reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2008

Dzień dobry dziewczyny:-)Jak mija niedzielny poranek?Ja zaraz wybieram się na spacerek...
Przytyłam już 1 kg:-(
 
reklama
Ojej ja sie czuje jakbym z 5kg przytyła :baffled: Nie wiem, nie wazyłam sie, musze sobie wage w koncu kupic :-D A co do tych witaminek Prenatal Complex, to jutro bede u lekarza zobaczyc wyniki, to sie go zapytam :-) Ja tez mam znowu mdlosci i do tego jestem strasznie drazliwa, co chwile sie o cos wkurzam. Moj kochany cos zazartuje albo dziwnie powie, a ja to zle odbiore i sie obrazam albo zaczynam pyskowac :-( Z mamą ta samo... Masakra...
 
a ja tak jak przy pierwszej ciazy chudne na poczatku,,,, ale jeszcze troche i sie wszystko nadrobi,,,, u mnie to normalka...

na mezu tez sie wyzywam troche, wiec nie mysl ze jestes sama, ale widze ze tym razem jest lepiej przygotowany niz w poprzedniej ciazy,,, wiecej znosi - na szczescie:laugh2:
 
witam mamuśki byłam u ginekologa i potwierdził mi ciąże 6tydzien mam termin na 24 listopad .to jest moje drugie dziecko a bardziej się boje jak przy pierwszym.:happy: córeczka 4 latka laura
 
No i coraz więcej nas tutaj zagląda;-)
Byle tak dalej...
A co tam u stałych bywalczyń?
Dlaczego milczycie???
 
Ja sie niedawno obzarłam gofrów z bita smietana i truskawkami, na ktore mi narobiły ochote dziewczyny z pazdziernika i nie mogłam sobie odmówić :-D A teraz pije herbatke z cytryna i czekam az mi sie w brzuszku ulozy, zeby isc spac :-)
He he he
 
reklama
Ja zagladam do Was tylko na chwilke zeby sie pozegnac. W piatek stracilam moje Malenstwo:-( Poki co jest mi bardzo ciezko sie z tym wszystkim pogodzic, mimo ze staram sie myslec pozytywnie. Jak juz mi sie wydaje, ze najgorsze minelo, to zaraz wracaja zle mysli i oczy zachodza lzami:-(
Zycze Wam wszystkim duzo zdrowka i zeby sie Wasze Fasolki ladnie rozwijaly.
A moze keidys spotkamy sie jeszcze na lamach tego forum?
Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry