reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

a u mnie dalej nic, żadnej krwi, brunatnego śluzu, nic:angry: trochę mnie bolą jajniki, i kuje mnie w szyjce czasem ale nic co miałaby być poczatkiem porodu.
Nawet paznokcie sobie umalowałam u nóg i u rąk, i sięgłam:-D:-Dale na jasny w zasadzie bezbarwny kolor bo podobno nie mozna mieć kolorowego lakieru, bo jak cos się dzieje w organizmie to po paznokciach najszybciej widać jakies zmiany
 
reklama
Witam,
U nas bez zmian, dwupak i nic nie zapowiada zmian. Trochę jedynie pobolewa mnie brzuch jak na @ i boli krzyż. No i mała tak bardzo szaleje, że momentami z bólu chce mi się płakać. Już powoli mnie męczy wszystko, jestem taka gruba, ociężała i obolała...Dobrze, że już tak mało zostało. Idę się położyć i nie marudzę.
Udanego wieczoru kochane:-)
 
Witajcie
Widz ę że wszystkie się niecierpliwią, hm łatwo mi mówić ale już niewiele Wam zostało:tak: a to że nic sie nie dzieje jeszcze nic nie znazy bo może być tak że chwyci z minuty na minutę bez zadnych zwiastunów;-)
u nas spokojnie młody odpoczywa;-) M dzisiaj był w pracy pierwszy raz po urlopie, ale moja mama będzie miał teraz wolne:tak: co do odwiedzin to ja już mówiłam że chcemy odpocząć i uszanowali moją decyzję w szpitalu natomiast po powerocie jak juz wspominałam dziennie ktoś:wściekła/y: i nie da się przegadać jak mówię to oni myślą że akórat ich to nie dotyczy bo przecież ich napewno chcę widzieć- a owsze chcę ale nie teraz:angry:
 
dziewczyny ja tylko na chwile bo M wyszedł. wiecie co mi wczoraj powiedział ze chce byc przy porodzie a ja mówie po co przeciez przez całe 9 miesiecy w niczym mi nie pomógł wrecz przeciwnie a on na to ze niechce pomóc tylko popatrzec i dlatego ze jego koledzy tez byli przy porodach .Nie wiem czy to prawda ale czy mam takie prawo zabronic mu bycia przy porodzie?
 
izka_sz wydaje mi sie ze chyba mozesz mu zabronic, no bez przesady przeciez nie jestes jakas atrakcja w ZOO na ktora mozna sobie popatrzec
lunia83 wiem co przezywasz, moje male tez sie tak strasznie wierci, juz nie moge sie doczekac kiedy wyjdzie, w koncu mi brzuch odpocznie od kopniakow
nik_i ja tez sie boje tych odwiedzin, rozumiem rodzic e chca zobaczyc wnucze, ale po co ci wszyscy znajomi sie na glowe zwalaja
 
Do terminu zostało mi coś koło tygodnia ,ale od jakiś 2 dni mam biegunkę (wydalam praktycznie wszystko co zjem) nie mam jakiś skurczy tylko typowe napinania się brzuszka no i mały jest bardzo ruchliwy, ze aż mnie boli. Czy to objaw porodu czy raczej jakaś niestrawność. A zapomniałam dodac że od 2-3 dni pije mnóstwo wody i siusiam co chwilka
 
insanes - jak poczytasz na necie, to naturalna jakby lewatywa moze ci sie zaczynac. Niektore kobiety wlasnie tak maja przed porodem, wiec kto wie czy nie czas na Ciebie:-)

buzi@k - mi przy pierwszej ciazy odszedl na 5 dni od porodu, a teraz to wogole saczyl sie tydzien bardzo delikatnie, brunatny. Niektorym kobietom odchodzi na kilka dni przed, niektorym w tym samym dni, a niektorym nawet w czasie porodu. Nie ma na to reguly, a szkoda bo chcialo by sie wiedziec;-)
 
Wybacz Izka, ale takiego faceta, jak Twój już dawno kopnęłabym w d.:angry:Oczywiste jest, że możesz rodzić sama i to jest tylko i wyłącznie Twój wybór:tak:
Tajchi u mnie dokadnie tak, jak u Ciebie.Po prostu nic się nie dzieje:baffled:
Niki mnie też przerażają te odwiedziny:szok:
Ja miałam pracowity dzień. Pranie, prasowanie, mycie okien, wiesznie zasłon itp. Teraz czekam na jakieś skurcze, ale chyba nic z tego:-D
 
reklama
Do terminu zostało mi coś koło tygodnia ,ale od jakiś 2 dni mam biegunkę (wydalam praktycznie wszystko co zjem) nie mam jakiś skurczy tylko typowe napinania się brzuszka no i mały jest bardzo ruchliwy, ze aż mnie boli. Czy to objaw porodu czy raczej jakaś niestrawność. A zapomniałam dodac że od 2-3 dni pije mnóstwo wody i siusiam co chwilka


Moja koleżanka tak miała i za chwilę zaczęła się akcja, dojechała do szpitala z rozwarciem 5 cm ....... :laugh2:
 
Do góry