reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2008

reklama
Witam mamusie, my dalej 2w1, ale jakos nie mam weny na pisanie, tak bardzo chcialabym juz urodzic, a tu narazie nic nie wskazuje na porod...
A co do materaca to mi tez sie wydaje ze gryka do gory, ja tak przynajmniej mam
 
Cześć dziewczyny! U mnie pogoda jak zwykle nieciekawa pochmurno zimno i mglisto. Wczoraj myslałam ze cos sie zaczyna dziać bo miałam skurcze co 15 minut tak przez 3 godziny ale przeszły jak sie położyłam a wnocy bolał mnie brzuch tak jak na @ a dzisiaj rano cisza szkoda:-(.
Martynaag powodzeniu u lekarza i moze cos sie ruszy.
Madzik1388 ja też bym chciała juz urodzić a tu nic niewskazuje na to:-(
insanes ja w nocy tez sie tak budze i rano jestem zmecona jakbym wogóle nie spała.
nik_i masz grzeczniutkie maleństwo z tego co piszesz pozazdrościc
 
I ja sie witam :-).....coz nam przyniesie kolejny dzien listopada? ;-)
U mnie bez zmian.......musze przyznac, ze moje aktualne nastawienie jest takie - niech sie dzieje co chce, czy to bedzie jeszcze 1 dzien czy 3 tygodnie....to przeciez i tak malutko - wiec dam rade.....
Choc oczywiscie bardzo chialabym juz malego zobaczyc :-D
Dzis pierwszy raz od 3 tyg. jestem sama z Kuba....na szczescie poki co grzeczny :tak:
O cisnienie pytasz NIKI....hmmmm.....wczoraj zadzwonilam do ginki....bo prawie caly dzien bylo w okolicach 140.....a raz 145/100...pierwszy raz to dolne takie wysokie :sorry2: .....te leki nie dzialaja czy jak....No i ginka mowi ze w czwartek na wizycie zobaczymy co dalej - moze wprowadzi jakis dodatkowy lek, albo zwiekszy dawke tego Dopegytu (a mnie sie po nim strrrrasznie chce spac :baffled:).....
IZKA - ja od kilku dni tez mam takie "skurczowe godziny" :-D
AGNIESZKAKUC - witam nowa listopadowke :-)
MARTYNKA - powodzenia!!!
NIKI - super ze synus taki grzeczny :-)
INSANES, MADZIK - witajcie

A z materacykiem wychodzi na to, ze mam dobrze....no to cool :-p
 
Ostatnia edycja:
Icedal widzę,że poruszyłaś niezły temat, troszkę sie uśmiała, bo niby prosta rzecz a tyle problemu z nią
Aneta23 dbaj o siebie i swoje ciśnienie, stanowczo za wysokie, ja miałam 130/80 i juz doktorowa marudziła:no:
izka_sz my chyba wszystkie oczekujemy tych naszych pociech i dlatego mamy tyle bóli skurczy co potem nam przechodzą
Agnieszkakuc witamy na ostatniej prostej:-D
Martynaag czekamy na wieści
insanes,madzik głowa do góry, juz niedługo

A ja dalej 2w1 bez zmian delikatne bóle w nocy no i ciężej wstac ale jestem optymistka więc trzymajmy sie dziewczyny do końca juz niedługo nam zostało:-D:-D
 
Hejka wyczytałam w internecie że "Od urodzenia do 6 miesiąca życia dziecko śpi na stronie kokosowej, później można materac odwrócić na stronę gryczaną." no i kurna bądz tu mądrym:baffled: poszukam jeszcze może coś bardziej konkretnego znajdę bo tu nie wiele było.

Wczoraj pisałam że nie mam zadnych dolegliwości a tu jak na lekkie wspomnienie spina mi sie dzisiaj brzuchol że normalnie szok, mały sie denerwuje i obrywam takie kopniaki że aż mi łzy sie same do oczu cisną, chyba coś i u mnie sie ruszyło.... Aha któras z was chyba pisała ze kłucie w kroczu to skracanie sie szyjki prawda to ? bo jeśli tak to po dzisiajszym poranku wnioskuje że juz tej szyjki nie mam :-):-):-):-):-) trzymajcie sie kobiety!!
 
reklama
Dziękuje Kochane :*

Juz wróciłam. Póki co to tylko krwawie z szyjki, bo znowu musiala ją naruszyć, żeby pessar ściagnac.
Julia wazy miedzy 3,800-4,200kg. Gin mowi, ze jest prawie pewna, ze bedzie cc. Mam juz mniejsza ilosc wod plodowych. Moge urodzic w kazdej chwili wiec pozostalo mi.. czekac :-)
 
Do góry