reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2008

reklama
Cześć. Dużo zdrowia i uśmiechu Roczniakom :-D
Choroby przepędziliśmy - tfu tfu i jutro dzieciaki idą do żłobka i przedszkola a ja w końcu do ludzi ;-);-) Imprezkę urodzinową Sebastianowi zrobiliśmy wczoraj ze względu na to że dzieci chorowały. Oczywiście się udała , było wesoło , sympatycznie i w miare spokojnie ( z wyjątkiem delikatnego spięcia z teściową ) . Zdjęcia mam może ze dwa bo nikt nie wpadł na to żeby popstrykać trochę a ja miałam ręce pełne roboty i zanim złapalam aparat mały już przestał się interesowac tym co na stole . Spróbował torcika trochę , oj smakowało mu :tak::-D:-D:-D Julka wczoraj rano " ozdobiła" mi scianę na wysokości włacznika światła - narysowała coś co przypomina słońce i chmurkę , napisała literke A i M kredką świecową :szok::szok::szok: i wszystko chciała na Sebastiana zwalić , a on w tym czasie był ze mną w łazience ( niestety samej mie nie puszcza ) . W skrócie - fajnie było ale baaaaardzo się cieszę że sobota juz za nami !;-)

Aha Kobiety chyba baaaardzo mocno trzymałyście kciuki za mnie wczoraj bo mój instruktor był w szoku że tak dobrze radzę sobie za kółkiem ! O rety ale mnie wychwalił ! :-) Może będzie jednak ze mnie kierowca heheheh a tak się bałam ... No dobra to tyle co chciałam Wam przekazać , ledwo na oczy patrzę więc zmykam bo jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia. Buziole i jeszcze raz
ROCZNAKOM STO LAT
 
witam was. długo mnie niebyło bo komputer mi padł i wreszcie moge cos napisac i przeczytac. przedewszystkim wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków z okazji 1 urodzinek dużo zdrówka!
ja tez sie przygotowuje do urodzinek wiki ma w sobote i niewiem czy dam rade bo troche gosci bedzie i trzeba dac im cos do jedzenia w domku powoli sprzatam bo przez ostatnie miesiace to tak po łepkach sprzatałam wiec jest co robic a jeszcze w tym tygodniu mam wywaidówke starszego i wizyte z nim u alergologa na która trzeba jechac daleko i ogolnie duzo pracy niewiem czy dam rade zrobic to co zaplanowałam bo codziene obowiazki tez sa. mój syn chodzi na karate a ja razem z nim zeby sie rozerwac:-Di jeszcze na siatkowke i widac efekty bo chudnie.
Wiktoria od miesiac juz chodzi i roznosi mi mieszkanie wszedzie jej pełno i trzeba ciagle uwazac na nia dużo mówi i dużo rozumie i nadla marudzi ale da sie to przezyc jak sie widzi jak duzo sie uczy tylko w wózku na spacer z nia sie nieda wyjsc bo dal płacz . to narazie tyle trzymajcie sie kobietki postaram sie przeczytac to co napisalyscie jak mnie niebyło i napisac. pozdrowionka:-)
 
Helloł!!!

Icedal - super, że jazdy tak ładnie Ci poszły:tak:Dużo zdrówka dla Sebastiana i Julki:tak:
Izka - powodzenia z organizacją wszystkiego:tak:dasz radę i będzie super:tak:

Ninka dzisiaj była pierwszy raz na spacerku bez wózka. Poszła na nóżkach a babcia trzymała ją tylko za rączkę:tak:Tak jej się podobało, że chciała aż biegać, wyrywała się i krzyczała:-D
Dzisiaj był taki piękny dzień, poprałam pościel, kurtki no i teraz nie mam w czym iść na spacer z małą:eek:
miłego wieczoru:-)
 
Ostatnia edycja:
Izka masz już dostęp do wątku ze zdjęciami? Dużo tych zajęć macie, ale to dobrze ruch to zdrowie:tak:Ogólnie chyba lepiej u Ciebie bo ostatni post taki radosny:-)Tort na urodzinki pieczesz, czy zamawiasz?
Lunia u nas też na spacerkach Ania chce wychodzić z wózka i jak już wyjdzie to nie ma siły, aby ją wsadzić z powrotem, bo jest ryk:szok:
Icedal no widzisz jaki talent w Tobie drzemał:happy:
Zastanawiałam się co kupić mojej córci na urodziny, ale już wiem. Ostatnio zaczęła się wspinać na oparty o ścianę przewijak i próbowała zjeżdżać, więc dostanie zjeżdżalnię.
 
