reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2008

Filwinka a czym malowaliście łóżeczko (rodzaj farby czy lakieru-jesli możesz to podaj firmę) bo my tez mamy zamiar to zrobić jednak chyba przed porodem tego nie zdąrzymy zrobić i nie mozemy własnie znaleźć odpowiedniej farby czy lakieru który nie zagrażałby maleństwu. A nie spieszy nam się ponieważ na początek dla dziudziusia szykujemy kosz wilkinowy=gondolę
 
reklama
agathe życze aby dzidzia szybko odwróciła sobie dzień z nocą, wiem jak to jest bo mój brat 10 lat młodszy nie spał w nocy przez 2 pierwsze lata swojego życia:szok:

filwinka no to mój mąż będzie miał zajęcie z tymi moimo piersiami:-D:-D:-D
 
Agathe82 super że jesteście już w domu :-). Może się bąblowi przestawi z tymi dniami i nocami ;-). Ja czekam na to aby mój organizm się przygotował ale chyba jest za leniwy;-), jutro idę do ginekologa zobaczymy co powie :-)
 
Tajchi - ja to juz przerabialam z corka. Fakt ze na poczatku to sie nie da, bo spi i koniec. Pamietam ze zajelo mi to kilka tygodni. Choc jak miala niecale 3 misiace to lecialam do Polski i pamietam ze wtedy juz szla spac okolo 21. Zobaczymy jak z nim to pojdzie;-)

Dziewczyny trzymam kciuki za was i jestem pewna ze jeszcze troche i wszystkie bedziecie trzymac swoje pociechy;-) jeszcze przy drugiej ciazy to bylo innaczej bo mialam zajecie z Sandra na codzien, ale wiem jak to jest czekac na pierwszy porod:baffled: ale coz sam przyjdzie kiedy bedzie na niego czas;-). U mnie czekanie te 11 dni po terminie do pierwszego porodu byly wiecznoscia:baffled:
 
agathe82 szybciutko Was tam wypuszczają do domu. A Daniel też miał taki rytm dnia i nocy u Ciebie w brzuszku? Bo mój Antoś zwykle w dzień buszuje a w nocy śpi, chyba że usłyszy że się obudziliśmy i rozmawiamy to i on się budzi.Mam nadzieję że po urodzeniu też mu tak zostanie.

bigU naszukałam się specjalnej farby która byłaby hypoalergiczna, ale nie mogłam znaleźć nic takiego i sprzedawca powiedział mi że wystarczy kupić dobrą farbę akrylową, bo one nie mają prawie żadnego zapachu, i są to farby wodne a nie ftalowe. Tak więc kupiłam decorala akrylowego i już. Zanim mały się urodzi pewnie minie kilka dni więc nawet gdyby miała jakieś toksyczne substancje to do tego czasu będzie po kłopocie. A na początek i tak planowałam kłaść go w nocy w kołysce a w dzień w łóżeczku w swoim pokoiku, więc może kilka dni spędzi tylko w kołysce w naszej sypialni.
 
flawinka - dokladnie jak w brzuszku okolo polnocy zaczynalo sie od czkawki tak wlasnie zaczal wczoraj w szpitalu.
A wypuszczaja u nas tak jak w Polsce bo bylam dwie doby. Urodzilam w niedziele rano a wyszlam we wtorek:tak:
 
ups, to jakoś szybko mi zleciało ;-) To chyba dla mnie dobry znak, że Danielek nie zmienił zwyczajów :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy.jestem na tej stronie od dzis i jeszcze zbytnio nie wiem co i jak wiec zaczne od tego,ze w niedziele 2 listopada zrobiłam test ciążowy i zobaczyłam dwie różowe kreseczki nie wiem jeszcze który to tydzień
Pozdrawiam serdecznie
 
Czesc Kochane :*
Witam się z Wami w dwupaku nadal! :-)
Noc mineła dobrze, pomijajac pieciokrotne wstawanie siu siu :p
Dzisiaj jest termin, ktory podala mi na przedostatniej wizycie gin, termin wg wagi Julki :-)
Chyba musze dzisiaj wziasc sie ostro do sprzatania, potem wykorzystac M jak wroci z pracy tsss.. niecny plan :p
Pozdrawiam Was serdecznie Mamuski :* Trzymajcie sie :*
 
reklama
I ja witam Was z rana
U mnie tez nadal dwupak lekkie bóle wieczorem miałam, ale poza tym wszystko jak dotychczas, żadnych oznak:no::no:
Martynagg wykorzystaj swojego M, masz prawo i niepowtarzalna szansę na to:-D

Agnieszka 08666 witamy i zapraszamy do nas, ale pewnie musisz tez zapisac sie na forum gdzies ok lipca'09, bo my tutaj juz powolutku kończymy się rozpakowywać:tak:
 
Do góry