reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2008

witam :-)
znacie jakiś sposób na żołądek? Mam straszne problemy i niestety właśnie się nasiliły:wściekła/y:już nie wiem co mam roibić:no: oj boli................
 
reklama
Witam listopadowe mamy:-)

Ja dokładnie 27 marca zrobiłam teścik, pokazały sie upragnione dwie kreseczki, na drugi dzięń poszłam do lekarza który potwierdził ciąże ale kazał mi przyjsc za tydzien zeby zobaczyć czy ciaza jest prawidłowa, jutro ide, tak strasznie sie boje ze cos moze byc nie tak:no:

Wg kalkulatora BB też będe listopadową mamą:termin to 30 listopada, teraz jest 6 tydz. i 5 dni. licząc oczywiście od dnia ostatniej miesiączki.

Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze:-p
Jutro napisze relacje z tej wizyty u lekarza.

 
A ja dzisiaj wkurzona na mojego, grrry... Dzwoni do mnie kolo 14 czy przyjade po niego do pracy, po samochod o 17, bo on se wypił z kumplami. Na 15 szłam do gina, a ze było chyba z 13 osob przede mna, a stamtad miałam blisko do jego pracy, to podjechałam, zabrałam mu samochod, wrociłam do domku i dopiero gdzies po 16 poszłam z powrotem do gina i tak jeszcze 4 babki były przede mna, a ja byłam na dzis ostatnia zarejestrowana. O 17 Patryk dzwoni do mnie, gdzie jestem, bo byl juz u mnie pod domem, a u mnie nikt nie otwiera, ja mowie ze u lekarza jeszcze siedze, po około 30 min przychodze do domu, patrze a ten spi na siedzaca na schodach u mnie przed drzwiami. Masakra :szok: Cos tam wydukał, ze kumple sie dowiedzieli ze ojcem bedzie, wiec w pracy cały dzien pili, poszedł zwymiotowac i poszedł spac, wiec ja juz zadowolona, ze mam spokoj (oprocz chrapania) a on mi przed chwila wstaje i ledwo do lazienki dobiegł zeby znow zwrocic :baffled: Ja przez niego tez zwymiotowałam, bo akurat po jedzeniu byłam i mi troche niedobrze było. Jak skonczył wymiotowac to sie zdziwił jak mu wsadziłam łeb do wanny i pusciłam prysznicem lodowata wode :tak::-D:-D he he he, potem siedział w łazience z recznikiem na głowie chyba z 15min u i teraz poszedł dalej spac, wiec mam nadzieje ze bedzie juz ok. Ja ide zaraz do kumpeli, a on niech se robi co chce, wylane mam, tak mnie wkurzył dzisiaj, heh. On bardzo zadko pije, bo zawsze byl kierowca jak gdzies jezdzilismy i z reszta nigdy duzo nie pił, ale teraz jak wie ze ja nie moge pic i zdałam w lutym prawo jazdy to czasem sobie korzysta, ale dzisiaj to przegiął, grry...
 
hej

no to Martynka niezle cie wkurzyl;-) ale wiesz jak to jest w pracy, presja kolegow:tak:

ja bylam dzisiaj na usg i okazalo sie ze napewno to 9 tydzien ciazy i wszystko jest ok. Nie odzywalam sie ostatnio czesto bo bylo podejrzenie ze jednak bedzie pazdziernik, ale bedzie listopad.

Tak czy tak to fajnie, bo moja corcia bedzie miala jeszcze miesiac wiecej na przygotowanie sie na rodzenstwo (chociaz i tak sadze ze bedzie bardzo mala i nie za wiele jej sie da wytlumaczyc - bede sie starac):laugh2:
 