Witam:-)
Antila super też się zastanawiałam nad zjeżdżalnią i jeszcze nad tyunelem tylko nie wiem co wybrać (na świę ta), koniecznie napisz jak się sprawdza i wklej jakieś zdjęcia;-)
Icedal kochana może jeszcze kierowca rajdowy z Ciebie będzie:-D
Izka napewno dasz radę, tak trzymaj optymistyczne podejście to połowa sukcesu:tak:
Clue co słychać???
Madzik podziwiam, mi zazwyczaj się nie bardzo chce obiad ugowować a jeszcze ciacho upiec
Kasiula jak u Was? lepiej?
HAnuś melduj ja się jeździ nową furą!:-)

Młody dzisiaj wstał tylko raz w nocy, ale ja i tak obudziłam się 3 razy:eek: przyzwyczajenie czy co:crazy: zaraz się zbieram bo mamy w pracy zebranie młody jedzie ze mną:szok: więc ciężko mi będzie powiedcieć cokolwiek... ale chcę żeby do końca tygodnia nie szedł do żlobka bo w poniedziałek skończył antybiotyk... Mażą mi się wakacje:sorry: piasek słonko.... błogie nierubstwo:rofl2:
 
Witajcie Dziewczyny :-)

Nie było mnie kilka dni, ale nadrobiłam już lekturę i postaram się odpisać.

Pogoda się poprawiła i wreszcie chodzimy na spacerki. Piotruś wtedy jest spokojniejszy. :tak:

Widzę, że już wszystkie nasze Dzieciaki chodzą – no oprócz Piotrusia. :-( Mam nadzieję, że szybko dołączy do grona. Wszystko jakoś tak robi z opóźnieniem jeśli chodzi o fizyczne umiejętności. A poza tym to robi wszystko co mu pokażemy i ogólnie jest bardzo sprytny. :tak::-)

Antila – Ania pokazała co chce na urodzinki :tak: Jaka mądra Dziewczynka :-D

Icedal – trzymaj się Kochana za kierownicą. Kurs szybko minie, a Ty będziesz śmigała autkiem po drogach. ;-):tak:

Buziak – witaj – dawno Cię nie było… ;-):tak:

Izka – dobrze, że Wiki już chodzi, bo nie musisz Jej pakować do wózka na spacerki :tak:

Lunia – dzielna Ninka – teraz już z Mamusią za rączkę i na spacerek J Kiedy ja tak będę??

Niki – udanego zebrania w pracy – może Bartuś pięknym uśmiechem jakieś wolne Ci załatwi :tak:;-):-):-D A co do fury to jeździ się super, ale głównie jeździ R. Mnie się ostała stara fura i jakoś na razie nie narzekam. Ale jak w nowej założymy alarm, to starą trzeba będzie sprzedać, bo dwa utrzymywać to trochę za duży wydatek. Oj będę za nią płakała :-:)-:)-(A potem zostanie mi pożyczać samochód od rodziców, bo nie raz nie mam innej możliwości. Dobrze mieszkać z rodzicami. :tak:

A ja wczoraj miałam masakryczny dzień. Po przyjściu do pracy dopadła mnie taka migrena, że prawie nie widziałam na oczy. Chciałam do Was coś napisać, ale nie dałam rady. Zjadłam dwie tabletki od bólu głowy – z czego jedną popiłam kawą, ale i tak do końca dnia byłam przymulona i jakby naćpana. :-( Mama wzięła mi Piotrusia do siebie na noc, bo nie byłabym w stanie się Nim w nocy opiekować, a On niestety nadal się wierci po nocach jak na karuzeli. :-(
Kaszel nadal mnie męczy – już 3 tydzień i nawet kuracja antybiotykowa nie bardzo pomogła. Echhhh… Dobrze, że chociaż temperatury nie mam i tylko lekki katar, bo nie wiem jakbym dała radę do pracy chodzić. No cóż.

