reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

reklama
Antila jak troszkę odsapnę to coś wstawię jak na razie widać jestem padnięta i niemyśląca bo nawet "morze" napisałam przez "ż" :baffled: za co przepraszam ale już poprawiłam :)
 
juz wyjasniam co to sa te przecinki sa takie małe robaczki wygladaja jak przecinki i obsiadaja ludzi i pełzaja po nich ich giglajac nie gryza tylko sie ruszaja i to swedzi. od poczatku lipca jest ich pełno u nas i wystarczy wyjsc nawet na balkon i sie jest całym w nich niby nic nie robia ale idzie sie zadrapac od tego giglania my dorosli a co dopiero dzieciaczki nagorzej jest własnie we włosach jak wejad. mam nadzieje ze sie niedługo skoncza. bo na dwór wyjsc to katastrofa dopiero pwieczorem odpuszczaja.
 
Dziewczyny witajcie :)

Ja na szybko, bo mało czasu mam... ;(

Mama już w domu od wczoraj. Gips na 6 tygodni, więc i tak wychodzi z obiegu.
Ja od poniedziałku na opiece na Piotrusia, bo w nocy z niedzieli na poniedziałek dostał wysokiej gorączki,a rano w poniedziałek wymiotywał. Masakra... Cały poniedziałek męczył się z temperaturą, a ja od zmysłów odchodziłam. Mąż w pracy, mama w szpitalu i ja sama z wszelkimi decyzjami. Na szczęście w kontakcie telefonicznym z lekarzem. Temperatura zaczęła Piotrusiowi spadać po północy i już teraz jest ok. Niestety biedaczek dostaje zastrzyki przeciwzapalne. Dzisiaj do kontroli i zobaczymy co będzie.

W przyszłym tygodniu wracam do pracy, to postaram się odpisać na Wasze posty. Trzymacie się!!
 
Hanuś współczuję Piotrusiowi:-(Oby już było dobrze.
U nas zaczęło się chodzenie. Ania wstaj trzyma się mebli i zasuwa po mieszkaniu ewentualnie raczkuje i dociera w każdy kąt. Oczywiście najbardziej interesują ją szuflady i kosz na śmieci:szok:
 
Hej

Hanus biedny Piotruś, ciekawe skąd to się wzieło. Dobrze, że już mija. Dużo zdrówka dla synusia.

Antila hehe jaka mała cwaniara z tej Ani:). U nas nie ma wstawania, Maja jest na etapie hopsa hopsa, ustanie tylko chwile podtrzymywana i zaraz zaczynają się skoki.

Raczkowania też nie ma, owszem stoi na czworaka ale się tylko buja, jeszcze nie wymyśliła jak ruszyć.

Carol_ka u nas też upał, ale mi to nawet odpowiada, wynoszę Majkę do cienia do basenu i mam spokój :D. Widzę, że urlopik się szykuje, super!!

izka_sz nawet nie wiedziałam, że to się przecinki nazywa;>. U nast też jest tego pełno i bardzo są denerwujące :/. Majce też to przeszkadza denerwuje się i ściąga chustke z głowy. A znowu wieczorem komarów pełno :((.

aga111 hahah a to smyk z twojego synusia, nie ma siedzenia przy kompie i tyle :p. Mały rządzi :)).

Qrcze, a u nas dalej brak ząbków. Zaraz 8 miesięcy będzie a tu nic. Coprawda dziąsła popuchnięte ale jak nic nie widać tak nie widać. Ciekawe czemu to tak długo trwa:/.
 
witam Hanus duzo zdrówka dla synka mam nadzieje ze najgorsze juz mineło u mnie wiki tez łapie jakies dziwne chorobska i skad to niewiem .maliinka_ev u mnie tez zabkow nie widac a juz 8 miesiecy ma:-(meczy ja to widac ale co mozna poradzic przyjdzie czas i wyjda.u mnie wiki tez sciaga wszystko co ma na głowie przez te przecinki a jak nic niema to drapie sie po głowie i ciagnie za włoski.moja nieraczkuje nie wstaje sama ale jak sie ja podniesie i trzyma to przezchwile stanie za raczke jedna łanie chodzi i mi sie puszcza a przeciez nieumie sama chodzic i oczywiscie najlepiej jej sie tupta na bosaka.pozdrowionka dla was ja lece do mamy dzieciaki do basenu i chwile spokoju:-)
 
Witam
Ja też na chwilę bo muszę małemu obiadek ugotować i nam też.
Mój mały też już raczkuje , siedzi i klęczy trzymając się czegoś. Mimo to ma chodzić na rehabilitację:baffled:. Dziwne dla mnie to wszystko. No ale fakt główkę przekrzywia raz w jedną raz w drugą steronę.

Hanuś zdrówka dla Piotrusia.
 
reklama
Do góry