reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Hej:-)
Ale duchota, chyba zaraz pojedziemy do szwagierki, bo ma basen w ogródku.
Rano byłam z psem u weterynarza i niestety musi mieć operacjęOd roku ma guza, ale ostatnio zaczął szybko rosnąć. Przy okazji usuniemy mu kamień nazębny. Trochę się boję, bo to już staruszek i każda operacja niesie ze sobą ryzyko.
Ania dzisiaj w nocy też kiepsko spała, chyba przez ten upał. Budziła się często i jęczała.Piła herbatkę, jak oszalała.
Miłego wieczoru!
 
reklama
Chyba wszystkie Dzieciaczki mają gorsze dni przez te upały...

A u nas wogóle jakaś katastrofa... Moja Mama spadła dziś ze schodów i tak paskudnie złamała nogę, że w szpitalu leży. Muszę od poniedziałku załatwiać wolne, bo nie wiadomo jak długo poleży... Echhhhh - jak się sprawy komplikują to lawinowo. Ale najważniejsze żeby szybko wróciła do domu.

Trzymajcie się Dziewczyny!!! Nie wiem kiedy tu zajrzę, bo teraz to już raczej na nic nie będę miała czasu!
 
Hanus wspołczuje twojej mamie mam nadzieje ze szybko wróci do zdrowia. u mnie tez pogoda nieciekawa duchota goraca a teraz burza idzie. wczoraj bylam cały dzień u mamy dzieciaki kompały sie w basenie bo tu do góry to wytrzymac nie mozna mieszkam na 4 pietrze . bylam tez u kolezanki o dziwo moja wiki była w miare grzeczna. ztwierdziałam ze musi miec ciagle zmiane otoczenia i ludzi to wtedy nie marudzi tak. a dzisiaj siedze w domku bo siły niemam w te upaly chodzic. wiktoria ostatnio ciagle sciaga mi czapke jakokalwiek jej załoze i boje sie ze te słoneczko w jej przejżysta głowke jej zaszkodzi nawet wiazane umie sciagnac. a tak ogolnie to kazdy dzien taki sam i nudy.Antilio wiki tez te upały doskwieraja jest marudna i w nocy czesto sie budzi i te przecinki to już wogole niedozniesienia jak cie obleza to ciezko sie od nich wyczyści wiki zawsze ma pełno we włosach i az sie ciagnie za nie bo ja swedzi to. pozdowienia dla wszystkich.
 
Hanuś o rany współczuję mamie. Miała robione zespolenie, czy tylko gips?
Izka Twoi rodzice mają dom z ogródkiem i tam basenik?
Twoja Wiki widocznie towarzyska istotka i lubi zmiany towarzystwa:tak:
 
Izka super. Ja chciałam kupić Ani taki malutki dmuchany basenik i postawić na balkonie:-)Nie za bardzo zrozumiałam o jakie przecinki Ci chodzi, które małej włażą we włoski:confused:
 
Witam :-)

U nas wreszcie była burza i od razu lepiej się zrobiło :-)

Antila śmiać mi się chce bo mój Filip też ostatnio obudził się po kolacji i szalał chyba z 2 godziny, zmęczył się i wreszcie usnął :laugh2:

Hanus współczuję Mamie, niech szybko wraca do domu i do zdrowia :tak:

Izka właśnie jakie przecinki :-)

Miłej niedzieli :-)
 
Carolka coś wyraźnie łączy nasze dzieci:-)
Wczoraj byłam w Tesco i kupiłam Ani czapkę z daszkiem i okularami oraz pięciopak body takich trochę na wyrost:happy:
 
Cześc!
Nareszcie chwila wolnego. U mnie teraz problem z siedzeniem przy kompie bo mały nauczył się go wyłanczać. Co chwilę wciska sobie swój ulbiony przycisk. Raz napisałam długiego posta a on bach i po poście:crazy:. A ja nie mam tyle cierpliwości by pisać wszystko od nowa.
Byliśmy wczoraj na weselu u znajomych. Było super. A pod koniec ślubu aż się wzruszyłam. Pamiętam ich początki bo mieszkałam wtedy z tą koleżanką. Aż łza się w oku kręci...
A dzisiaj dzień błogiego lenistwa. Nic nie robię.

Hanuś współczuję Twojej mamie. Oby jak najszybciej wróciła do zdrowia. A Ty mimo zwiększenia obowiązków, spróbuj znaleźć troszkę czasu na BB:tak:.

Izka_sz dobrze że masz taką odskocznię i możesz pójść do rodziców odpocząć. Dla dzieci podwórko to świetna sprawa.

Antila smutna sprawa z tym pieskiem. Oby było wszystko OK.
 
reklama
Hanuś dużo zdrówka dla mamy.
Antila - kupiliśmy mały basenik nad morzem i miał świetną zabawę na plaży. Nie wchodził do środka ale siedział przy baseniku i chlapał wodą na wszystkie strony. Do tego basenik zastąpił nam wanienkę na wakacjach. Wkładaliśmy pod prysznic i tam przy okazji zabawy kąpałam Mateuszka.
Izka - zazdroszczę możliwości kąpania dzieciaczków w takie upały w ogrodzie.
A my już po urlopie niestety. Zaliczyliśmy i morze i jeziora, no i szybko zleciało :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry