reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
witam

Karinko extra ze juz w sklepie ukladasz towar i wogole :-) nie moge doczekac sie zdjec jak juz urzadzisz sie w srodku :-):-)
a co do brzusia to ma sie dobrze :-) wczoraj wieczorem zostalam mega skopana :-D
siedze sobie ogladam film,a tu non stop przez ok.2 godziny male kopie i kopie :szok::-D
raz to mi az cycek podskoczyl takiego kopa matce bejbi zasadzilo :-D:-D
i tak sobie mysle,ze juz duza dzidzia jest....a przeciez nie dawno dopiero co sie dowiedzialam o ciazy:szok:
no i do lekarza jedziemy mnie zapisac:happy2:

Lilka to super faktycznie jak to szybko leci juz nie dlugo bedziesz tulic szkraba:tak:kiedy masz teraz wizyte???bedziesz chciala wiedziec???

już jestem!!!!!!!
ale się nałaziłam - 3,5 godz, prawie, nogi to mi do dupy teraz wchodzą :-D:-D
Davidek waży 8,19 więc znów poszedł w góre uff.
w ogóle super śmiesznie dziś było, bo mój synuś co chwile podchodził do takiej małej dziewczynki 8m-cznej i próbował ją całować czy ona jego :-D:-D komicznie to wyglądało, wszystkie matki lały z niego. :-):-):-)

dzięki dziewczyny za wsparcie ws, babci, jesteście kochane!!!
nie wiem co mam powiedzieć jak ktoś składa kondolencje :eek: w sumie 1 raz jestem w takiej sytuacji

Wisienka gratuje Davidkowi widzisz jak ladnie przybiera na wadze:tak:

Witajcie Dziewczęta!

Znowu wracam po dłuuugiej przerwie:zawstydzona/y: nawet nie próbuję nadrobić zaległosci bo za długo mnie tu nie było. Ostatnimi czasy wracam do w miare normalnego i spokojnego zycia...galeryjka kreci się, zatrudniłam sprzedawcę.
Blanula raczkuje, broi na całego:-D ale dalej nie da sie wziąść na ręce nikomu poza mną. spędzamy ze sobą 24 godz na dobę.

Liluś ty już prawie rodzisz:szok: Trzymaj sie i pogłaskaj maleństwo od cioci Jagódki!

Kochane Listopadóweczki ściskam was mocno i śle buziaczki dla najcudowniejszych naszych bobasów!!!

Ide poogladać zdjęcia:cool2:

Jagoda sper ze galeria kreci sie u Ciebie-gratuluje:tak:oby u mnie tez dobrze szlo



Ale jestem padnieta dzien w dzien spedzam w sklepie wczoraj jak poszlam po godzinie 9 rano wrocilam dzisiaj o 4 nad ranem i na 9 znowu i teraz nie dawno zladowalam w domu.Padam na pyszczek.
Nie moge napatrzec sie na sowjego szkraba jejku jak on zmienia sie ostatnio nauczyl sie przedrzezniac (lub cos takiego)ale to zabawnie wyglada,pozatym nie samowicie gaworzy no i chcialby tylko byc na nozkach.
Zmykam mamuski bo zaraz padne na klawiature.

Milej nocki
 
Siemanko kobitki , :-)
też zagłosowałam ale chyba odmiennie niż większość
anineczko ja uważam że cała mama :tak:a u larvuni jednak tata:tak:

kurcze a ja dzisiaj się spotkałam z kumpelą z podstawówki:-D, mieszka też w Przeźmierowie ale przez prawie 14 lat jakoś nie było okazji żeby się spotkać, kontakt odnowiłyśmy dopiero przez Naszą Klase:sorry2::-p śmiechu warte:-D , nagadałyśmy się za wszystkie czasy , no i oczywiście ploty tyle rzeczy się podowiadywałam o wiarze z klasy że aż mi sie trwała na głowie zrobiła:shocked2::-p:szok: , normalnie co druga osoba rozwiedziona:szok: szok to kogoś ktoś zdradzał to mąż bił (nie jedną) itp normalnie nie wierzyłam:no::szok: , za to zrozumiałam że ja naprawde jestem szczęśliwa;-) , mam kochającego męża ( który oczywiście czasami tak mi ciśnienie podniesie że jak bym walneła.......:wściekła/y::-p:-D) mam gdzie mieszkać , mam śliczną córeczke czego więcej potrzeba:cool2:, niektórzy znajomi w moim wieku już są po takich przejściach ze włos sie jeży :dry:
Jeeezu ale sobie wlewam :-D:-D:-D, ale naprawdę niektóre wieści mnie zszokowały :szok::-p:cool2:

no nic spadam pod prysznic:-)
 
reklama
Do góry