Sto lat dla Wszystkich Roczniaków!!! :-);-):tak::tak::-D:-)
Miłego dnia Dziewczyny!!!
 
witam. Antilia dostep juz mam a torta zamawiam w ksztalcie pieska bo wiki uwielbia psy niestety marna ze mnie kucharka choc skonczylam szkołe technologiczna. a co do chodzenia ze fajnie jest to tak i nie bo jak chce chodzic to tylko tam gdzie ona chce a jak nie to placz i wogole trzeba za nia chodzic a nawet biegac bo ona biega a niechodzi jest szybka i dlatego zdarza jej sie przewrocic albo zatrzymac dopiero na scianie albo dzrzwiach:-D ale umie sie asekurowac wiec niejest tak zle ale mimo tego trzeba.
 
Witajcie Mamuśki:-)

Hanus78 W imieniu Julii dziękuję za życzenia:-):-D.
U nas noce bez zmian, chodzę niewyspana :no:. Nie wiem jak ja w ogóle funkcjonuję:-(. Jeszcze jakby było mało, to mój mąż wymyślił malowanie pokoju. Siedzenie nad farbami do 1ej-2ej w nocy, bo w dzień praca i Julka. Malowanie tylko po zaśnięciu Małej. Dzięki Bogu, że już po. Zostało tylko posprzątać. Najgorsze za mną:szok::szok::szok:.
Padam....
Tak na marginesie to niezły prezent z tym malowaniem na roczek córci:crazy:. Oszalał!!!
Torcik będzie w tą niedzielę. Zobaczymy jak Jula to wszystko ogarnie;-). Balon, serpentyny i czapeczka już kupione. Tort zrobię no i jakiś obiadek dla dziadków i chrzestnych. Skromna to będzie impreza.

Na roczek moja Jula chodzi jak szalona:szok::szok::szok:. Nic Jej na drodze nie przeszkadza:-D. Zasuwa jak mały samochodzik. Dużo mówi - oczywiście w swoim języku, ja nawet ją często rozumiem;-). Coraz częściej potrafi "powiedzieć" lub pokazać co chce. I to jest fajne:-D.
Mimo tego, że nie przesypiam nocy, to kocham Ją nad życie!!!!

nik_i Fajne marzenia z tym urlopem, dołączam się. Zima grrr....

P.S. Cz mogłabym mieć dostęp do wątku ze zdjęciami?
 
reklama
Witajcie Dziewczyny! :-)

My po szczepieniu na odrę, świnkę i różyczce. Ale szok, wróciłam wczoraj z pracy, a tu wiadomość, że mamy się dzisiaj zgłosić na szczepienie. :szok: No i już jest po. Oby tylko nie było jakiś dziwnych zachowań ze strony Piotrusia. Echhhh – jak ja tego nie cierpię.

W ubiegłym tygodniu pisałam, że Piotruś jakiś markotny. Bałam się, że coś Go łapie, ale na szczęście jak dotąd wszystko jest ok., tylko pokazał się kolejny ząb. :-):tak: Czyli wszystkie tamte objawy były na dolną prawą dwójeczkę :tak::-) No i teraz mamy do pary.

Po dzisiejszej wizycie w przychodni, to mamy zrobić morfologię i badanie moczu. Z tym moczem to będzie problem zebrać, ale mam nadzieję, że jakoś sprawnie sobie poradzimy. Ja też muszę zrobić, bo lekarka mnie osłuchała i obejrzała gardło. Wszystko jest ok., tylko dlaczego dalej kaszlę? :-:)-( No i mam zrobić badania. Zobaczymy co i jak.

Miłego dnia!!!
 
Do góry