reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dobry wieczór.
Padam dzisiaj. Mąż mnie przetargał niesamowicie. Jeszcze musimy prasowanie zrobić... Byliśmy nad rzeką znowu. Psy się wyganiały za dwa dni, bo jutro mają karcer w domu i tylko na siśki będą wychodzić. Później byliśmy ogarnąć auto, bo na wesele takim zasyfionym wstyd trochę jechać;-) Inga poszła z moją mamą na spacer a ja o to scięłam się z teściową, bo ta podła suka mi z jakimiś tekstami startowała, ze przecież dziadek mógł ją wziąć. Co za pazerna flądra. Działa na mnie ta baba jak płachta na byka.


Wpadlam na chwile. Bira, moja jest identyczna! Jak raz maly mial drzemke i mial sie niedlugo obudzic to chciala z nim zostac a ja sie nie zgodzilam, bo wiedzialam ze jak zobaczy ja jak sie obudzi to bedzie plakal i chcialam oszczedzic tego mojemu dziecku!! A ona po jakims czasie wypomniala, ze ja to sobie chodze robic paznokcie a moja mama jest z malym a jej nie chcialam go zostawic wredna suka! Tylko ze moja mame maly znal bo dopiero po jakims miesiacu mieszkania z moimi rodzicami odwazylam sie wyjsc bez niego! Wrrrrrr. Nigdy jej go nie zostawie bo jej nie ufam i ch..j!

No to tyle :) Kiedys napisze wypracowanie na jej temat na pogryzionym :)
 
reklama
Tak jak Piotrek ręce wyciąga do wszytskich, poszedłby z każdym a ja się śmieje, że ma już chyba dość matki:cool:

Elbra masz fajnie, pozazdrościć:tak: Moze rzeczywiscie mojej to przejdzie chociaz z tego co widze to się pogłębia ciagle i jest coraz gorzej...

Pamietam ze pisałaś kiedyś ze wybierasz sie na jakieś wesele do Szczyrku, dobrze myslę?
 
Elbra masz fajnie, pozazdrościć:tak: Moze rzeczywiscie mojej to przejdzie chociaz z tego co widze to się pogłębia ciagle i jest coraz gorzej...

Pamietam ze pisałaś kiedyś ze wybierasz sie na jakieś wesele do Szczyrku, dobrze myslę?

heehe to było w kwietniu tamtego roku:cool:. Ale byłam wtedy w szpitalu i nie dotarłam:-(

A Blanusia jest cidziennie tylko z tobą czy opiekuje lub opiekowała się nia twoja babcia lub ktoś inny?
 
Dobry wieczór
Wstawiłam fotki z wypadu na naszej klasie wiec chyba nie będe tutaj dublować,jak któraś ma ochotę to zapraszam,do oglądania.
 
helo wieczorowo

my po zakupach
matko jakie obnizki :szok:
od 30% do 70%.......weszlismy do BRIO,to sklep z zabawkami,wszystko -70%:szok:
ile ludzi nie musze pisac,kurka firmowe zabawki FP szly jak swieze buleczki...ja zalapalam sie na resztki,ale cos tam dla Hanusi sie wzielo
nawet nie bede wymieniac co, bo tego worka nie ogarnelam jeszcze :szok:
i myslalam ze mimo wszystko zabulimy troche przy kasie a jednak...wyszlo tak tanio ze jestem w szoku a zabawek mamy od cholery:happy2:
takie zakupy to przyjemnosc :-) hihiiii

czas rozwiązania zbliża się dużymi krokami nawet się nie obejrzysz a będziesz miał to już za sobą:tak:
Liluś a jak sie czujesz zgaga już nie dokucza?

Aluska witaj kobito :-) zgaga odpukac dzis mnie nie dopadla
szkalam w sklepie tych migdalow ale nie znalzlam
jutro poszukam w innym sklepie
no porod tuz tuz...:sorry: co przejezdzam kolo spzitala to wymiekam :sorry::sorry:

lilka udanych zakupów!! tylko uważaj na siebie i brzusio bo jak są obniżki to ludzie są nieobliczalni :sorry2:

Wisienka na szczescie nikt mnie nie popychal ani nic z tych rzeczy
ja wogole taki agresor jestem ostatnio ze jakby mnie kto perfidnie szturchnal,popchnal to mialby oddane :sorry:

Liluś ty już prawie rodzisz:szok: Trzymaj sie i pogłaskaj maleństwo od cioci Jagódki!

hej Jagoda jak milo cie tu widziec :-)
kobieto kooope lat cie nie bylo :-)
brzusio poglaskany :-) a od malenstwa kopniaczek dla cioteczki :-D

super ze interes sie kreci :tak: extra
ale my tu mamy przedsiebiorcze mamuski :-)


Women widzialam foteczki ,ale miesniak z tego Czarka :szok::szok: fiu fiu
ale widac ze super gosciu i zycze powodzenia :-) zaslugujesz na szczescie:tak::-)
a tego dupka chyba 4 litery sciskaja :-p:-p:-p

ok smyram spac
dobranoc
 
reklama
dzień dobry

dzisiaj sie w miarę wyspałam - mały tylko raz jadł więc luzik, jeszcze pare dni i znów mi przesypiał całe nocki :-):-)


u nas dziś prześlicznie, pranie jus wstawiłam i zaraz uciekam na spacerek :)))
 
Do góry