-):tak::-D

Niki – niezły z Bartusia cwaniak :tak::-D Może faktycznie zamieni się z kolegą i teraz już będzie pił z niekapka :-);-):tak:

Ksiula – trzymam kciuki za dzisiejszą rozmowę z szefem. Daj znać co i jak!!! I nie daj się!!!

Antila – ja też bałam się tej szczepionki masakrycznie. Na szczęście wszystko było ok., nawet żadnych powikłań. Mam tylko nadzieję, że już nic nie wyskoczy, a to zgrubienie za uszkiem to z tego powodu i że szybko zniknie.

Beabea – dużo zdrówka!!!

Clue – trzymaj się Kochana!!! Pozdrów od nas Mamę!!!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla naszych roczniaków:
Maciusia, synka Big U, Filipka, synka Anety23 i Mai, córci Malinki.
100 lat Maluszki!!!!
Pozdrawiam Was Dziewczyny!!! :tak:
 
reklama
Ksiula czekamy na relację, jak rozmowa i jak samopoczucie... mam nadzieję że się nie dołujesz tylko pozostał Ci ten optimizm:tak: kochana znajdziesz pracę i będzie dobrze:tak:!!!
Hanuś kochana napewno nieraz dopadną Cie chwile refleksji... ale pamiętj masz rodzinę, przyjaciół nas... daj znać jak sprawa z tym uszkiem!!! no i jak Twoje badania???
Stolatek dla roczniaków
Lunia to "dawaj" te prezenty, może coś na święta lub mikołaja podłapię;-)

W żłobku synek pije z kubka i jest najlepszy na świecie:-) więc już nie podbiera koledze:-D. Więc zastanawiam się czy by się nie sprawdził na spacer lub wyjazd (słomka poza domem to niemały problem)... albo kubek 360... właśnie Antila doradzaj, pomocy!!! A my dziś sami i tak będzie do czwartku bo G w delegacji w Białymstoku...
Dobrejnocki mamuśki!!!
 
Do góry