SASETKO bardzo mi przykro, nie wiem co powiedzieć bo też do wczoraj byłam w niepewności, bo na wcześniejszym usg powiedział mi lekarz że serduszko nie bije, ale wczoraj już usłyszałam,że wszystko jest poprawnie i że to 7tyg i 3 dni.
Jeszcze mam pytanie do Was, bo lekarz mi zaproponował badanie które robi sie między 12-15 TC kosztuje 350 zł i jest w stanie wykluczyć Downa i jeszcze kilka chorób nie pamiętam dokładnie jakich nazwę tez mi podał jakąś skomplikowaną a dla mnie to raczej zwykłe badania prenatalne i chyba je się wykonuje jeżeli jest się w ciąży po 40 albo później, powiedzcie co Wy o tym sądzicie?
Hej! To badanie o którym piszesz nazywa się bodajże badaniem fałdu karkowego...dokładnie nie pamiętam ale coś w tym stylu. Faktycznie jest to badanie które wyklucza Downa w ok. 60%. Ja takie badanie miałam robione w poprzedniej ciąży w 13 tygodniu, ale było to normalne badanie usg u mojego gina za które płaciłam normalnie ( chyba 50zł kasował dodatkowo za usg). Powiedział mi że moge sobie dodatkowo zrobić badanie prenatalne ale nie jest koniecznie, robis ię obligatoryjnie każdej ciężarnej po 35 roku życia. Następne badanie szczegółowe miałam ok 20 tc. tzw. badanie połówkowe, wtedy robił mi je w klinice na lepszym sprzęcie ale płaciłam też 50zł jak za normalne usg.Dodatkowo w 32 tc zrobiłam sbie usg 3D ze zdjęciami i za nie zapłaciłam 250zł, więc nie wiem skąd taka cena 350zł to za 3D pewnie biorą 500zł.
 
Witam listopadowe mamy:-)

Ja dokładnie 27 marca zrobiłam teścik, pokazały sie upragnione dwie kreseczki, na drugi dzięń poszłam do lekarza który potwierdził ciąże ale kazał mi przyjsc za tydzien zeby zobaczyć czy ciaza jest prawidłowa, jutro ide, tak strasznie sie boje ze cos moze byc nie tak:no:

Wg kalkulatora BB też będe listopadową mamą:termin to 30 listopada, teraz jest 6 tydz. i 5 dni. licząc oczywiście od dnia ostatniej miesiączki.

Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze:-p
Jutro napisze relacje z tej wizyty u lekarza.
Hej Wesa! Nie pokręciłaś Ty czasem coś z tymi obliczeniami? Bo jak to możliwe że Twoja fasolka ma 6tyg i 5 dni a moja 6 tyg i 2 dni, czyli moja młodsza i urodzi się wcześniej? Bo ja mam termin na 25 listopada. Z tego co wiem to najłatwiejszy sposób obliczenia terminu porodu to jest pierwszy dzień miesiączki + 9 miesięcy + 7 dni. Teraz był luty przestępny więc może być odchył o 1 dzień.
 
Wiesz pierwszy raz mnie to spotkało i zupełnie sie nie znam, tak tylko pokazał mi ten kalkulator na którym to obliczałam. :):tak:

Dziś byłam u lekarza i wszystko jest w porządku, także nie ważne na kiedy termin ważne żeby było zdrowe.

Pozdrawiam:)
 
Dzień Dobry Dziewczynki:-)
Ja z nieśmiałym pytankiem, czy przyjmiecie mnie do swojego grona?.
O ciąży wiem już od 2 tyg jednak dopiero dzisiaj uwierzyłam:tak:Miałam Usg i zobaczyłam 2mm dzidzię:happy:
Pierwsza ciąża ( pusty pęcherzyk) skończyła się zabiegiem rok temu:-(dlatego starałam się tym razem za bardzo nie ekscytować.
 
Dzień Dobry Dziewczynki:-)
Ja z nieśmiałym pytankiem, czy przyjmiecie mnie do swojego grona?.
O ciąży wiem już od 2 tyg jednak dopiero dzisiaj uwierzyłam:tak:Miałam Usg i zobaczyłam 2mm dzidzię:happy:
Pierwsza ciąża ( pusty pęcherzyk) skończyła się zabiegiem rok temu:-(dlatego starałam się tym razem za bardzo nie ekscytować.
no jasne że Cię przyjmiemy. Życzymy spokojnej ciąży tym razem musi sie udać
Pozdrawiam i witamy u nas
 
reklama
Do góry